Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.2017, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Elias Tollinger
Austria
373
 
2
Timi Zajc
Słowenia
318
-55
3
Przemysław Kantyka
Polska
315
-58
4
Dominik Maylaender
Niemcy
305
-68
5
Markus Rupitsch
Austria
285
-88
6
Philipp Aschenwald
Austria
206
-167
7
Niko Kytoesaho
Finlandia
204
-169
8
Thomas Lackner
Austria
199
-174
9
Aljaz Osterc
Słowenia
193
-180
10
Mika Schwann
Austria
186
-187
 
Pius Paschke
Niemcy
186
-187
12
Nejc Dezman
Słowenia
180
-193
 
Masamitsu Ito
Japonia
180
-193
14
Lukas Wagner
Niemcy
171
-202
15
Ulrich Wohlgenannt
Austria
170
-203
16
Stefan Huber
Austria
150
-223
17
Paweł W±sek
Polska
131
-242
18
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-243
19
Fabian Seidl
Niemcy
124
-249
20
Bartosz Czyż
Polska
123
-250
21
Andraz Pograjc
Słowenia
108
-265
22
Federico Cecon
Włochy
102
-271
23
Sondre Ringen
Norwegia
100
-273
24
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-279
25
Yuken Iwasa
Japonia
93
-280
 
Martin Hamann
Niemcy
93
-280
27
Tim Fuchs
Niemcy
87
-286
28
Florian Altenburger
Austria
86
-287
29
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-292
 
Killian Peier
Szwajcaria
81
-292
31
Marius Lindvik
Norwegia
76
-297
32
Andreas Wank
Niemcy
75
-298
33
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-299
34
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-301
35
Tomasz Pilch
Polska
71
-302
36
Blaz Pavlic
Słowenia
69
-304
37
Miran Zupancic
Słowenia
65
-308
38
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-309
39
Stanisław Biela
Polska
63
-310
 
Ziga Jelar
Słowenia
63
-310
41
Sebastian Bradatsch
Niemcy
62
-311
42
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-313
 
Joakim Aune
Norwegia
60
-313
44
Luca Egloff
Szwajcaria
59
-314
45
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
56
-317
46
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-319
 
Juho Ojala
Finlandia
54
-319
48
Tom Hilde
Norwegia
52
-321
49
Yuya Yamada
Japonia
51
-322
50
Maximilian Steiner
Austria
50
-323
51
Patrick Kogler
Austria
49
-324
52
Krzysztof Leja
Polska
47
-326
53
Maximilian Lienher
Austria
45
-328
 
Jonathan Learoyd
Francja
45
-328
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
45
-328
56
Philipp Haagen
Austria
44
-329
57
Kalle Heikkinen
Finlandia
42
-331
58
Tomofumi Naito
Japonia
38
-335
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
38
-335
60
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
37
-336
61
Bor Pavlovcic
Słowenia
36
-337
 
Daniel Huber
Austria
36
-337
63
Thomas Diethart
Austria
34
-339
64
Krzysztof Biegun
Polska
33
-340
 
Clemens Leitner
Austria
33
-340
66
Janni Reisenauer
Austria
32
-341
 
Paul Winter
Niemcy
32
-341
68
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-343
 
Andraz Modic
Słowenia
30
-343
70
Joachim Hauer
Norwegia
29
-344
 
Thomas Hofer
Austria
29
-344
 
Rishi Saether
Norwegia
29
-344
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-344
74
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
26
-347
 
Robin Pedersen
Norwegia
26
-347
76
Noah Valtiner
Austria
25
-348
77
Henri Kavilo
Finlandia
24
-349
 
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
24
-349
79
Janne Korhonen
Finlandia
22
-351
80
Jan Kus
Słowenia
21
-352
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-352
 
Lovro Kos
Słowenia
21
-352
 
Rok Justin
Słowenia
21
-352
84
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-355
85
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
16
-357
 
Viktor Polasek
Czechy
16
-357
 
Seou Choi
Korea Pd.
16
-357
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
16
-357
89
Aljaz Vodan
Słowenia
15
-358
 
Klemens Murańka
Polska
15
-358
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
15
-358
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-358
93
Andrzej Stękała
Polska
14
-359
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
14
-359
 
Felix Hoffmann
Niemcy
14
-359
 
Taavi Pappel
Estonia
14
-359
97
Moritz Baer
Niemcy
13
-360
 
Kacper Juroszek
Polska
13
-360
 
Cestmir Kozisek
Czechy
13
-360
 
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-360
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-360
102
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
12
-361
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-361
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-361
 
Joshua Maurer
Kanada
12
-361
106
Jan Ziobro
Polska
11
-362
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
11
-362
 
Matthew Soukup
Kanada
11
-362
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-362
110
Juha Miettinen
Finlandia
10
-363
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-363
 
Rok Tarman
Słowenia
10
-363
 
Filip Sakala
Czechy
10
-363
 
Espen Jacobsen
Norwegia
10
-363
115
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-364
 
Kristoffer Eriksen Sundal
Norwegia
9
-364
 
Miha Kveder
Słowenia
9
-364
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
9
-364
119
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-365
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-365
121
Kevin Maltsev
Estonia
7
-366
 
Justin Nietzel
Niemcy
7
-366
123
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
6
-367
 
Manuel Poppinger
Austria
6
-367
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
-367
 
Eduard Torok
Rumunia
6
-367
127
Taro Yamakawa
Japonia
5
-368
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-368
129
Francisco Moerth
Austria
4
-369
 
Frantisek Holik
Czechy
4
-369
 
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-369
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-369
 
Minato Mabuchi
Japonia
4
-369
 
Radek Selcer
Czechy
4
-369
135
Daniele Varesco
Włochy
3
-370
 
Nicholas Mattoon
USA
3
-370
 
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-370
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-370
 
Petr Vaverka
Czechy
3
-370
140
Luca Roth
Niemcy
2
-371
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-371
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-371
 
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
2
-371
144
Karol Niemczyk
Polska
1
-372
 
Nigel Lauchlan
Kanada
1
-372
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-372
 
Krzysztof Miętus
Polska
1
-372

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2044
 
2
Niemcy
Niemcy
1199
-845
3
Słowenia
Słowenia
1188
-856
4
Polska
Polska
838
-1206
5
Finlandia
Finlandia
725
-1319
6
Norwegia
Norwegia
628
-1416
7
Japonia
Japonia
371
-1673
8
Szwajcaria
Szwajcaria
354
-1690
9
Włochy
Włochy
182
-1862
10
Kazachstan
Kazachstan
79
-1965
11
Turcja
Turcja
73
-1971
12
Rumunia
Rumunia
55
-1989
13
Czechy
Czechy
50
-1994
14
Francja
Francja
45
-1999
15
Rosja
Rosja
30
-2014
16
Kanada
Kanada
24
-2020
17
Estonia
Estonia
21
-2023
18
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-2028
19
Ukraina
Ukraina
8
-2036
20
USA
USA
3
-2041


« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich