Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja po konkursie: 21.09.2017, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Timi Zajc
Słowenia
318
 
2
Markus Rupitsch
Austria
250
-68
3
Przemysław Kantyka
Polska
235
-83
4
Elias Tollinger
Austria
233
-85
5
Dominik Maylaender
Niemcy
205
-113
6
Pius Paschke
Niemcy
186
-132
7
Masamitsu Ito
Japonia
180
-138
8
Niko Kytoesaho
Finlandia
159
-159
9
Lukas Wagner
Niemcy
146
-172
10
Thomas Lackner
Austria
141
-177
11
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-188
12
Paweł W±sek
Polska
120
-198
13
Bartosz Czyż
Polska
113
-205
14
Philipp Aschenwald
Austria
108
-210
15
Stefan Huber
Austria
104
-214
16
Federico Cecon
Włochy
102
-216
 
Aljaz Osterc
Słowenia
102
-216
18
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-224
19
Yuken Iwasa
Japonia
93
-225
20
Mika Schwann
Austria
90
-228
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
90
-228
22
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-237
 
Killian Peier
Szwajcaria
81
-237
24
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-244
25
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-246
26
Fabian Seidl
Niemcy
71
-247
27
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-254
28
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-258
29
Andraz Pograjc
Słowenia
57
-261
30
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
56
-262
31
Juho Ojala
Finlandia
52
-266
32
Sebastian Bradatsch
Niemcy
49
-269
 
Patrick Kogler
Austria
49
-269
34
Tim Fuchs
Niemcy
47
-271
35
Philipp Haagen
Austria
44
-274
36
Yuya Yamada
Japonia
40
-278
37
Stanisław Biela
Polska
39
-279
38
Blaz Pavlic
Słowenia
37
-281
39
Daniel Huber
Austria
36
-282
40
Thomas Diethart
Austria
34
-284
41
Krzysztof Biegun
Polska
33
-285
 
Clemens Leitner
Austria
33
-285
43
Maximilian Lienher
Austria
32
-286
 
Krzysztof Leja
Polska
32
-286
45
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-288
 
Andraz Modic
Słowenia
30
-288
47
Rishi Saether
Norwegia
29
-289
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-289
49
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
26
-292
50
Noah Valtiner
Austria
25
-293
51
Tomofumi Naito
Japonia
24
-294
 
Henri Kavilo
Finlandia
24
-294
53
Janne Korhonen
Finlandia
22
-296
54
Jan Kus
Słowenia
21
-297
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-297
56
Kalle Heikkinen
Finlandia
20
-298
57
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
19
-299
58
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-300
59
Luca Egloff
Szwajcaria
17
-301
60
Seou Choi
Korea Pd.
16
-302
61
Aljaz Vodan
Słowenia
15
-303
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-303
63
Marat Zhaparov
Kazachstan
14
-304
 
Taavi Pappel
Estonia
14
-304
65
Kacper Juroszek
Polska
13
-305
 
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-305
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-305
68
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-306
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-306
70
Tomasz Pilch
Polska
11
-307
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-307
72
Juha Miettinen
Finlandia
10
-308
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-308
 
Rok Tarman
Słowenia
10
-308
75
Matthew Soukup
Kanada
9
-309
 
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-309
 
Miha Kveder
Słowenia
9
-309
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
9
-309
79
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-310
 
Lovro Kos
Słowenia
8
-310
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-310
82
Kevin Maltsev
Estonia
7
-311
 
Joshua Maurer
Kanada
7
-311
84
Manuel Poppinger
Austria
6
-312
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
-312
86
Janni Reisenauer
Austria
5
-313
 
Taro Yamakawa
Japonia
5
-313
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-313
89
Francisco Moerth
Austria
4
-314
 
Andrzej Stękała
Polska
4
-314
 
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-314
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-314
 
Minato Mabuchi
Japonia
4
-314
94
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
3
-315
 
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-315
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-315
97
Luca Roth
Niemcy
2
-316
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-316
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-316
100
Karol Niemczyk
Polska
1
-317
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-317

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1286
 
2
Niemcy
Niemcy
734
-552
3
Finlandia
Finlandia
656
-630
4
Słowenia
Słowenia
636
-650
5
Polska
Polska
601
-685
6
Japonia
Japonia
346
-940
7
Szwajcaria
Szwajcaria
312
-974
8
Włochy
Włochy
179
-1107
9
Norwegia
Norwegia
88
-1198
10
Turcja
Turcja
73
-1213
11
Rosja
Rosja
30
-1256
12
Rumunia
Rumunia
29
-1257
13
Kazachstan
Kazachstan
23
-1263
14
Estonia
Estonia
21
-1265
15
Kanada
Kanada
16
-1270
 
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-1270
17
Ukraina
Ukraina
8
-1278


« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich