Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja po konkursie: 17.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Timi Zajc
Słowenia
318
 
2
Elias Tollinger
Austria
233
-85
3
Przemysław Kantyka
Polska
206
-112
4
Pius Paschke
Niemcy
186
-132
5
Masamitsu Ito
Japonia
180
-138
6
Markus Rupitsch
Austria
150
-168
7
Lukas Wagner
Niemcy
141
-177
8
Thomas Lackner
Austria
135
-183
9
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-188
10
Dominik Maylaender
Niemcy
125
-193
11
Paweł W±sek
Polska
120
-198
12
Bartosz Czyż
Polska
113
-205
13
Niko Kytoesaho
Finlandia
109
-209
14
Federico Cecon
Włochy
102
-216
15
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-224
16
Yuken Iwasa
Japonia
93
-225
17
Ulrich Wohlgenannt
Austria
90
-228
18
Stefan Huber
Austria
82
-236
19
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-237
 
Killian Peier
Szwajcaria
81
-237
21
Mika Schwann
Austria
75
-243
22
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-244
23
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-246
24
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-254
25
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-258
26
Andraz Pograjc
Słowenia
57
-261
 
Aljaz Osterc
Słowenia
57
-261
28
Fabian Seidl
Niemcy
51
-267
29
Sebastian Bradatsch
Niemcy
49
-269
 
Patrick Kogler
Austria
49
-269
31
Philipp Aschenwald
Austria
48
-270
32
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
46
-272
33
Philipp Haagen
Austria
44
-274
34
Juho Ojala
Finlandia
40
-278
35
Thomas Diethart
Austria
34
-284
36
Krzysztof Biegun
Polska
33
-285
 
Clemens Leitner
Austria
33
-285
38
Maximilian Lienher
Austria
32
-286
39
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-288
 
Andraz Modic
Słowenia
30
-288
41
Rishi Saether
Norwegia
29
-289
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-289
43
Stanisław Biela
Polska
28
-290
44
Noah Valtiner
Austria
25
-293
45
Henri Kavilo
Finlandia
24
-294
46
Janne Korhonen
Finlandia
22
-296
47
Jan Kus
Słowenia
21
-297
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-297
 
Tim Fuchs
Niemcy
21
-297
 
Blaz Pavlic
Słowenia
21
-297
51
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
19
-299
52
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-300
53
Luca Egloff
Szwajcaria
17
-301
54
Seou Choi
Korea Pd.
16
-302
55
Aljaz Vodan
Słowenia
15
-303
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-303
57
Taavi Pappel
Estonia
14
-304
58
Kacper Juroszek
Polska
13
-305
 
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-305
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
13
-305
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-305
62
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-306
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-306
64
Tomasz Pilch
Polska
11
-307
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-307
66
Juha Miettinen
Finlandia
10
-308
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-308
 
Rok Tarman
Słowenia
10
-308
69
Matthew Soukup
Kanada
9
-309
 
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-309
 
Miha Kveder
Słowenia
9
-309
72
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-310
73
Kevin Maltsev
Estonia
7
-311
74
Manuel Poppinger
Austria
6
-312
 
Lovro Kos
Słowenia
6
-312
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
-312
77
Janni Reisenauer
Austria
5
-313
 
Taro Yamakawa
Japonia
5
-313
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-313
80
Francisco Moerth
Austria
4
-314
 
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-314
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-314
83
Andrzej Stękała
Polska
3
-315
 
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-315
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-315
86
Luca Roth
Niemcy
2
-316
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-316
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-316
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
2
-316
90
Karol Niemczyk
Polska
1
-317
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-317

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1047
 
2
Niemcy
Niemcy
603
-444
3
Finlandia
Finlandia
576
-471
4
Słowenia
Słowenia
573
-474
5
Polska
Polska
528
-519
6
Szwajcaria
Szwajcaria
312
-735
7
Japonia
Japonia
278
-769
8
Włochy
Włochy
179
-868
9
Norwegia
Norwegia
88
-959
10
Turcja
Turcja
63
-984
11
Rosja
Rosja
30
-1017
12
Estonia
Estonia
21
-1026
13
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-1031
14
Rumunia
Rumunia
13
-1034
15
Kanada
Kanada
9
-1038


« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich