Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Timi Zajc
Słowenia
318
 
2
Elias Tollinger
Austria
217
-101
3
Przemysław Kantyka
Polska
206
-112
4
Pius Paschke
Niemcy
186
-132
5
Lukas Wagner
Niemcy
141
-177
6
Thomas Lackner
Austria
135
-183
7
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-188
8
Bartosz Czyż
Polska
113
-205
9
Federico Cecon
Włochy
102
-216
10
Markus Rupitsch
Austria
100
-218
11
Paweł W±sek
Polska
96
-222
12
Yuken Iwasa
Japonia
88
-230
13
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-237
14
Masamitsu Ito
Japonia
80
-238
15
Ulrich Wohlgenannt
Austria
76
-242
16
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-244
17
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-246
18
Dominik Maylaender
Niemcy
65
-253
19
Niko Kytoesaho
Finlandia
64
-254
20
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-258
21
Andraz Pograjc
Słowenia
57
-261
22
Stefan Huber
Austria
50
-268
23
Patrick Kogler
Austria
49
-269
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
49
-269
25
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
46
-272
26
Killian Peier
Szwajcaria
45
-273
27
Mika Schwann
Austria
43
-275
28
Juho Ojala
Finlandia
40
-278
29
Thomas Diethart
Austria
34
-284
30
Krzysztof Biegun
Polska
33
-285
 
Fabian Seidl
Niemcy
33
-285
32
Maximilian Lienher
Austria
32
-286
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
32
-286
34
Andraz Modic
Słowenia
30
-288
35
Rishi Saether
Norwegia
29
-289
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-289
37
Stanisław Biela
Polska
28
-290
38
Clemens Leitner
Austria
26
-292
39
Noah Valtiner
Austria
25
-293
40
Philipp Aschenwald
Austria
24
-294
 
Henri Kavilo
Finlandia
24
-294
42
Janne Korhonen
Finlandia
22
-296
43
Blaz Pavlic
Słowenia
21
-297
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-297
45
Philipp Haagen
Austria
20
-298
46
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
19
-299
47
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-300
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
18
-300
49
Aljaz Osterc
Słowenia
17
-301
50
Aljaz Vodan
Słowenia
15
-303
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-303
52
Andreas Schuler
Szwajcaria
14
-304
 
Taavi Pappel
Estonia
14
-304
54
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-305
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-305
 
Kacper Juroszek
Polska
13
-305
 
Tim Fuchs
Niemcy
13
-305
58
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-306
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-306
60
Tomasz Pilch
Polska
11
-307
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-307
62
Rok Tarman
Słowenia
10
-308
 
Jan Kus
Słowenia
10
-308
 
Juha Miettinen
Finlandia
10
-308
65
Miha Kveder
Słowenia
9
-309
 
Matthew Soukup
Kanada
9
-309
 
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-309
68
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-310
69
Seou Choi
Korea Pd.
7
-311
 
Kevin Maltsev
Estonia
7
-311
71
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
-312
 
Manuel Poppinger
Austria
6
-312
73
Taro Yamakawa
Japonia
5
-313
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-313
75
Francisco Moerth
Austria
4
-314
76
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-315
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-315
 
Dominik Peter
Szwajcaria
3
-315
79
Kalle Heikkinen
Finlandia
2
-316
 
Janni Reisenauer
Austria
2
-316
 
Luca Roth
Niemcy
2
-316
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-316
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-316
84
Luca Egloff
Szwajcaria
1
-317
 
Karol Niemczyk
Polska
1
-317
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-317

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
845
 
2
Finlandia
Finlandia
531
-314
3
Słowenia
Słowenia
516
-329
4
Niemcy
Niemcy
513
-332
5
Polska
Polska
501
-344
6
Włochy
Włochy
179
-666
7
Japonia
Japonia
173
-672
8
Szwajcaria
Szwajcaria
125
-720
9
Norwegia
Norwegia
88
-757
10
Turcja
Turcja
63
-782
11
Rosja
Rosja
30
-815
12
Estonia
Estonia
21
-824
13
Kanada
Kanada
9
-836
14
Korea Pd.
Korea Pd.
7
-838


« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich