Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
29.09.2018, godz. 17:00
Klingenthal HS-140
CoC letni
Klasyfikacja po konkursie: 03.09.2006, Örnsköldsvik K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Pavel Karelin
Rosja
261
 
2
Stefan Innerwinkler
Austria
225
-36
3
Stefan Kaiser
Austria
200
-61
4
Anze Obreza
Słowenia
160
-101
5
Petr Ermis
Czechy
155
-106
6
Nicolas Fettner
Austria
150
-111
7
Anders Johnson
USA
105
-156
8
Arthur Pauli
Austria
100
-161
9
Alexander Seiwald
Austria
82
-179
10
Fredrik Balkasen
Szwecja
81
-180
11
Roland Mueller
Austria
80
-181
12
Martin Cikl
Czechy
76
-185
13
Sami Niemi
Finlandia
70
-191
14
Vegard Swensen
Norwegia
66
-195
15
Rozle Zagar
Słowenia
65
-196
16
Mika Kauhanen
Finlandia
64
-197
17
Bernd Heinzmann
Niemcy
62
-199
18
David Unterberger
Austria
60
-201
 
Johan Erikson
Szwecja
60
-201
20
Olli Pekkala
Finlandia
58
-203
21
Tadej Mestek
Słowenia
54
-207
22
Gard Sandholt
Norwegia
49
-212
23
Kenneth Gangnes
Norwegia
48
-213
24
Jernej Kriznar
Słowenia
46
-215
25
Nico Faller
Niemcy
45
-216
26
Mateusz Cie¶lar
Polska
44
-217
27
Thomas Thurnbichler
Austria
40
-221
 
Mateusz Kukuczka
Polska
40
-221
29
Jere Kykkänen
Finlandia
39
-222
 
Anze Zaplotnik
Słowenia
39
-222
 
Jiri Mazoch
Czechy
39
-222
32
Jonas Westberg
Szwecja
36
-225
 
Andreas Strolz
Austria
36
-225
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
36
-225
35
Matija Druml
Austria
34
-227
36
Kevin Horlacher
Niemcy
32
-229
 
Jesper Ruuth
Finlandia
32
-229
38
Carl Nordin
Szwecja
31
-230
39
Pascal Bodmer
Niemcy
29
-232
40
Miran Zupancic
Słowenia
27
-234
41
Nicholas Fairall
USA
26
-235
42
Dawid Kubacki
Polska
24
-237
43
Tim Babnik
Słowenia
22
-239
 
Oliver Alberer
Niemcy
22
-239
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
22
-239
 
Christian Fendt
Niemcy
22
-239
47
Marco Grigoli
Szwajcaria
20
-241
 
Emil Mulijukov
Rosja
20
-241
49
Cestmir Kozisek
Czechy
19
-242
50
Markus Eggenhofer
Austria
18
-243
 
Daniel Wenig
Niemcy
18
-243
 
Emil Westberg
Szwecja
18
-243
 
Sigurd Maehre Svendsen
Norwegia
18
-243
54
Sebastian Cala
Szwajcaria
16
-245
 
Tobias Bogner
Niemcy
16
-245
56
Eirik Kjelstrup
Norwegia
15
-246
 
Mika Kulmala
Finlandia
15
-246
 
Andy Groetschel
Niemcy
15
-246
 
Klemens Murańka
Polska
15
-246
 
Felix Schoft
Niemcy
15
-246
61
Domen Zigon
Słowenia
14
-247
62
Nicolas Mayer
Francja
13
-248
63
Daniel Karrer
Austria
12
-249
 
Tobias Brunner
Niemcy
12
-249
 
Erik Penic
Słowenia
12
-249
 
Robert Johansson
Norwegia
12
-249
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
12
-249
 
Dmitry Sporynin
Rosja
12
-249
69
Thomas Schrittwieser
Austria
11
-250
 
Jakob Grimholm
Szwecja
11
-250
71
Jonas Nordin
Szwecja
10
-251
72
Oskar Englund
Szwecja
9
-252
 
Chingiz Nabiev
Kazachstan
9
-252
 
Alexander Voronkov
Rosja
9
-252
 
Kyle Lockhart
USA
9
-252
 
Krzysztof Miętus
Polska
9
-252
77
Thomas de Wit
Holandia
8
-253
 
Paer Svensson
Szwecja
8
-253
 
Andrei Balazs
Rumunia
8
-253
 
Stefan Lang
Niemcy
8
-253
81
Dmitriy Ponomarev
Rosja
7
-254
 
Alexander Ushakov
Rosja
7
-254
83
Chris Lamb
USA
6
-255
84
Nico Hermann
Niemcy
5
-256
85
Dejan Judez
Słowenia
4
-257
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
4
-257
 
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
4
-257
88
Denes Pungor
Węgry
3
-258
 
Patrick Bodmer
Niemcy
3
-258
 
Alexander Mitz
Szwecja
3
-258
91
Stanislav Oshepkov
Rosja
2
-259
 
Ville Larinto
Finlandia
2
-259
 
Sebastian Ekman
Szwecja
2
-259
94
Piotr Byrt
Polska
1
-260
 
Damien Maitre
Francja
1
-260

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1048
 
2
Słowenia
Słowenia
443
-605
3
Rosja
Rosja
318
-730
4
Niemcy
Niemcy
308
-740
5
Czechy
Czechy
289
-759
6
Finlandia
Finlandia
280
-768
7
Szwecja
Szwecja
269
-779
8
Norwegia
Norwegia
266
-782
9
USA
USA
146
-902
10
Polska
Polska
137
-911
11
Szwajcaria
Szwajcaria
36
-1012
12
Kazachstan
Kazachstan
21
-1027
13
Francja
Francja
14
-1034
14
Rumunia
Rumunia
8
-1040
 
Holandia
Holandia
8
-1040
16
Węgry
Węgry
3
-1045


« powrót do strony głównej
FIS Cup 2006/2007

FIS Cup 2006/2007

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
30 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2018 (wtorek)
14:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening K/M
18:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
3 paĽdziernika 2018 (¶roda)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich