Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 24.09.2017, Predazzo K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Justin Lisso
Niemcy
276
 
2
Jan Kus
Słowenia
250
-26
3
Luca Roth
Niemcy
235
-41
4
Jonathan Learoyd
Francja
214
-62
5
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
193
-83
6
Philipp Haagen
Austria
169
-107
7
Aljaz Osterc
Słowenia
140
-136
8
Clemens Leitner
Austria
131
-145
9
Cedrik Weigel
Niemcy
130
-146
10
Dominik Peter
Szwajcaria
128
-148
11
Jonathan Siegel
Niemcy
100
-176
12
Axel Maylaender
Niemcy
95
-181
13
Max Goller
Niemcy
78
-198
14
Philipp Raimund
Niemcy
69
-207
15
David Haagen
Austria
67
-209
16
Blaz Pavlic
Słowenia
66
-210
17
Jan Bombek
Słowenia
62
-214
18
Medard Brezovnik
Słowenia
58
-218
19
Lovro Kos
Słowenia
54
-222
20
Lennart Weigel
Niemcy
41
-235
21
Kilian Maerkl
Niemcy
38
-238
22
Stefan Rainer
Austria
37
-239
23
Simon Spiewok
Niemcy
35
-241
24
Maximilian Lienher
Austria
31
-245
25
Noah Valtiner
Austria
30
-246
26
Francisco Moerth
Austria
28
-248
27
Julian Wackernell
Austria
25
-251
 
Mathis Contamine
Francja
25
-251
 
Jan Hoerl
Austria
25
-251
30
Olan Lacroix
Szwajcaria
16
-260
 
Rok Oblak
Słowenia
16
-260
32
Francesco Cecon
Włochy
15
-261
33
Adrian Sell
Niemcy
10
-266
 
Lovro Vodusek
Słowenia
10
-266
 
Zak Mogel
Słowenia
10
-266
36
Tine Bogataj
Słowenia
5
-271
 
Tom Gerisch
Niemcy
5
-271
38
Sebastian Ludwig
Niemcy
4
-272
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-272
 
Mark Hafnar
Słowenia
4
-272
41
Nejc Toporis
Słowenia
3
-273
 
Alessandro Batby
Francja
3
-273
43
Quirin Modricken
Niemcy
2
-274

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
1118
 
2
Słowenia
Słowenia
682
-436
3
Austria
Austria
543
-575
4
Szwajcaria
Szwajcaria
337
-781
5
Francja
Francja
242
-876
6
Włochy
Włochy
15
-1103


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich