Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2017, Predazzo K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Kus
Słowenia
190
 
2
Justin Lisso
Niemcy
176
-14
3
Jonathan Learoyd
Francja
169
-21
4
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
161
-29
5
Philipp Haagen
Austria
158
-32
6
Aljaz Osterc
Słowenia
140
-50
7
Luca Roth
Niemcy
135
-55
8
Clemens Leitner
Austria
113
-77
9
Cedrik Weigel
Niemcy
104
-86
10
Axel Maylaender
Niemcy
86
-104
11
Dominik Peter
Szwajcaria
78
-112
12
Blaz Pavlic
Słowenia
66
-124
13
Jonathan Siegel
Niemcy
64
-126
14
Lovro Kos
Słowenia
54
-136
15
David Haagen
Austria
49
-141
 
Max Goller
Niemcy
49
-141
17
Jan Bombek
Słowenia
42
-148
18
Stefan Rainer
Austria
33
-157
19
Medard Brezovnik
Słowenia
32
-158
20
Noah Valtiner
Austria
30
-160
21
Philipp Raimund
Niemcy
29
-161
22
Maximilian Lienher
Austria
25
-165
23
Kilian Maerkl
Niemcy
24
-166
24
Simon Spiewok
Niemcy
20
-170
 
Francisco Moerth
Austria
20
-170
26
Lennart Weigel
Niemcy
19
-171
27
Julian Wackernell
Austria
18
-172
28
Olan Lacroix
Szwajcaria
16
-174
29
Mathis Contamine
Francja
14
-176
 
Francesco Cecon
Włochy
14
-176
31
Jan Hoerl
Austria
12
-178
32
Adrian Sell
Niemcy
10
-180
33
Zak Mogel
Słowenia
8
-182
34
Tine Bogataj
Słowenia
5
-185
 
Lovro Vodusek
Słowenia
5
-185
 
Tom Gerisch
Niemcy
5
-185
37
Sebastian Ludwig
Niemcy
4
-186
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-186
39
Nejc Toporis
Słowenia
3
-187
 
Alessandro Batby
Francja
3
-187
 
Rok Oblak
Słowenia
3
-187
42
Quirin Modricken
Niemcy
2
-188

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
727
 
2
Słowenia
Słowenia
552
-175
3
Austria
Austria
458
-269
4
Szwajcaria
Szwajcaria
255
-472
5
Francja
Francja
186
-541
6
Włochy
Włochy
14
-713


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich