Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 09.09.2017, Kandersteg K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Philipp Haagen
Austria
140
 
 
Aljaz Osterc
Słowenia
140
 
3
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
132
-8
4
Jan Kus
Słowenia
130
-10
5
Luca Roth
Niemcy
90
-50
6
Jonathan Learoyd
Francja
89
-51
7
Cedrik Weigel
Niemcy
82
-58
8
Justin Lisso
Niemcy
76
-64
9
Blaz Pavlic
Słowenia
66
-74
10
Lovro Kos
Słowenia
54
-86
11
Clemens Leitner
Austria
53
-87
12
Axel Maylaender
Niemcy
50
-90
13
Dominik Peter
Szwajcaria
38
-102
14
Stefan Rainer
Austria
33
-107
 
Max Goller
Niemcy
33
-107
16
Jonathan Siegel
Niemcy
32
-108
17
Noah Valtiner
Austria
30
-110
18
David Haagen
Austria
25
-115
19
Medard Brezovnik
Słowenia
23
-117
20
Jan Bombek
Słowenia
22
-118
21
Kilian Maerkl
Niemcy
17
-123
22
Julian Wackernell
Austria
16
-124
23
Mathis Contamine
Francja
13
-127
24
Adrian Sell
Niemcy
10
-130
 
Maximilian Lienher
Austria
10
-130
26
Lennart Weigel
Niemcy
9
-131
 
Francisco Moerth
Austria
9
-131
28
Francesco Cecon
Włochy
8
-132
29
Simon Spiewok
Niemcy
7
-133
30
Tom Gerisch
Niemcy
5
-135
31
Sebastian Ludwig
Niemcy
4
-136
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-136
33
Nejc Toporis
Słowenia
3
-137
 
Alessandro Batby
Francja
3
-137
35
Olan Lacroix
Szwajcaria
2
-138
 
Quirin Modricken
Niemcy
2
-138

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
442
 
2
Niemcy
Niemcy
417
-25
3
Austria
Austria
316
-126
4
Szwajcaria
Szwajcaria
172
-270
5
Francja
Francja
105
-337
6
Włochy
Włochy
8
-434


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich