Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
12.08.2007
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
GP 4 krajów
14.08.2007
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
GP 4 krajów
16.08.2007
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
GP 4 krajów
18.08.2007
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
GP 4 krajów
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Morgenstern
Austria
1017.8
 
2
Adam Małysz
Polska
1014.7
-3.1
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
1012.5
-5.3
4
Simon Ammann
Szwajcaria
966.9
-50.9
5
Andreas Kofler
Austria
965.2
-52.6
6
Wolfgang Loitzl
Austria
958.8
-59.0
7
Martin Schmitt
Niemcy
954.7
-63.1
8
Georg Späth
Niemcy
943.4
-74.4
9
Jernej Damjan
Słowenia
935.6
-82.2
10
Harri Olli
Finlandia
911.0
-106.8
11
Janne Happonen
Finlandia
897.1
-120.7
12
Andreas Küttel
Szwajcaria
838.2
-179.6
13
Janne Ahonen
Finlandia
824.8
-193.0
14
Denis Kornilov
Rosja
802.5
-215.3
15
Shohei Tochimoto
Japonia
795.8
-222.0
16
Primoz Pikl
Słowenia
786.4
-231.4
17
Stephan Hocke
Niemcy
779.3
-238.5
18
David Lazzaroni
Francja
770.8
-247.0
19
Kamil Stoch
Polska
766.4
-251.4
20
Ilja Rosliakov
Rosja
765.7
-252.1
21
Dimitry Ipatov
Rosja
739.6
-278.2
22
Roman Koudelka
Czechy
675.4
-342.4
23
Michael Möllinger
Szwajcaria
640.0
-377.8
24
Robert Kranjec
Słowenia
635.5
-382.3
25
Maciej Kot
Polska
633.3
-384.5
26
Takanobu Okabe
Japonia
628.5
-389.3
27
Andreas Aren
Szwecja
615.0
-402.8
28
Fumihisa Yumoto
Japonia
612.0
-405.8
29
Dimitry Vassiliev
Rosja
553.7
-464.1
30
Emmanuel Chedal
Francja
541.2
-476.6
31
Christian Ulmer
Niemcy
523.3
-494.5
32
Radik Zhaparov
Kazachstan
523.0
-494.8
33
Balthasar Schneider
Austria
498.7
-519.1
34
Antonin Hajek
Czechy
489.5
-528.3
35
Kalle Keituri
Finlandia
484.1
-533.7
36
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
483.3
-534.5
37
Taku Takeuchi
Japonia
455.2
-562.6
38
Sebastian Colloredo
Włochy
423.0
-594.8
39
Veli-Matti Lindström
Finlandia
410.1
-607.7
40
Anders Jacobsen
Norwegia
406.0
-611.8
41
Piotr Żyła
Polska
387.1
-630.7
42
Arthur Pauli
Austria
386.7
-631.1
43
Gregory Baxter
Kanada
384.8
-633.0
44
Mario Innauer
Austria
379.5
-638.3
45
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
332.7
-685.1
46
Sigurd Pettersen
Norwegia
327.0
-690.8
47
Keita Umezaki
Japonia
274.4
-743.4
48
Jure Sinkovec
Słowenia
261.0
-756.8
49
Jan Matura
Czechy
235.0
-782.8
50
Heung Chul Choi
Korea Pd.
226.4
-791.4
51
Seou Choi
Korea Pd.
222.3
-795.5
52
Guido Landert
Szwajcaria
219.5
-798.3
53
Isak Grimholm
Szwecja
212.4
-805.4
54
Jakub Janda
Czechy
206.5
-811.3
55
Erik Simon
Niemcy
204.4
-813.4
56
Jussi Hautamäki
Finlandia
200.0
-817.8
57
Lukas Hlava
Czechy
195.8
-822.0
58
Anders Bardal
Norwegia
180.0
-837.8
59
Nikolay Karpenko
Kazachstan
155.0
-862.8
60
Eirik Kjelstrup
Norwegia
107.0
-910.8
 
Thomas Lobben
Norwegia
107.0
-910.8
62
Andreas Vilberg
Norwegia
106.5
-911.3
63
Pascal Bodmer
Niemcy
99.5
-918.3
64
Kevin Horlacher
Niemcy
98.5
-919.3
65
Vincent Descombes Sevoie
Francja
96.2
-921.6
66
Mitja Meznar
Słowenia
95.5
-922.3
67
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
93.9
-923.9
68
Henning Stensrud
Norwegia
87.5
-930.3
69
Stefan Read
Kanada
79.8
-938.0
70
Tom Hilde
Norwegia
77.1
-940.7


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2007

Grand Prix Czterech Narodów 2007

Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich