Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
19.11.2017, godz. 15:00
Wisła HS-134
(P¦)
Kalendarz zawodów
01.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
02.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
12.08.2017
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
12.08.2017
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
16.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
17.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
21.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
22.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
07.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
08.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
15.12.2017
Notodden
Norwegia
HS-98
 
16.12.2017
Notodden
Norwegia
HS-98
 
13.01.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
14.01.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
20.01.2018
Planica
Słowenia
HS-109
 
21.01.2018
Planica
Słowenia
HS-109
 
10.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
11.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
24.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
25.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
09.03.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
11.03.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
17.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
18.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Timi Zajc
Słowenia
318
 
2
Dominik Maylaender
Niemcy
305
-13
3
Markus Rupitsch
Austria
276
-42
4
Przemysław Kantyka
Polska
259
-59
5
Elias Tollinger
Austria
233
-85
6
Niko Kytoesaho
Finlandia
204
-114
7
Pius Paschke
Niemcy
186
-132
8
Aljaz Osterc
Słowenia
182
-136
9
Masamitsu Ito
Japonia
180
-138
10
Lukas Wagner
Niemcy
166
-152
11
Philipp Aschenwald
Austria
158
-160
12
Mika Schwann
Austria
150
-168
13
Thomas Lackner
Austria
141
-177
14
Stefan Huber
Austria
140
-178
15
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-188
16
Paweł W±sek
Polska
120
-198
17
Bartosz Czyż
Polska
113
-205
18
Federico Cecon
Włochy
102
-216
19
Fabian Seidl
Niemcy
100
-218
20
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-224
21
Yuken Iwasa
Japonia
93
-225
22
Ulrich Wohlgenannt
Austria
90
-228
23
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-237
 
Killian Peier
Szwajcaria
81
-237
25
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-244
26
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-246
27
Blaz Pavlic
Słowenia
69
-249
28
Tim Fuchs
Niemcy
65
-253
29
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-254
30
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-258
31
Andraz Pograjc
Słowenia
57
-261
32
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
56
-262
33
Stanisław Biela
Polska
55
-263
34
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-264
35
Juho Ojala
Finlandia
52
-266
36
Yuya Yamada
Japonia
51
-267
37
Sebastian Bradatsch
Niemcy
49
-269
 
Patrick Kogler
Austria
49
-269
39
Krzysztof Leja
Polska
47
-271
40
Philipp Haagen
Austria
44
-274
41
Kalle Heikkinen
Finlandia
42
-276
42
Tomofumi Naito
Japonia
38
-280
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
38
-280
44
Daniel Huber
Austria
36
-282
45
Thomas Diethart
Austria
34
-284
46
Krzysztof Biegun
Polska
33
-285
 
Clemens Leitner
Austria
33
-285
48
Maximilian Lienher
Austria
32
-286
49
Andraz Modic
Słowenia
30
-288
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-288
51
Rishi Saether
Norwegia
29
-289
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-289
53
Noah Valtiner
Austria
25
-293
54
Henri Kavilo
Finlandia
24
-294
55
Janne Korhonen
Finlandia
22
-296
56
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-297
 
Lovro Kos
Słowenia
21
-297
 
Jan Kus
Słowenia
21
-297
59
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
19
-299
60
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-300
61
Luca Egloff
Szwajcaria
17
-301
62
Seou Choi
Korea Pd.
16
-302
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
16
-302
64
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-303
 
Aljaz Vodan
Słowenia
15
-303
66
Taavi Pappel
Estonia
14
-304
 
Andrzej Stękała
Polska
14
-304
68
Kacper Juroszek
Polska
13
-305
 
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-305
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-305
71
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-306
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-306
 
Joshua Maurer
Kanada
12
-306
74
Matthew Soukup
Kanada
11
-307
 
Tomasz Pilch
Polska
11
-307
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-307
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
11
-307
78
Juha Miettinen
Finlandia
10
-308
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-308
 
Rok Tarman
Słowenia
10
-308
81
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-309
 
Miha Kveder
Słowenia
9
-309
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
9
-309
84
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-310
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-310
86
Kevin Maltsev
Estonia
7
-311
87
Manuel Poppinger
Austria
6
-312
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
-312
 
Eduard Torok
Rumunia
6
-312
90
Taro Yamakawa
Japonia
5
-313
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-313
 
Janni Reisenauer
Austria
5
-313
93
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-314
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-314
 
Minato Mabuchi
Japonia
4
-314
 
Radek Selcer
Czechy
4
-314
 
Francisco Moerth
Austria
4
-314
98
Nicholas Mattoon
USA
3
-315
 
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-315
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-315
101
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-316
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-316
 
Luca Roth
Niemcy
2
-316
104
Nigel Lauchlan
Kanada
1
-317
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-317
 
Karol Niemczyk
Polska
1
-317

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1458
 
2
Niemcy
Niemcy
901
-557
3
Słowenia
Słowenia
761
-697
4
Finlandia
Finlandia
723
-735
5
Polska
Polska
666
-792
6
Japonia
Japonia
371
-1087
7
Szwajcaria
Szwajcaria
312
-1146
8
Włochy
Włochy
179
-1279
9
Norwegia
Norwegia
88
-1370
10
Kazachstan
Kazachstan
79
-1379
11
Turcja
Turcja
73
-1385
12
Rumunia
Rumunia
55
-1403
13
Rosja
Rosja
30
-1428
14
Kanada
Kanada
24
-1434
15
Estonia
Estonia
21
-1437
16
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-1442
17
Ukraina
Ukraina
8
-1450
18
Czechy
Czechy
4
-1454
19
USA
USA
3
-1455


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Lukas Wagner (Niemcy)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Masamitsu Ito (Japonia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Roman Trofimov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich