Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
31
sierpień 2017
Najbliższe zawody
26.08.2017, godz. 11:00
Hakuba HS-131
(LGP)
Kalendarz zawodów
02.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
03.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
09.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
10.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
18.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
19.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
03.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
04.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
17.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
18.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
01.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
02.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
15.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
16.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
07.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
08.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
04.03.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
05.03.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
542
 
2
Yuken Iwasa
Japonia
529
-13
3
Aljaz Osterc
Słowenia
472
-70
4
Stefan Huber
Austria
430
-112
5
Davide Bresadola
Włochy
365
-177
6
Felix Hoffmann
Niemcy
351
-191
7
Dominik Kastelik
Polska
349
-193
8
Moritz Baer
Niemcy
325
-217
9
Julian Hahn
Niemcy
314
-228
10
Maximilian Steiner
Austria
289
-253
11
Jan Ziobro
Polska
269
-273
12
Alex Insam
Włochy
260
-282
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
260
-282
14
Pius Paschke
Niemcy
257
-285
15
Timi Zajc
Słowenia
223
-319
16
Sebastian Colloredo
Włochy
221
-321
17
Thomas Lackner
Austria
220
-322
18
Andreas Alamommo
Finlandia
215
-327
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
215
-327
20
Andraz Modic
Słowenia
213
-329
21
Matjaz Pungertar
Słowenia
207
-335
22
Thomas Diethart
Austria
205
-337
23
Ulrich Wohlgenannt
Austria
200
-342
24
Janni Reisenauer
Austria
197
-345
25
Dominik Maylaender
Niemcy
192
-350
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
175
-367
27
Daniel Huber
Austria
172
-370
28
Lukas Wagner
Niemcy
159
-383
29
Krzysztof Miętus
Polska
155
-387
30
Tim Heinrich
Niemcy
154
-388
31
Stanisław Biela
Polska
152
-390
32
Riki Kurita
Japonia
144
-398
33
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
140
-402
34
Ziga Jelar
Słowenia
139
-403
35
Bartosz Czyż
Polska
128
-414
36
Sergey Tkachenko
Kazachstan
122
-420
37
Ren Nikaido
Japonia
119
-423
38
Anze Lavtizar
Słowenia
116
-426
 
Daniele Varesco
Włochy
116
-426
40
Jan Kus
Słowenia
114
-428
41
Niko Kytoesaho
Finlandia
113
-429
42
Sebastian Rombach
Niemcy
110
-432
43
Rok Tarman
Słowenia
109
-433
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
109
-433
 
Killian Peier
Szwajcaria
109
-433
46
Patrick Kogler
Austria
103
-439
47
Krzysztof Leja
Polska
102
-440
48
Masamitsu Ito
Japonia
97
-445
49
Kenta Takehana
Japonia
93
-449
50
David Krapez
Słowenia
92
-450
51
Jaka Hvala
Słowenia
86
-456
52
Clemens Leitner
Austria
85
-457
53
Andrzej Stękała
Polska
84
-458
54
Rok Justin
Słowenia
81
-461
55
Fabian Seidl
Niemcy
78
-464
 
Tomasz Pilch
Polska
78
-464
57
Bartłomiej Kłusek
Polska
76
-466
 
Shinya Komaba
Japonia
76
-466
59
Dawid Jarz±bek
Polska
75
-467
60
Luca Egloff
Szwajcaria
74
-468
61
Tim Fuchs
Niemcy
72
-470
62
Przemysław Kantyka
Polska
70
-472
 
Takehiro Nagai
Japonia
70
-472
 
Yuya Yamada
Japonia
70
-472
65
Bor Pavlovcic
Słowenia
69
-473
 
Simon Greiderer
Austria
69
-473
67
Marius Lindvik
Norwegia
65
-477
 
Jonathan Siegel
Niemcy
65
-477
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
65
-477
70
Cedrik Weigel
Niemcy
62
-480
71
Jarl Magnus Riiber
Norwegia
60
-482
72
Petrick Hammann
Niemcy
58
-484
73
Espen Roee
Norwegia
56
-486
74
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-488
75
Joshua Maurer
Kanada
53
-489
76
Yevgen Marusyak
Ukraina
52
-490
77
Elias Vaenskae
Finlandia
51
-491
78
Maksim Sergeev
Rosja
50
-492
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
50
-492
80
Casey Larson
USA
49
-493
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
49
-493
82
Johannes Schubert
Niemcy
48
-494
 
Henri Kavilo
Finlandia
48
-494
84
Kalle Heikkinen
Finlandia
47
-495
85
Makkusu Koga
Japonia
43
-499
 
Taro Yamakawa
Japonia
43
-499
87
Andrzej Zapotoczny
Polska
42
-500
 
Nik Fabijan
Słowenia
42
-500
89
Frans Taehkaevuori
Finlandia
41
-501
90
Martin Diess
Austria
40
-502
91
Justin Lisso
Niemcy
39
-503
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
39
-503
93
Martin Capuder
Słowenia
38
-504
 
Kosuke Osanai
Japonia
38
-504
95
Keiichi Sato
Japonia
37
-505
 
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
37
-505
 
Giovanni Bresadola
Włochy
37
-505
98
Shoichi Anzawa
Japonia
36
-506
 
Philipp Raimund
Niemcy
36
-506
 
Rikuta Watanabe
Japonia
36
-506
101
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
35
-507
 
Tine Bogataj
Słowenia
35
-507
103
Jesper Oedegaard
Norwegia
34
-508
 
Łukasz Rutkowski
Polska
34
-508
105
Janne Korhonen
Finlandia
33
-509
106
Constantin Schmid
Niemcy
32
-510
107
Tomoya Watanabe
Japonia
31
-511
 
Roberto Dellasega
Włochy
31
-511
109
Stepan Pasichnyk
Ukraina
30
-512
110
Miha Kveder
Słowenia
29
-513
111
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
28
-514
 
Philipp Haagen
Austria
28
-514
113
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
26
-516
114
Brian Wallace
USA
25
-517
115
Adrian Sell
Niemcy
24
-518
 
Ilya Baskakov
Rosja
24
-518
 
Alexey Romashov
Rosja
24
-518
 
Tomoru Mabuchi
Japonia
24
-518
119
Thomas Hofer
Austria
23
-519
120
Federico Cecon
Włochy
22
-520
 
Daimatsu Takehana
Japonia
22
-520
 
Luca Roth
Niemcy
22
-520
123
Tomofumi Naito
Japonia
21
-521
 
Kaito Nishimori
Japonia
21
-521
125
Ilmir Hazetdinov
Rosja
20
-522
126
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
19
-523
 
Lucas Schaffer
Austria
19
-523
 
Dominik Peter
Szwajcaria
19
-523
129
Maximilian Lienher
Austria
18
-524
130
Łukasz Bukowski
Polska
17
-525
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
17
-525
 
Ilya Kratov
Kazachstan
17
-525
 
Sondre Ringen
Norwegia
17
-525
134
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
16
-526
 
Mikhail Nazarov
Rosja
16
-526
 
Artii Aigro
Estonia
16
-526
 
Artur Kukuła
Polska
16
-526
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
16
-526
139
Fredrik Villumstad
Norwegia
15
-527
 
Damian Lasota
Czechy
15
-527
 
Artem Yudin
Rosja
15
-527
142
Ernest Prislic
Słowenia
14
-528
143
Tomokatsu Wada
Japonia
13
-529
 
Espen Jacobsen
Norwegia
13
-529
145
Florian Gugg
Austria
11
-531
 
Artem Utev
Rosja
11
-531
 
AJ Brown
USA
11
-531
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
11
-531
149
Maximilian Schmalnauer
Austria
10
-532
 
Hunor Farkas
Rumunia
10
-532
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
10
-532
 
Yuto Kinoshita
Japonia
10
-532
153
Matija Stemberger
Słowenia
9
-533
 
Artur Sultangulov
Rosja
9
-533
 
Robin Pedersen
Norwegia
9
-533
156
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
8
-534
 
Ryota Yokokawa
Japonia
8
-534
 
Felix Greber
Austria
8
-534
 
Mario Mendel
Austria
8
-534
160
Urban Susnik
Słowenia
7
-535
 
Juha Miettinen
Finlandia
7
-535
 
Nathan Mattoon
USA
7
-535
163
Jonne Veteläinen
Finlandia
6
-536
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
6
-536
165
Kristian Stensgard
Norwegia
5
-537
 
Mika Schwann
Austria
5
-537
 
Nikita Sykchin
Rosja
5
-537
 
Jostein Loe
Norwegia
5
-537
169
Kevin Maltsev
Estonia
4
-538
 
Olli Muotka
Finlandia
4
-538
 
Zeno di Lenardo
Włochy
4
-538
 
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
4
-538
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
4
-538
 
Kenno Ruukel
Estonia
4
-538
 
Jan Maylaender
Niemcy
4
-538
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-538
177
Matias Braathen
Norwegia
3
-539
 
Paul Winter
Niemcy
3
-539
 
Antti Aalto
Finlandia
3
-539
180
Alexander Hayboeck
Austria
2
-540
 
Noah Valtiner
Austria
2
-540
 
Aleksandr Marchukov
Rosja
2
-540
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
2
-540
 
Are Sumstad
Norwegia
2
-540
 
Ivan Lanin
Rosja
2
-540
186
Markus Rupitsch
Austria
1
-541
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
1
-541
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
1
-541
 
Patryk Hutyra
Polska
1
-541

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2665
 
2
Polska
Polska
2365
-300
3
Austria
Austria
2145
-520
4
Słowenia
Słowenia
2099
-566
5
Japonia
Japonia
1581
-1084
6
Włochy
Włochy
1056
-1609
7
Finlandia
Finlandia
784
-1881
8
Norwegia
Norwegia
534
-2131
9
Szwajcaria
Szwajcaria
531
-2134
10
Kazachstan
Kazachstan
221
-2444
11
Rosja
Rosja
184
-2481
12
Ukraina
Ukraina
139
-2526
13
USA
USA
92
-2573
14
Kanada
Kanada
53
-2612
15
Rumunia
Rumunia
32
-2633
16
Estonia
Estonia
24
-2641
17
Czechy
Czechy
15
-2650


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2017 (pi±tek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
trening + kwalifikacje
26 sierpnia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hakuba
seria próbna
11:00
LGP Hakuba
konkurs ind.
27 sierpnia 2017 (niedziela)
02:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
03:00
LGP Hakuba
konkurs ind.
8 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich