Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
3
6
7
8
9
20
21
22
23
27
28
29
30
31
marzec 2017
Najbliższe zawody
24.03.2017, godz. 15:15
Planica HS-225
(P¦ loty)
Kalendarz zawodów
02.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
03.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
09.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
10.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
18.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
19.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
03.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
04.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
17.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
18.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
01.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
02.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
15.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
16.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
07.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
08.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
04.03.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
05.03.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
542
 
2
Yuken Iwasa
Japonia
529
-13
3
Aljaz Osterc
Słowenia
472
-70
4
Stefan Huber
Austria
430
-112
5
Davide Bresadola
Włochy
365
-177
6
Felix Hoffmann
Niemcy
351
-191
7
Dominik Kastelik
Polska
349
-193
8
Moritz Baer
Niemcy
325
-217
9
Julian Hahn
Niemcy
314
-228
10
Maximilian Steiner
Austria
289
-253
11
Jan Ziobro
Polska
269
-273
12
Sebastian Bradatsch
Niemcy
260
-282
 
Alex Insam
Włochy
260
-282
14
Pius Paschke
Niemcy
257
-285
15
Timi Zajc
Słowenia
223
-319
16
Sebastian Colloredo
Włochy
221
-321
17
Thomas Lackner
Austria
220
-322
18
Andreas Alamommo
Finlandia
215
-327
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
215
-327
20
Andraz Modic
Słowenia
213
-329
21
Matjaz Pungertar
Słowenia
207
-335
22
Thomas Diethart
Austria
205
-337
23
Ulrich Wohlgenannt
Austria
200
-342
24
Janni Reisenauer
Austria
197
-345
25
Dominik Maylaender
Niemcy
192
-350
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
175
-367
27
Daniel Huber
Austria
172
-370
28
Lukas Wagner
Niemcy
159
-383
29
Krzysztof Miętus
Polska
155
-387
30
Tim Heinrich
Niemcy
154
-388
31
Stanisław Biela
Polska
152
-390
32
Riki Kurita
Japonia
144
-398
33
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
140
-402
34
Ziga Jelar
Słowenia
139
-403
35
Bartosz Czyż
Polska
128
-414
36
Sergey Tkachenko
Kazachstan
122
-420
37
Ren Nikaido
Japonia
119
-423
38
Anze Lavtizar
Słowenia
116
-426
 
Daniele Varesco
Włochy
116
-426
40
Jan Kus
Słowenia
114
-428
41
Niko Kytoesaho
Finlandia
113
-429
42
Sebastian Rombach
Niemcy
110
-432
43
Rok Tarman
Słowenia
109
-433
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
109
-433
 
Killian Peier
Szwajcaria
109
-433
46
Patrick Kogler
Austria
103
-439
47
Krzysztof Leja
Polska
102
-440
48
Masamitsu Ito
Japonia
97
-445
49
Kenta Takehana
Japonia
93
-449
50
David Krapez
Słowenia
92
-450
51
Jaka Hvala
Słowenia
86
-456
52
Clemens Leitner
Austria
85
-457
53
Andrzej Stękała
Polska
84
-458
54
Rok Justin
Słowenia
81
-461
55
Fabian Seidl
Niemcy
78
-464
 
Tomasz Pilch
Polska
78
-464
57
Bartłomiej Kłusek
Polska
76
-466
 
Shinya Komaba
Japonia
76
-466
59
Dawid Jarz±bek
Polska
75
-467
60
Luca Egloff
Szwajcaria
74
-468
61
Tim Fuchs
Niemcy
72
-470
62
Przemysław Kantyka
Polska
70
-472
 
Takehiro Nagai
Japonia
70
-472
 
Yuya Yamada
Japonia
70
-472
65
Bor Pavlovcic
Słowenia
69
-473
 
Simon Greiderer
Austria
69
-473
67
Jonathan Siegel
Niemcy
65
-477
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
65
-477
 
Marius Lindvik
Norwegia
65
-477
70
Cedrik Weigel
Niemcy
62
-480
71
Jarl Magnus Riiber
Norwegia
60
-482
72
Petrick Hammann
Niemcy
58
-484
73
Espen Roee
Norwegia
56
-486
74
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-488
75
Joshua Maurer
Kanada
53
-489
76
Yevgen Marusyak
Ukraina
52
-490
77
Elias Vaenskae
Finlandia
51
-491
78
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
50
-492
 
Maksim Sergeev
Rosja
50
-492
80
Casey Larson
USA
49
-493
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
49
-493
82
Johannes Schubert
Niemcy
48
-494
 
Henri Kavilo
Finlandia
48
-494
84
Kalle Heikkinen
Finlandia
47
-495
85
Makkusu Koga
Japonia
43
-499
 
Taro Yamakawa
Japonia
43
-499
87
Nik Fabijan
Słowenia
42
-500
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
42
-500
89
Frans Taehkaevuori
Finlandia
41
-501
90
Martin Diess
Austria
40
-502
91
Justin Lisso
Niemcy
39
-503
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
39
-503
93
Martin Capuder
Słowenia
38
-504
 
Kosuke Osanai
Japonia
38
-504
95
Keiichi Sato
Japonia
37
-505
 
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
37
-505
 
Giovanni Bresadola
Włochy
37
-505
98
Philipp Raimund
Niemcy
36
-506
 
Rikuta Watanabe
Japonia
36
-506
 
Shoichi Anzawa
Japonia
36
-506
101
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
35
-507
 
Tine Bogataj
Słowenia
35
-507
103
Jesper Oedegaard
Norwegia
34
-508
 
Łukasz Rutkowski
Polska
34
-508
105
Janne Korhonen
Finlandia
33
-509
106
Constantin Schmid
Niemcy
32
-510
107
Tomoya Watanabe
Japonia
31
-511
 
Roberto Dellasega
Włochy
31
-511
109
Stepan Pasichnyk
Ukraina
30
-512
110
Miha Kveder
Słowenia
29
-513
111
Philipp Haagen
Austria
28
-514
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
28
-514
113
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
26
-516
114
Brian Wallace
USA
25
-517
115
Ilya Baskakov
Rosja
24
-518
 
Alexey Romashov
Rosja
24
-518
 
Tomoru Mabuchi
Japonia
24
-518
 
Adrian Sell
Niemcy
24
-518
119
Thomas Hofer
Austria
23
-519
120
Daimatsu Takehana
Japonia
22
-520
 
Federico Cecon
Włochy
22
-520
 
Luca Roth
Niemcy
22
-520
123
Tomofumi Naito
Japonia
21
-521
 
Kaito Nishimori
Japonia
21
-521
125
Ilmir Hazetdinov
Rosja
20
-522
126
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
19
-523
 
Lucas Schaffer
Austria
19
-523
 
Dominik Peter
Szwajcaria
19
-523
129
Maximilian Lienher
Austria
18
-524
130
Stefan Valentin Blega
Rumunia
17
-525
 
Ilya Kratov
Kazachstan
17
-525
 
Sondre Ringen
Norwegia
17
-525
 
Łukasz Bukowski
Polska
17
-525
134
Artur Kukuła
Polska
16
-526
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
16
-526
 
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
16
-526
 
Mikhail Nazarov
Rosja
16
-526
 
Artii Aigro
Estonia
16
-526
139
Fredrik Villumstad
Norwegia
15
-527
 
Damian Lasota
Czechy
15
-527
 
Artem Yudin
Rosja
15
-527
142
Ernest Prislic
Słowenia
14
-528
143
Tomokatsu Wada
Japonia
13
-529
 
Espen Jacobsen
Norwegia
13
-529
145
Florian Gugg
Austria
11
-531
 
Artem Utev
Rosja
11
-531
 
AJ Brown
USA
11
-531
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
11
-531
149
Pascal Kaelin
Szwajcaria
10
-532
 
Yuto Kinoshita
Japonia
10
-532
 
Maximilian Schmalnauer
Austria
10
-532
 
Hunor Farkas
Rumunia
10
-532
153
Matija Stemberger
Słowenia
9
-533
 
Artur Sultangulov
Rosja
9
-533
 
Robin Pedersen
Norwegia
9
-533
156
Ryota Yokokawa
Japonia
8
-534
 
Felix Greber
Austria
8
-534
 
Mario Mendel
Austria
8
-534
 
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
8
-534
160
Nathan Mattoon
USA
7
-535
 
Urban Susnik
Słowenia
7
-535
 
Juha Miettinen
Finlandia
7
-535
163
Jonne Veteläinen
Finlandia
6
-536
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
6
-536
165
Kristian Stensgard
Norwegia
5
-537
 
Mika Schwann
Austria
5
-537
 
Nikita Sykchin
Rosja
5
-537
 
Jostein Loe
Norwegia
5
-537
169
Olli Muotka
Finlandia
4
-538
 
Zeno di Lenardo
Włochy
4
-538
 
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
4
-538
 
Kenno Ruukel
Estonia
4
-538
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
4
-538
 
Jan Maylaender
Niemcy
4
-538
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-538
 
Kevin Maltsev
Estonia
4
-538
177
Matias Braathen
Norwegia
3
-539
 
Paul Winter
Niemcy
3
-539
 
Antti Aalto
Finlandia
3
-539
180
Noah Valtiner
Austria
2
-540
 
Aleksandr Marchukov
Rosja
2
-540
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
2
-540
 
Are Sumstad
Norwegia
2
-540
 
Ivan Lanin
Rosja
2
-540
 
Alexander Hayboeck
Austria
2
-540
186
Markus Rupitsch
Austria
1
-541
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
1
-541
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
1
-541
 
Patryk Hutyra
Polska
1
-541

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2665
 
2
Polska
Polska
2365
-300
3
Austria
Austria
2145
-520
4
Słowenia
Słowenia
2099
-566
5
Japonia
Japonia
1581
-1084
6
Włochy
Włochy
1056
-1609
7
Finlandia
Finlandia
784
-1881
8
Norwegia
Norwegia
534
-2131
9
Szwajcaria
Szwajcaria
531
-2134
10
Kazachstan
Kazachstan
221
-2444
11
Rosja
Rosja
184
-2481
12
Ukraina
Ukraina
139
-2526
13
USA
USA
92
-2573
14
Kanada
Kanada
53
-2612
15
Rumunia
Rumunia
32
-2633
16
Estonia
Estonia
24
-2641
17
Czechy
Czechy
15
-2650


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2017 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
24 marca 2017 (pi±tek)
14:15
P¦ Planica
seria próbna
15:15
P¦ Planica
konkurs ind.
25 marca 2017 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
26 marca 2017 (niedziela)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2016/17?
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich