Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
11.07.2015
Villach
Austria
HS-98
 
12.07.2015
Villach
Austria
HS-98
 
20.08.2015
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
21.08.2015
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
29.08.2015
Szczyrk
Polska
HS-106
 
30.08.2015
Szczyrk
Polska
HS-106
 
12.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
13.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
26.09.2015
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
27.09.2015
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
10.12.2015
Notodden
Norwegia
HS-98
 
11.12.2015
Notodden
Norwegia
HS-98
 
18.12.2015
Harrachov
Czechy
HS-100
 
odwołane
19.12.2015
Harrachov
Czechy
HS-100
 
odwołane
16.01.2016
Zakopane
Polska
HS-134
 
17.01.2016
Zakopane
Polska
HS-134
 
23.01.2016
PyeongChang
Korea Pd.
HS-109
 
24.01.2016
PyeongChang
Korea Pd.
HS-109
 
06.02.2016
Whistler
Kanada
HS-106
 
07.02.2016
Whistler
Kanada
HS-106
 
13.02.2016
Eau Clair
USA
HS-95
 
14.02.2016
Eau Clair
USA
HS-95
 
05.03.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
06.03.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
11.03.2016
Harrachov
Czechy
HS-100
 
za 18.12
12.03.2016
Harrachov
Czechy
HS-100
 
za 19.12
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Danny Queck
Niemcy
796
 
2
Michael Dreher
Niemcy
460
-336
3
Simon Greiderer
Austria
405
-391
4
Jakub Kot
Polska
380
-416
5
Ernest Prislic
Słowenia
359
-437
6
Adam Ruda
Polska
347
-449
7
Stefan Huber
Austria
342
-454
8
Jure Sinkovec
Słowenia
334
-462
9
Daniel Huber
Austria
331
-465
10
Krzysztof Leja
Polska
295
-501
11
Ziga Jelar
Słowenia
294
-502
12
Tim Fuchs
Niemcy
287
-509
13
Andraz Pograjc
Słowenia
273
-523
14
Andrzej Stękała
Polska
269
-527
15
Florian Altenburger
Austria
259
-537
16
Andraz Modic
Słowenia
256
-540
17
Przemysław Kantyka
Polska
255
-541
18
Rok Justin
Słowenia
250
-546
19
Thomas Hofer
Austria
248
-548
20
Sebastian Bradatsch
Niemcy
247
-549
21
Martin Hamann
Niemcy
243
-553
22
Tim Heinrich
Niemcy
241
-555
23
AJ Brown
USA
231
-565
24
David Siegel
Niemcy
209
-587
25
Anze Lavtizar
Słowenia
198
-598
26
Mitja Meznar
Słowenia
194
-602
27
Łukasz Podżorski
Polska
193
-603
28
Stian Andre Skinnes
Norwegia
164
-632
29
Nicholas Mattoon
USA
160
-636
30
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
158
-638
 
Miha Kveder
Słowenia
158
-638
 
Lukas Wagner
Niemcy
158
-638
33
Thomas Lackner
Austria
156
-640
34
Artur Kukuła
Polska
150
-646
35
Lukas Mueller
Austria
149
-647
36
Dawid Jarz±bek
Polska
146
-650
37
Ulrich Wohlgenannt
Austria
140
-656
 
Miran Zupancic
Słowenia
140
-656
 
Christian Friberg
USA
140
-656
40
Julian Hahn
Niemcy
137
-659
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
137
-659
 
Dominik Maylaender
Niemcy
137
-659
43
Heung Chul Choi
Korea Pd.
132
-664
44
Maximilian Steiner
Austria
130
-666
 
Tilen Bartol
Słowenia
130
-666
46
Knut Jokerud Strand
Norwegia
129
-667
47
Alexander Hayboeck
Austria
125
-671
48
Seou Choi
Korea Pd.
120
-676
49
Eduard Torok
Rumunia
116
-680
50
Robin Pedersen
Norwegia
110
-686
 
Cene Prevc
Słowenia
110
-686
52
Andreas Alamommo
Finlandia
109
-687
53
Thomas Diethart
Austria
106
-690
54
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
105
-691
55
Lucas Schaffer
Austria
104
-692
56
Zak Silih
Słowenia
102
-694
 
Mika Schwann
Austria
102
-694
58
Rogan Reid
Kanada
101
-695
59
Takehiro Nagai
Japonia
100
-696
 
Joshua Maurer
Kanada
100
-696
 
Killian Peier
Szwajcaria
100
-696
62
Grzegorz Miętus
Polska
95
-701
63
Constantin Schmid
Niemcy
92
-704
64
Gasper Bartol
Słowenia
85
-711
65
Felix Hoffmann
Niemcy
84
-712
66
Yuya Yamada
Japonia
80
-716
67
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
79
-717
68
Pascal Kaelin
Szwajcaria
76
-720
 
Adrian Sell
Niemcy
76
-720
70
Matjaz Pungertar
Słowenia
74
-722
 
Matic Kramarsic
Słowenia
74
-722
72
Samet Karta
Turcja
72
-724
 
David Krapez
Słowenia
72
-724
 
Ayberk Demir
Turcja
72
-724
 
Stanisław Biela
Polska
72
-724
 
Rozle Zagar
Słowenia
72
-724
77
Krzysztof Miętus
Polska
71
-725
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
71
-725
79
Andreas Schuler
Szwajcaria
69
-727
 
Lars Antonissen
Holandia
69
-727
 
Riki Kurita
Japonia
69
-727
82
Jan Kus
Słowenia
67
-729
83
Jake Lock
Wielka Brytania
63
-733
84
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
61
-735
85
Andrea Morassi
Włochy
59
-737
86
Tomoru Mabuchi
Japonia
58
-738
87
Frantisek Holik
Czechy
57
-739
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
57
-739
89
Janne Korhonen
Finlandia
56
-740
90
Jan Michalek
Czechy
55
-741
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
55
-741
92
Martin Capuder
Słowenia
54
-742
 
Robert Lock
Wielka Brytania
54
-742
94
Nigel Lauchlan
Kanada
52
-744
95
Jonathan Siegel
Niemcy
50
-746
 
Tomas Vancura
Czechy
50
-746
97
Tine Bogataj
Słowenia
48
-748
 
Filip Sakala
Czechy
48
-748
99
Rok Tarman
Słowenia
46
-750
 
Kevin Bickner
USA
46
-750
101
Brian Wallace
USA
44
-752
 
Daniel Wenig
Niemcy
44
-752
103
Grant Andrews
USA
43
-753
 
Trevor Edlund
USA
43
-753
105
Somer Schrock
USA
42
-754
 
Yukiya Sato
Japonia
42
-754
107
Clemens Leitner
Austria
40
-756
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
40
-756
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
40
-756
 
Cestmir Kozisek
Czechy
40
-756
111
Elias Vaenskae
Finlandia
39
-757
112
Tomasz Byrt
Polska
38
-758
113
Janni Reisenauer
Austria
37
-759
114
Stepan Pasichnyk
Ukraina
36
-760
 
Martti Nomme
Estonia
36
-760
 
Tomokatsu Wada
Japonia
36
-760
 
Sam Bolton
Wielka Brytania
36
-760
118
Aljaz Osterc
Słowenia
34
-762
119
Nathan Mattoon
USA
33
-763
120
Nathaniel Mah
Kanada
32
-764
 
Egor Usachev
Rosja
32
-764
122
Fabian Seidl
Niemcy
31
-765
 
Cory Rogans
Kanada
31
-765
124
Konrad Janota
Polska
30
-766
 
Matthew Polz
Kanada
30
-766
 
Pyry Ruikka
Finlandia
30
-766
 
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
30
-766
128
Max Stretch
Kanada
29
-767
 
Alexey Romashov
Rosja
29
-767
 
Matthew Soukup
Kanada
29
-767
131
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
28
-768
 
Sebastian Colloredo
Włochy
28
-768
133
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
25
-771
 
Dominik Kastelik
Polska
25
-771
135
Luka Plestenjak
Słowenia
24
-772
136
Anselmi Ilola
Finlandia
23
-773
137
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
22
-774
 
Petrick Hammann
Niemcy
22
-774
 
Sergey Pyzhov
Rosja
22
-774
140
Joni Markkanen
Finlandia
21
-775
141
Masamitsu Ito
Japonia
20
-776
 
Roberto Dellasega
Włochy
20
-776
 
Jan Maylaender
Niemcy
20
-776
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
20
-776
145
Sami Niemi
Finlandia
19
-777
 
Antti Aalto
Finlandia
19
-777
 
Matic Benedik
Słowenia
19
-777
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
19
-777
149
Are Sumstad
Norwegia
18
-778
 
Muhammed Munir Gungen
Turcja
18
-778
 
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
18
-778
 
Moritz Echsler
Niemcy
18
-778
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
18
-778
 
Domen Prevc
Słowenia
18
-778
155
Eetu Merilainen
Finlandia
17
-779
156
Aapo Lehtinen
Finlandia
16
-780
157
Kristian Stensgard
Norwegia
15
-781
 
Federico Cecon
Włochy
15
-781
 
Nik Fabijan
Słowenia
15
-781
 
Jonathan Learoyd
Francja
15
-781
 
Zeno di Lenardo
Włochy
15
-781
 
Jan-Oswald Krassnegger
Austria
15
-781
163
Aljaz Vodan
Słowenia
14
-782
 
Patrick Gasienica
USA
14
-782
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
14
-782
 
Andrey Pachin
Rosja
14
-782
 
Julian Wienerroither
Austria
14
-782
168
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
13
-783
 
Viktor Polasek
Czechy
13
-783
170
Vojtech Stursa
Czechy
12
-784
 
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
12
-784
 
Andrzej G±sienica
Polska
12
-784
173
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
11
-785
 
Ales Hlebanja
Słowenia
11
-785
175
Niklas Wangler
Niemcy
10
-786
 
Richard Haukedal
Norwegia
10
-786
 
Tomasz Pilch
Polska
10
-786
178
Eetu Nousiainen
Finlandia
9
-787
179
Fredrik Villumstad
Norwegia
8
-788
 
Artur Sultangulov
Rosja
8
-788
 
Patrick Kogler
Austria
8
-788
182
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
7
-789
 
Noelig Revilliod Blanchard
Francja
7
-789
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
7
-789
 
Joy Senoner
Włochy
7
-789
186
Dusan Dolezel
Czechy
6
-790
 
Andrii Klymchuk
Ukraina
6
-790
 
Mathis Contamine
Francja
6
-790
 
Oscar P. Westerheim
Norwegia
6
-790
 
Seok-Jae Hwang
Korea Pd.
6
-790
 
Markus Rupitsch
Austria
6
-790
192
Sergey Shulaev
Rosja
5
-791
 
Juho Ojala
Finlandia
5
-791
 
Timi Zajc
Słowenia
5
-791
195
Mario Mendel
Austria
4
-792
 
Matej Likar
Słowenia
4
-792
197
Frans Taehkaevuori
Finlandia
3
-793
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
3
-793
 
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
3
-793
 
Daniele Varesco
Włochy
3
-793
201
Thomas Roch Dupland
Francja
2
-794
 
Kevin Maltsev
Estonia
2
-794
 
Hunter Gibson
USA
2
-794
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
2
-794
205
Alexander Tigin
Rosja
1
-795
 
Axel Maylaender
Niemcy
1
-795
 
Joergen Madsen
Norwegia
1
-795
 
Luke Tschida
USA
1
-795

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
3554
 
2
Niemcy
Niemcy
3363
-191
3
Austria
Austria
2721
-833
4
Polska
Polska
2428
-1126
5
USA
USA
799
-2755
6
Norwegia
Norwegia
599
-2955
7
Korea Pd.
Korea Pd.
523
-3031
8
Finlandia
Finlandia
464
-3090
9
Turcja
Turcja
417
-3137
10
Japonia
Japonia
405
-3149
11
Kanada
Kanada
404
-3150
12
Szwajcaria
Szwajcaria
302
-3252
13
Czechy
Czechy
281
-3273
14
Rumunia
Rumunia
163
-3391
15
Wielka Brytania
Wielka Brytania
153
-3401
16
Włochy
Włochy
147
-3407
17
Kazachstan
Kazachstan
122
-3432
18
Rosja
Rosja
111
-3443
19
Holandia
Holandia
69
-3485
20
Ukraina
Ukraina
55
-3499
21
Estonia
Estonia
38
-3516
22
Francja
Francja
30
-3524


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Tim Heinrich (Niemcy)
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Miha Kveder (Słowenia)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2015/2016

FIS Cup 2015/2016

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich