Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
05.07.2013
16:00
Erzurum
Turcja
HS-106
K-95
odwołany
06.07.2013
19:00
Erzurum
Turcja
HS-106
K-95
odwołany
13.07.2013
16:00
Villach
Austria
HS-98
K-90
14.07.2013
11:00
Villach
Austria
HS-98
K-90
27.07.2013
14:30
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
28.07.2013
11:00
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
01.08.2013
17:15
Kuopio
Finlandia
HS-106
K-90
02.08.2013
17:15
Kuopio
Finlandia
HS-106
K-90
10.08.2013
10:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
11.08.2013
09:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
17.08.2013
11:30
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
18.08.2013
11:30
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
30.08.2013
14:00
Frenstat
Czechy
HS-105
K-95
31.08.2013
14:00
Frenstat
Czechy
HS-105
K-95
07.09.2013
18:00
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
08.09.2013
09:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
28.09.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
29.09.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
12.12.2013
17:45
Notodden
Norwegia
HS-98
K-90
13.12.2013
15:45
Notodden
Norwegia
HS-98
K-90
11.01.2014
11:30
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
odwołany
12.01.2014
11:30
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
odwołany
18.01.2014
 
Kranj
Słowenia
HS-134
K-120
odwołany
19.01.2014
 
Kranj
Słowenia
HS-134
K-120
odwołany
15.02.2014
19:45
Brattleboro
USA
HS-100
K-90
16.02.2014
19:30
Brattleboro
USA
HS-100
K-90
21.02.2014
12:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
22.02.2014
09:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
27.02.2014
13:00
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
28.02.2014
11:00
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
22.03.2014
12:00
Ruhpolding
Niemcy
HS-128
K-115
odwołane
23.03.2014
12:00
Ruhpolding
Niemcy
HS-128
K-115
odwołane
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Marco Grigoli
Szwajcaria
350
 
2
Pascal Egloff
Szwajcaria
320
-30
3
Tomas Zmoray
Słowacja
307
-43
4
Adam Ruda
Polska
293
-57
5
Ernest Prislic
Słowenia
274
-76
 
Eduard Torok
Rumunia
274
-76
7
David Winkler
Niemcy
260
-90
8
Maximilian Steiner
Austria
244
-106
9
Michael Dreher
Niemcy
224
-126
10
Markus Eggenhofer
Austria
216
-134
11
Remus Tudor
Rumunia
212
-138
12
Tobias Bogner
Niemcy
204
-146
 
Federico Cecon
Włochy
204
-146
14
Anze Semenic
Słowenia
200
-150
 
Miran Zupancic
Słowenia
200
-150
16
Mitja Meznar
Słowenia
196
-154
17
Kevin Horlacher
Niemcy
195
-155
18
Przemysław Kantyka
Polska
192
-158
19
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
190
-160
20
Rafał ¦liż
Polska
182
-168
21
Daito Takahashi
Japonia
180
-170
 
Hans Petter Bergquist
Norwegia
180
-170
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
180
-170
24
Michael Glasder
USA
178
-172
25
Daniel Althaus
Niemcy
168
-182
26
Alexey Romashov
Rosja
160
-190
27
Martin Schmid
Austria
159
-191
28
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
158
-192
29
Matic Benedik
Słowenia
156
-194
30
Matic Kramarsic
Słowenia
154
-196
 
Samet Karta
Turcja
154
-196
 
Jakub Wolny
Polska
154
-196
33
Niklas Wangler
Niemcy
151
-199
34
Rok Zima
Słowenia
148
-202
35
Elias Tollinger
Austria
145
-205
36
Artur Kukuła
Polska
142
-208
37
Patrick Streitler
Austria
140
-210
38
Robert Valentin Tatu
Rumunia
139
-211
39
Killian Peier
Szwajcaria
137
-213
 
Daniel Huber
Austria
137
-213
41
Ryoyu Kobayashi
Japonia
136
-214
42
Alexander Hayboeck
Austria
135
-215
43
Aleksandr Bazhenov
Rosja
126
-224
44
Francesco Hollaus
Austria
125
-225
 
Jarkko Määttä
Finlandia
125
-225
46
Dejan Judez
Słowenia
123
-227
47
Andrzej Zapotoczny
Polska
118
-232
48
Martin Cikl
Czechy
116
-234
 
Ziga Mandl
Słowenia
116
-234
50
Stefan Valentin Blega
Rumunia
113
-237
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
113
-237
52
Yukiya Sato
Japonia
112
-238
53
William Rhoads
USA
111
-239
 
Brian Wallace
USA
111
-239
 
Rozle Zagar
Słowenia
111
-239
56
Borek Sedlak
Czechy
109
-241
 
Nicholas Mattoon
USA
109
-241
58
Gasper Bartol
Słowenia
108
-242
59
Stian Andre Skinnes
Norwegia
106
-244
60
Minato Mabuchi
Japonia
105
-245
61
Stefan Huber
Austria
102
-248
62
Kevin Bickner
USA
101
-249
63
Maximilian Mechler
Niemcy
100
-250
 
Roman Koudelka
Czechy
100
-250
 
Lasse Moilanen
Finlandia
100
-250
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
100
-250
67
Markus Rupitsch
Austria
96
-254
 
Andraz Modic
Słowenia
96
-254
69
Pascal Kaelin
Szwajcaria
95
-255
70
Daniele Varesco
Włochy
90
-260
 
Knut Jokerud Strand
Norwegia
90
-260
72
Sergei Kulikov
Rosja
83
-267
73
Santeri Ylitapio
Finlandia
82
-268
 
Jan Soucek
Czechy
82
-268
75
Lukas Mueller
Austria
80
-270
 
Jakub Janda
Czechy
80
-270
 
Stephan Leyhe
Niemcy
80
-270
 
Stanisław Biela
Polska
80
-270
79
Christian Friberg
USA
79
-271
80
Kristijan Ravnik
Słowenia
77
-273
 
Jakub Kot
Polska
77
-273
82
Martin Diess
Austria
76
-274
83
Grzegorz Miętus
Polska
75
-275
84
Alexander Haupt
USA
72
-278
85
Mathis Rebne Stenseth
Norwegia
71
-279
 
Zak Silih
Słowenia
71
-279
87
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
70
-280
 
Shingo Nishikata
Japonia
70
-280
89
Viktor Pasichnyk
Ukraina
68
-282
 
Johannes Obermayr
Austria
68
-282
91
Dawid Kanik
Polska
67
-283
 
Jiri Mazoch
Czechy
67
-283
93
Heung Chul Choi
Korea Pd.
66
-284
94
Andrii Klymchuk
Ukraina
62
-288
95
Jan-Oswald Krassnegger
Austria
61
-289
 
Lars Brodshaug Berger
Norwegia
61
-289
97
Jonas Sandell
Szwecja
60
-290
 
Lukas Hlava
Czechy
60
-290
 
Eric Mitchell
Kanada
60
-290
100
Cene Prevc
Słowenia
58
-292
 
Vojtech Stursa
Czechy
58
-292
 
Simon Greiderer
Austria
58
-292
103
Rikuta Watanabe
Japonia
57
-293
104
Philipp Aschenwald
Austria
55
-295
105
Thomas Hofer
Austria
54
-296
106
Chris Lamb
USA
53
-297
 
Martti Nomme
Estonia
53
-297
108
Mikhail Nazarov
Rosja
52
-298
109
Are Sumstad
Norwegia
50
-300
 
Daniel Wenig
Niemcy
50
-300
 
Markus Gruber
Austria
50
-300
 
Nicholas Fairall
USA
50
-300
113
Aapo Lehtinen
Finlandia
49
-301
 
Deyan Funtarov
Bułgaria
49
-301
115
Frantisek Holik
Czechy
47
-303
116
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
46
-304
 
Ilkka Herola
Finlandia
46
-304
 
Thomas Dufter
Niemcy
46
-304
119
Christian Heim
Niemcy
45
-305
 
Jan Matura
Czechy
45
-305
 
Aljaz Vodan
Słowenia
45
-305
 
Łukasz Rutkowski
Polska
45
-305
123
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
42
-308
 
Luca Egloff
Szwajcaria
42
-308
125
Michael Herrmann
Niemcy
40
-310
 
Marinus Kraus
Niemcy
40
-310
 
Sepp Lechner
Niemcy
40
-310
 
Clemens Aigner
Austria
40
-310
129
Pasi Ahonen
Finlandia
39
-311
 
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
39
-311
131
AJ Brown
USA
38
-312
 
Carl Nordin
Szwecja
38
-312
 
Robin Pedersen
Norwegia
38
-312
 
Kanta Takanashi
Japonia
38
-312
135
Idar Maroe
Norwegia
37
-313
136
Vadim Shishkin
Rosja
36
-314
 
Bjoern Koch
Austria
36
-314
 
Masamitsu Ito
Japonia
36
-314
139
Mateusz Kojzar
Polska
35
-315
140
Tobias Birchler
Szwajcaria
34
-316
 
Arthur Royer
Francja
34
-316
 
Artur Sultangulov
Rosja
34
-316
 
Jonas Schoien Oevregaard
Norwegia
34
-316
 
Naoki Nakamura
Japonia
34
-316
145
Alex Insam
Włochy
33
-317
 
David Unterberger
Austria
33
-317
147
Andrzej G±sienica
Polska
32
-318
 
Cestmir Kozisek
Czechy
32
-318
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
32
-318
150
Alexander Khalezov
Rosja
31
-319
 
Antti Aalto
Finlandia
31
-319
 
Oldrik van der Aalst
Holandia
31
-319
153
Felix Schoft
Niemcy
30
-320
 
Lukas Wagner
Niemcy
30
-320
155
Franz Weiss
Niemcy
29
-321
 
Benjamin Ernst
Szwajcaria
29
-321
 
Manuel Poppinger
Austria
29
-321
 
Alois Schwinghammer
Niemcy
29
-321
159
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
28
-322
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
28
-322
 
Gasper Klinec
Słowenia
28
-322
162
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
27
-323
163
Alexander Henningsen
Norwegia
26
-324
 
Halvor Egner Granerud
Norwegia
26
-324
 
Georgiy Chervyakov
Rosja
26
-324
 
Seou Choi
Korea Pd.
26
-324
 
Antonin Hajek
Czechy
26
-324
 
Miles Lussi
USA
26
-324
169
Miika Ylipulli
Finlandia
25
-325
 
Faik Yuksel
Turcja
25
-325
171
Benedik Netland Hulloeen
Norwegia
24
-326
 
Szymon Szostok
Polska
24
-326
 
Konrad Janota
Polska
24
-326
 
Joergen Madsen
Norwegia
24
-326
175
Łukasz Podżorski
Polska
23
-327
 
Michael Lunardi
Włochy
23
-327
 
Matic Rogelj
Słowenia
23
-327
 
Shyngys Kalykov
Kazachstan
23
-327
179
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
22
-328
 
Lucas Schaffer
Austria
22
-328
 
Ziga Jelar
Słowenia
22
-328
182
Pascal Sommer
Szwajcaria
21
-329
 
Tomokatsu Wada
Japonia
21
-329
 
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
21
-329
185
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
20
-330
 
Nigel Lauchlan
Kanada
20
-330
 
Pius Paschke
Niemcy
20
-330
 
Ayberk Demir
Turcja
20
-330
 
Simon Eklund
Szwecja
20
-330
 
Aleksei Kamynin
Rosja
20
-330
 
Jaka Kosec
Słowenia
20
-330
192
Joshua Maurer
Kanada
19
-331
 
Thomas Ortner
Austria
19
-331
 
Taylor Hoffman jr
USA
19
-331
195
Trevor Edlund
USA
18
-332
 
Jan Maylaender
Niemcy
18
-332
 
David Ripper
Czechy
18
-332
 
Antti Määttä
Finlandia
18
-332
 
Spencer Knickerbocker
USA
18
-332
 
Damian Lasota
Czechy
18
-332
 
Nejc Seretinek
Słowenia
18
-332
 
Pascal Bodmer
Niemcy
18
-332
 
Andryi Kalinchuk
Ukraina
18
-332
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
18
-332
205
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
17
-333
 
Sergey Shulaev
Rosja
17
-333
207
Sebastian Hebel
Polska
16
-334
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
16
-334
209
Jaka Rus
Słowenia
15
-335
 
Ilya Kratov
Kazachstan
15
-335
 
Janne Korhonen
Finlandia
15
-335
212
Andrzej Stękała
Polska
14
-336
 
Eetu Merilainen
Finlandia
14
-336
 
Maximilian Kaiser
Niemcy
14
-336
 
Tomas Friedrich
Czechy
14
-336
 
David Krapez
Słowenia
14
-336
 
Tyler Smith
USA
14
-336
218
Milos Kadlec
Czechy
13
-337
 
Rishi Vellupillai
Norwegia
13
-337
 
Juuso Heikkinen
Finlandia
13
-337
 
David Bartos
Czechy
13
-337
222
Jaka Tesovnik
Słowenia
12
-338
 
Niklas Brunner
Niemcy
12
-338
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
12
-338
 
Egor Usachev
Rosja
12
-338
226
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
11
-339
 
Patrik Lichy
Słowacja
11
-339
 
Maxime Laheurte
Francja
11
-339
 
Christian Inngjerdingen
Norwegia
11
-339
 
Adrian Grigore
Rumunia
11
-339
 
Erik Gundersson
Szwecja
11
-339
 
Elias Vaenskae
Finlandia
11
-339
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
11
-339
234
Urban Rogelj
Słowenia
10
-340
 
Janne Nordman
Finlandia
10
-340
 
Petr Chaadaev
Rosja
10
-340
 
Juho Ojala
Finlandia
10
-340
 
Tilen Bartol
Słowenia
10
-340
239
Sami Niemi
Finlandia
9
-341
240
Domen Prevc
Słowenia
8
-342
 
Vladislav Persiyancev
Rosja
8
-342
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
8
-342
 
Peter Frenette
USA
8
-342
244
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
-343
 
Florian Gugg
Austria
7
-343
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
7
-343
 
Kristian Stensgard
Norwegia
7
-343
 
Jan Michalek
Czechy
7
-343
 
Marvin Scherrer
Szwajcaria
7
-343
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
7
-343
251
Daniel Fudel
Niemcy
6
-344
 
Paweł Gut
Polska
6
-344
 
Matija Stemberger
Słowenia
6
-344
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
6
-344
 
Julian Hahn
Niemcy
6
-344
 
Geoffrey Lafarge
Francja
6
-344
257
Krzysztof Leja
Polska
5
-345
258
Marko Ipunen
Finlandia
4
-346
 
Jakub Przybyła
Polska
4
-346
 
Matthew Soukup
Kanada
4
-346
 
Andrei Feldorean
Rumunia
4
-346
 
Wili Loukasmaeki
Finlandia
4
-346
 
Sondre Vestoel Braatane
Norwegia
4
-346
264
Igor Yakibyuk
Ukraina
3
-347
 
Gasper Vodan
Słowenia
3
-347
 
Tobias Loeffler
Niemcy
3
-347
 
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
3
-347
 
Patrick Leitner
Austria
3
-347
 
Edvart Myrvang Bakke
Norwegia
3
-347
 
Evelin Mitev
Bułgaria
3
-347
271
Anze Martinc
Słowenia
2
-348
 
Pavel Kolmakov
Kazachstan
2
-348
 
Moritz Baer
Niemcy
2
-348
 
Alexandru Mocanita
Rumunia
2
-348
 
Ruslan Balanda
Ukraina
2
-348
 
Gasper Martincic
Słowenia
2
-348
 
Daniel Simov
Bułgaria
2
-348
278
Ruben de Wit
Holandia
1
-349
 
Alessio de Crignis
Włochy
1
-349
 
Daniel Keil
Austria
1
-349
 
Sergey Zyryanov
Kazachstan
1
-349
 
Samuel Wiget
Szwajcaria
1
-349
 
Rok Urbanc
Słowenia
1
-349
 
Rok Setnikar
Słowenia
1
-349
 
Sebastian Okas
Polska
1
-349
 
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
1
-349

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2328
 
2
Austria
Austria
2291
-37
3
Niemcy
Niemcy
1899
-429
4
Polska
Polska
1799
-529
5
Norwegia
Norwegia
1189
-1139
6
Szwajcaria
Szwajcaria
1080
-1248
7
USA
USA
1005
-1323
8
Rumunia
Rumunia
960
-1368
9
Czechy
Czechy
905
-1423
10
Japonia
Japonia
789
-1539
11
Rosja
Rosja
626
-1702
12
Finlandia
Finlandia
612
-1716
13
Włochy
Włochy
351
-1977
14
Słowacja
Słowacja
318
-2010
15
Turcja
Turcja
265
-2063
16
Ukraina
Ukraina
241
-2087
17
Korea Pd.
Korea Pd.
156
-2172
18
Szwecja
Szwecja
129
-2199
19
Kanada
Kanada
103
-2225
20
Estonia
Estonia
73
-2255
21
Kazachstan
Kazachstan
62
-2266
22
Bułgaria
Bułgaria
55
-2273
23
Francja
Francja
51
-2277
24
Holandia
Holandia
32
-2296


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
Zwycięzcy: Marco Grigoli (Szwajcaria) / Markus Eggenhofer (Austria)
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
Zwycięzca: Wojciech G±sienica-Kotelnicki (Polska)
Zwycięzca: Alexey Romashov (Rosja)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Daito Takahashi (Japonia)
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
Zwycięzca: Hans Petter Bergquist (Norwegia)
Zwycięzca: Ole Mathis Nedrejord (Norwegia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Eduard Torok (Rumunia)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich