Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
09.06.2012
 
Rasnov
Rumunia
HS-71
K-64
14.07.2012
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
15.07.2012
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
08.08.2012
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
09.08.2012
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
08.09.2012
12:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
09.09.2012
10:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
06.10.2012
18:00
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
07.10.2012
09:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
30.11.2012
16:00
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
odwołany
01.12.2012
10:45
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
odwołany
15.12.2012
16:00
Winterberg
Niemcy
HS-87
K-81
16.12.2012
11:00
Winterberg
Niemcy
HS-87
K-81
19.01.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
20.01.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
09.02.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
10.02.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
16.02.2013
18:30
Brattleboro
USA
HS-98
K-88
17.02.2013
18:30
Brattleboro
USA
HS-98
K-88
23.02.2013
10:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
24.02.2013
10:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
16.03.2013
14:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
za Ga-Pa
16.03.2013
10:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
za Ga-Pa
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
David Unterberger
Austria
367
 
2
Markus Eisenbichler
Niemcy
325
-42
3
Markus Schiffner
Austria
300
-67
4
Tobias Bogner
Niemcy
290
-77
5
Mikhail Maksimochkin
Rosja
281
-86
6
Daniel Althaus
Niemcy
259
-108
7
David Winkler
Niemcy
258
-109
8
Felix Schoft
Niemcy
240
-127
9
Tobias Lugert
Niemcy
239
-128
10
Michael Dreher
Niemcy
236
-131
11
Johannes Obermayr
Austria
226
-141
12
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
225
-142
13
Vladislav Boyarintsev
Rosja
221
-146
14
Radik Zhaparov
Kazachstan
209
-158
15
Kevin Horlacher
Niemcy
203
-164
16
Remus Tudor
Rumunia
201
-166
17
Chris Lamb
USA
200
-167
 
Janne Happonen
Finlandia
200
-167
19
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
195
-172
20
Cestmir Kozisek
Czechy
170
-197
21
Christoph Stauder
Austria
168
-199
22
Stephan Leyhe
Niemcy
161
-206
23
Olli Muotka
Finlandia
160
-207
 
Yuya Yamada
Japonia
160
-207
25
Nicholas Fairall
USA
157
-210
26
Oldrik van der Aalst
Holandia
156
-211
27
Pius Paschke
Niemcy
153
-214
28
Felix Brodauf
Niemcy
150
-217
29
Pascal Sommer
Szwajcaria
141
-226
 
Ruben de Wit
Holandia
141
-226
31
Markus Eggenhofer
Austria
140
-227
32
Pascal Kaelin
Szwajcaria
132
-235
33
Artur Kukuła
Polska
130
-237
34
Thomas Diethart
Austria
125
-242
35
Florian Menz
Niemcy
121
-246
36
Andrii Klymchuk
Ukraina
120
-247
 
Florian Horst
Niemcy
120
-247
38
Michael Lunardi
Włochy
119
-248
39
Eduard Torok
Rumunia
114
-253
40
Primoz Pikl
Słowenia
110
-257
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
110
-257
42
Łukasz Rutkowski
Polska
109
-258
43
Robert Valentin Tatu
Rumunia
108
-259
44
Philipp Aschenwald
Austria
107
-260
45
Pascal Egloff
Szwajcaria
105
-262
 
Sami Niemi
Finlandia
105
-262
47
Sacha Gardet
Francja
104
-263
 
Michael Glasder
USA
104
-263
49
Nicholas Mattoon
USA
101
-266
 
Matej Dobovsek
Słowenia
101
-266
51
Jure Sinkovec
Słowenia
100
-267
52
Nicholas Alexander
USA
97
-270
53
Przemysław Kantyka
Polska
96
-271
54
Brian Wallace
USA
95
-272
55
Vojtech Stursa
Czechy
93
-274
56
Mika Kulmala
Finlandia
90
-277
57
Ernest Prislic
Słowenia
87
-280
58
Łukasz Podżorski
Polska
83
-284
59
Rafał ¦liż
Polska
80
-287
 
Lukas Hlava
Czechy
80
-287
 
Andraz Pograjc
Słowenia
80
-287
62
Yuhei Sasaki
Japonia
79
-288
 
Alexander Haupt
USA
79
-288
 
Guillaume Berney
Szwajcaria
79
-288
65
Alessio de Crignis
Włochy
78
-289
66
Lauri Asikainen
Finlandia
77
-290
 
Luca Egloff
Szwajcaria
77
-290
68
Tomas Friedrich
Czechy
74
-293
 
Jiri Mazoch
Czechy
74
-293
 
Filip Sakala
Czechy
74
-293
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
74
-293
 
Milos Kadlec
Czechy
74
-293
73
Gasper Bartol
Słowenia
73
-294
74
Stefan Hayboeck
Austria
72
-295
 
Jaka Kosec
Słowenia
72
-295
76
Christian Friberg
USA
69
-298
 
Krzysztof Leja
Polska
69
-298
78
Stefan Huber
Austria
68
-299
79
Jakub Kot
Polska
67
-300
80
Clemens Aigner
Austria
66
-301
 
Eric Mitchell
Kanada
66
-301
 
Matti Herola
Finlandia
66
-301
83
Adam Ruda
Polska
65
-302
 
Patrick Streitler
Austria
65
-302
85
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
64
-303
 
Bjoern Koch
Austria
64
-303
87
Sergey Shulaev
Rosja
61
-306
 
Ziga Mandl
Słowenia
61
-306
89
Robert Kranjec
Słowenia
60
-307
 
Takashi Sawara
Japonia
60
-307
 
Trevor Wert
USA
60
-307
92
Andrew Bliss
USA
58
-309
 
Miika Ylipulli
Finlandia
58
-309
94
Christian Heim
Niemcy
56
-311
 
Florian Gugg
Austria
56
-311
96
Dawid Kanik
Polska
55
-312
97
Tobias Loeffler
Niemcy
54
-313
98
Georg Späth
Niemcy
53
-314
99
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
52
-315
 
Joakim Aune
Norwegia
52
-315
101
Jarkko Määttä
Finlandia
51
-316
102
Niklas Wangler
Niemcy
50
-317
 
Thomas Morgenstern
Austria
50
-317
104
Martin Schmid
Austria
49
-318
105
Patrik Lichy
Słowacja
48
-319
106
Tord Markussen Hammer
Norwegia
47
-320
107
Andreas Schuler
Szwajcaria
46
-321
 
Kevin Bickner
USA
46
-321
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
46
-321
110
Alexander Hayboeck
Austria
44
-323
 
Shota Tanaka
Japonia
44
-323
 
Daniel Huber
Austria
44
-323
 
Maksim Migachev
Rosja
44
-323
114
Miha Kveder
Słowenia
43
-324
115
Morten Oegar Rastad
Norwegia
42
-325
 
Sebastian Okas
Polska
42
-325
 
Dusty Korek
Kanada
42
-325
118
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
41
-326
119
Sebastian Klinga
Finlandia
40
-327
 
Olivier Anken
Szwajcaria
40
-327
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
40
-327
122
William Rhoads
USA
38
-329
 
Michael Herrmann
Niemcy
38
-329
124
Simon Greiderer
Austria
36
-331
 
David Ripper
Czechy
36
-331
 
Pascal Bodmer
Niemcy
36
-331
 
Thomas Juffinger
Austria
36
-331
128
Sami Heiskanen
Finlandia
35
-332
 
Jere Kykkänen
Finlandia
35
-332
130
Sebastian Bradatsch
Niemcy
34
-333
 
Sami Saapunki
Finlandia
34
-333
 
Elias Tollinger
Austria
34
-333
 
Benjamin Raffort
Francja
34
-333
 
Killian Peier
Szwajcaria
34
-333
135
Roman Koudelka
Czechy
32
-335
 
Antti Aalto
Finlandia
32
-335
137
Gabriel Karlen
Szwajcaria
31
-336
138
Denis Veselov
Rosja
29
-338
 
Ville Larinto
Finlandia
29
-338
 
Nejc Dezman
Słowenia
29
-338
141
Spencer Knickerbocker
USA
28
-339
 
Vladislav Skachilov
Rosja
28
-339
 
Franz Roeder
Niemcy
28
-339
 
Sebastian Reuschel
Niemcy
28
-339
 
Vladomyr Hlyvka
Ukraina
28
-339
146
Matej Lebar
Słowenia
27
-340
147
Rogan Reid
Kanada
25
-342
 
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
25
-342
 
Hyrum Bailey
USA
25
-342
150
Alex Insam
Włochy
24
-343
 
Gasper Martincic
Słowenia
24
-343
 
Konstantin Reshetnikov
Rosja
24
-343
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
24
-343
154
Ales Hlebanja
Słowenia
23
-344
 
Casey Larson
USA
23
-344
156
Joshua Maurer
Kanada
22
-345
 
Cene Prevc
Słowenia
22
-345
 
Samuel Wiget
Szwajcaria
22
-345
 
Michał Milczanowski
Polska
22
-345
 
Andreas Strolz
Austria
22
-345
 
Lukas Wagner
Niemcy
22
-345
162
Zach Daniels
USA
21
-346
163
Nejc Seretinek
Słowenia
20
-347
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
20
-347
 
Gasper Stupar
Słowenia
20
-347
166
Sergey Pyzhov
Rosja
19
-348
 
Santeri Ylitapio
Finlandia
19
-348
 
Konrad Janota
Polska
19
-348
 
Lars Antonissen
Holandia
19
-348
170
Tim Babnik
Słowenia
18
-349
 
Lukas Mueller
Austria
18
-349
 
Thomas Ortner
Austria
18
-349
 
Szilvester Kozma
Rumunia
18
-349
174
Zak Silih
Słowenia
17
-350
 
Miles Lussi
USA
17
-350
 
Trevor Edlund
USA
17
-350
177
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
16
-351
178
Roberto Dellasega
Włochy
15
-352
 
David Bartos
Czechy
15
-352
 
Jakub Wolny
Polska
15
-352
 
Tyler Hutchins
USA
15
-352
182
Gasper Klinec
Słowenia
14
-353
 
Lucas Schaffer
Austria
14
-353
 
Deyan Funtarov
Bułgaria
14
-353
185
Sergei Kulikov
Rosja
13
-354
 
Vit Hacek
Czechy
13
-354
 
Tomas Zmoray
Słowacja
13
-354
 
Mateusz Kojzar
Polska
13
-354
 
Anze Lavtizar
Słowenia
13
-354
 
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
13
-354
191
Pavel Kolmakov
Kazachstan
12
-355
 
Dillon Maurer
USA
12
-355
 
Jan Soucek
Czechy
12
-355
194
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
11
-356
 
Andrey Pachin
Rosja
11
-356
 
Daniel Fudel
Niemcy
11
-356
 
Kristjan Ilves
Estonia
11
-356
 
Ildar Valitov
Rosja
11
-356
199
AJ Brown
USA
10
-357
 
Diego Dellasega
Włochy
10
-357
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
10
-357
 
Aljaz Vodan
Słowenia
10
-357
 
Rico de Jong
Holandia
10
-357
 
Roman Gornostaev
Rosja
10
-357
205
Jakob Grimholm
Szwecja
9
-358
 
Stanisław Biela
Polska
9
-358
 
Julien Faivre Rampant
Francja
9
-358
208
Alexandru Mocanita
Rumunia
8
-359
 
Dominik Maylaender
Niemcy
8
-359
 
Shyngys Kalykov
Kazachstan
8
-359
 
Mathis Rebne Stenseth
Norwegia
8
-359
 
Vadym Mulyk
Ukraina
8
-359
213
Andryi Kalinchuk
Ukraina
7
-360
 
Illimar Paern
Estonia
7
-360
 
Juho Ojala
Finlandia
7
-360
 
Alexander Khalezov
Rosja
7
-360
 
Artem Utev
Rosja
7
-360
218
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
6
-361
 
Henrik Heinz
Niemcy
6
-361
220
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
5
-362
 
Domen Prevc
Słowenia
5
-362
 
Nicolas Mayer
Francja
5
-362
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
5
-362
 
Roland Rokita
Austria
5
-362
225
Roman Sukhomenyuk
Ukraina
4
-363
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
4
-363
 
Akram Adilov
Kazachstan
4
-363
 
Adrian Vornicu
Rumunia
4
-363
 
Alexander Henningsen
Norwegia
4
-363
 
Antti Määttä
Finlandia
4
-363
231
Jaka Rus
Słowenia
3
-364
 
Martti Nomme
Estonia
3
-364
 
Serhiy Drozdov
Ukraina
3
-364
 
Aapo Lehtinen
Finlandia
3
-364
 
Dominik Leischker
Niemcy
3
-364
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
3
-364
237
Akos Szilagyi
Węgry
2
-365
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
2
-365
 
Zeno di Lenardo
Włochy
2
-365
 
Szymon Szostok
Polska
2
-365
 
Tim Heinrich
Niemcy
2
-365
242
Jan Zięba
Polska
1
-366
 
Maximilian Piater
Niemcy
1
-366

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
3125
 
2
Austria
Austria
2234
-891
3
USA
USA
1272
-1853
4
Finlandia
Finlandia
1061
-2064
5
Słowenia
Słowenia
1032
-2093
6
Polska
Polska
1015
-2110
7
Rosja
Rosja
826
-2299
8
Czechy
Czechy
747
-2378
9
Szwajcaria
Szwajcaria
717
-2408
10
Rumunia
Rumunia
690
-2435
11
Ukraina
Ukraina
422
-2703
12
Japonia
Japonia
343
-2782
13
Holandia
Holandia
326
-2799
14
Kazachstan
Kazachstan
282
-2843
15
Norwegia
Norwegia
256
-2869
16
Włochy
Włochy
248
-2877
17
Kanada
Kanada
155
-2970
18
Francja
Francja
152
-2973
19
Korea Pd.
Korea Pd.
130
-2995
20
Słowacja
Słowacja
61
-3064
21
Estonia
Estonia
21
-3104
22
Białoru¶
Białoru¶
16
-3109
23
Bułgaria
Bułgaria
14
-3111
24
Szwecja
Szwecja
9
-3116
25
Węgry
Węgry
2
-3123


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Daniel Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
Zwycięzca: Mikhail Maksimochkin (Rosja)
Zwycięzca: Pascal Kaelin (Szwajcaria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
Zwycięzca: Radik Zhaparov (Kazachstan)
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich