Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
09.06.2012
 
Rasnov
Rumunia
HS-71
K-64
14.07.2012
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
15.07.2012
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
08.08.2012
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
09.08.2012
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
08.09.2012
12:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
09.09.2012
10:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
06.10.2012
18:00
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
07.10.2012
09:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
30.11.2012
16:00
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
odwołany
01.12.2012
10:45
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
odwołany
15.12.2012
16:00
Winterberg
Niemcy
HS-87
K-81
16.12.2012
11:00
Winterberg
Niemcy
HS-87
K-81
19.01.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
20.01.2013
14:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
K-90
09.02.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
10.02.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
16.02.2013
18:30
Brattleboro
USA
HS-98
K-88
17.02.2013
18:30
Brattleboro
USA
HS-98
K-88
23.02.2013
10:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
24.02.2013
10:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
16.03.2013
14:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
za Ga-Pa
16.03.2013
10:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
za Ga-Pa
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
David Unterberger
Austria
367
 
2
Markus Eisenbichler
Niemcy
325
-42
3
Markus Schiffner
Austria
300
-67
4
Tobias Bogner
Niemcy
290
-77
5
Mikhail Maksimochkin
Rosja
281
-86
6
Daniel Althaus
Niemcy
259
-108
7
David Winkler
Niemcy
258
-109
8
Felix Schoft
Niemcy
240
-127
9
Tobias Lugert
Niemcy
239
-128
10
Michael Dreher
Niemcy
236
-131
11
Johannes Obermayr
Austria
226
-141
12
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
225
-142
13
Vladislav Boyarintsev
Rosja
221
-146
14
Radik Zhaparov
Kazachstan
209
-158
15
Kevin Horlacher
Niemcy
203
-164
16
Remus Tudor
Rumunia
201
-166
17
Janne Happonen
Finlandia
200
-167
 
Chris Lamb
USA
200
-167
19
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
195
-172
20
Cestmir Kozisek
Czechy
170
-197
21
Christoph Stauder
Austria
168
-199
22
Stephan Leyhe
Niemcy
161
-206
23
Olli Muotka
Finlandia
160
-207
 
Yuya Yamada
Japonia
160
-207
25
Nicholas Fairall
USA
157
-210
26
Oldrik van der Aalst
Holandia
156
-211
27
Pius Paschke
Niemcy
153
-214
28
Felix Brodauf
Niemcy
150
-217
29
Pascal Sommer
Szwajcaria
141
-226
 
Ruben de Wit
Holandia
141
-226
31
Markus Eggenhofer
Austria
140
-227
32
Pascal Kaelin
Szwajcaria
132
-235
33
Artur Kukuła
Polska
130
-237
34
Thomas Diethart
Austria
125
-242
35
Florian Menz
Niemcy
121
-246
36
Andrii Klymchuk
Ukraina
120
-247
 
Florian Horst
Niemcy
120
-247
38
Michael Lunardi
Włochy
119
-248
39
Eduard Torok
Rumunia
114
-253
40
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
110
-257
 
Primoz Pikl
Słowenia
110
-257
42
Łukasz Rutkowski
Polska
109
-258
43
Robert Valentin Tatu
Rumunia
108
-259
44
Philipp Aschenwald
Austria
107
-260
45
Sami Niemi
Finlandia
105
-262
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
105
-262
47
Michael Glasder
USA
104
-263
 
Sacha Gardet
Francja
104
-263
49
Matej Dobovsek
Słowenia
101
-266
 
Nicholas Mattoon
USA
101
-266
51
Jure Sinkovec
Słowenia
100
-267
52
Nicholas Alexander
USA
97
-270
53
Przemysław Kantyka
Polska
96
-271
54
Brian Wallace
USA
95
-272
55
Vojtech Stursa
Czechy
93
-274
56
Mika Kulmala
Finlandia
90
-277
57
Ernest Prislic
Słowenia
87
-280
58
Łukasz Podżorski
Polska
83
-284
59
Andraz Pograjc
Słowenia
80
-287
 
Rafał ¦liż
Polska
80
-287
 
Lukas Hlava
Czechy
80
-287
62
Alexander Haupt
USA
79
-288
 
Guillaume Berney
Szwajcaria
79
-288
 
Yuhei Sasaki
Japonia
79
-288
65
Alessio de Crignis
Włochy
78
-289
66
Luca Egloff
Szwajcaria
77
-290
 
Lauri Asikainen
Finlandia
77
-290
68
Milos Kadlec
Czechy
74
-293
 
Tomas Friedrich
Czechy
74
-293
 
Jiri Mazoch
Czechy
74
-293
 
Filip Sakala
Czechy
74
-293
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
74
-293
73
Gasper Bartol
Słowenia
73
-294
74
Jaka Kosec
Słowenia
72
-295
 
Stefan Hayboeck
Austria
72
-295
76
Christian Friberg
USA
69
-298
 
Krzysztof Leja
Polska
69
-298
78
Stefan Huber
Austria
68
-299
79
Jakub Kot
Polska
67
-300
80
Matti Herola
Finlandia
66
-301
 
Clemens Aigner
Austria
66
-301
 
Eric Mitchell
Kanada
66
-301
83
Patrick Streitler
Austria
65
-302
 
Adam Ruda
Polska
65
-302
85
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
64
-303
 
Bjoern Koch
Austria
64
-303
87
Sergey Shulaev
Rosja
61
-306
 
Ziga Mandl
Słowenia
61
-306
89
Takashi Sawara
Japonia
60
-307
 
Trevor Wert
USA
60
-307
 
Robert Kranjec
Słowenia
60
-307
92
Andrew Bliss
USA
58
-309
 
Miika Ylipulli
Finlandia
58
-309
94
Florian Gugg
Austria
56
-311
 
Christian Heim
Niemcy
56
-311
96
Dawid Kanik
Polska
55
-312
97
Tobias Loeffler
Niemcy
54
-313
98
Georg Späth
Niemcy
53
-314
99
Jonas Gropen Soegard
Norwegia
52
-315
 
Joakim Aune
Norwegia
52
-315
101
Jarkko Määttä
Finlandia
51
-316
102
Niklas Wangler
Niemcy
50
-317
 
Thomas Morgenstern
Austria
50
-317
104
Martin Schmid
Austria
49
-318
105
Patrik Lichy
Słowacja
48
-319
106
Tord Markussen Hammer
Norwegia
47
-320
107
Marat Zhaparov
Kazachstan
46
-321
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
46
-321
 
Kevin Bickner
USA
46
-321
110
Shota Tanaka
Japonia
44
-323
 
Daniel Huber
Austria
44
-323
 
Maksim Migachev
Rosja
44
-323
 
Alexander Hayboeck
Austria
44
-323
114
Miha Kveder
Słowenia
43
-324
115
Sebastian Okas
Polska
42
-325
 
Dusty Korek
Kanada
42
-325
 
Morten Oegar Rastad
Norwegia
42
-325
118
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
41
-326
119
Sebastian Klinga
Finlandia
40
-327
 
Olivier Anken
Szwajcaria
40
-327
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
40
-327
122
Michael Herrmann
Niemcy
38
-329
 
William Rhoads
USA
38
-329
124
Pascal Bodmer
Niemcy
36
-331
 
Thomas Juffinger
Austria
36
-331
 
Simon Greiderer
Austria
36
-331
 
David Ripper
Czechy
36
-331
128
Jere Kykkänen
Finlandia
35
-332
 
Sami Heiskanen
Finlandia
35
-332
130
Killian Peier
Szwajcaria
34
-333
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
34
-333
 
Sami Saapunki
Finlandia
34
-333
 
Elias Tollinger
Austria
34
-333
 
Benjamin Raffort
Francja
34
-333
135
Roman Koudelka
Czechy
32
-335
 
Antti Aalto
Finlandia
32
-335
137
Gabriel Karlen
Szwajcaria
31
-336
138
Nejc Dezman
Słowenia
29
-338
 
Denis Veselov
Rosja
29
-338
 
Ville Larinto
Finlandia
29
-338
141
Sebastian Reuschel
Niemcy
28
-339
 
Vladomyr Hlyvka
Ukraina
28
-339
 
Spencer Knickerbocker
USA
28
-339
 
Vladislav Skachilov
Rosja
28
-339
 
Franz Roeder
Niemcy
28
-339
146
Matej Lebar
Słowenia
27
-340
147
Hyrum Bailey
USA
25
-342
 
Rogan Reid
Kanada
25
-342
 
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
25
-342
150
Gasper Martincic
Słowenia
24
-343
 
Konstantin Reshetnikov
Rosja
24
-343
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
24
-343
 
Alex Insam
Włochy
24
-343
154
Casey Larson
USA
23
-344
 
Ales Hlebanja
Słowenia
23
-344
156
Samuel Wiget
Szwajcaria
22
-345
 
Michał Milczanowski
Polska
22
-345
 
Lukas Wagner
Niemcy
22
-345
 
Andreas Strolz
Austria
22
-345
 
Joshua Maurer
Kanada
22
-345
 
Cene Prevc
Słowenia
22
-345
162
Zach Daniels
USA
21
-346
163
Nejc Seretinek
Słowenia
20
-347
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
20
-347
 
Gasper Stupar
Słowenia
20
-347
166
Sergey Pyzhov
Rosja
19
-348
 
Santeri Ylitapio
Finlandia
19
-348
 
Konrad Janota
Polska
19
-348
 
Lars Antonissen
Holandia
19
-348
170
Thomas Ortner
Austria
18
-349
 
Szilvester Kozma
Rumunia
18
-349
 
Tim Babnik
Słowenia
18
-349
 
Lukas Mueller
Austria
18
-349
174
Zak Silih
Słowenia
17
-350
 
Miles Lussi
USA
17
-350
 
Trevor Edlund
USA
17
-350
177
Yauheny Mytskaniuk
Białoru¶
16
-351
178
Tyler Hutchins
USA
15
-352
 
David Bartos
Czechy
15
-352
 
Roberto Dellasega
Włochy
15
-352
 
Jakub Wolny
Polska
15
-352
182
Gasper Klinec
Słowenia
14
-353
 
Lucas Schaffer
Austria
14
-353
 
Deyan Funtarov
Bułgaria
14
-353
185
Mateusz Kojzar
Polska
13
-354
 
Anze Lavtizar
Słowenia
13
-354
 
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
13
-354
 
Sergei Kulikov
Rosja
13
-354
 
Vit Hacek
Czechy
13
-354
 
Tomas Zmoray
Słowacja
13
-354
191
Jan Soucek
Czechy
12
-355
 
Pavel Kolmakov
Kazachstan
12
-355
 
Dillon Maurer
USA
12
-355
194
Kristjan Ilves
Estonia
11
-356
 
Ildar Valitov
Rosja
11
-356
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
11
-356
 
Andrey Pachin
Rosja
11
-356
 
Daniel Fudel
Niemcy
11
-356
199
Rico de Jong
Holandia
10
-357
 
Roman Gornostaev
Rosja
10
-357
 
AJ Brown
USA
10
-357
 
Diego Dellasega
Włochy
10
-357
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
10
-357
 
Aljaz Vodan
Słowenia
10
-357
205
Julien Faivre Rampant
Francja
9
-358
 
Jakob Grimholm
Szwecja
9
-358
 
Stanisław Biela
Polska
9
-358
208
Shyngys Kalykov
Kazachstan
8
-359
 
Mathis Rebne Stenseth
Norwegia
8
-359
 
Vadym Mulyk
Ukraina
8
-359
 
Alexandru Mocanita
Rumunia
8
-359
 
Dominik Maylaender
Niemcy
8
-359
213
Juho Ojala
Finlandia
7
-360
 
Alexander Khalezov
Rosja
7
-360
 
Artem Utev
Rosja
7
-360
 
Andryi Kalinchuk
Ukraina
7
-360
 
Illimar Paern
Estonia
7
-360
218
Henrik Heinz
Niemcy
6
-361
 
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
6
-361
220
Roland Rokita
Austria
5
-362
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
5
-362
 
Domen Prevc
Słowenia
5
-362
 
Nicolas Mayer
Francja
5
-362
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
5
-362
225
Adrian Vornicu
Rumunia
4
-363
 
Alexander Henningsen
Norwegia
4
-363
 
Antti Määttä
Finlandia
4
-363
 
Roman Sukhomenyuk
Ukraina
4
-363
 
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
4
-363
 
Akram Adilov
Kazachstan
4
-363
231
Dominik Leischker
Niemcy
3
-364
 
Aapo Lehtinen
Finlandia
3
-364
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
3
-364
 
Jaka Rus
Słowenia
3
-364
 
Martti Nomme
Estonia
3
-364
 
Serhiy Drozdov
Ukraina
3
-364
237
Tim Heinrich
Niemcy
2
-365
 
Akos Szilagyi
Węgry
2
-365
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
2
-365
 
Zeno di Lenardo
Włochy
2
-365
 
Szymon Szostok
Polska
2
-365
242
Jan Zięba
Polska
1
-366
 
Maximilian Piater
Niemcy
1
-366

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
3125
 
2
Austria
Austria
2234
-891
3
USA
USA
1272
-1853
4
Finlandia
Finlandia
1061
-2064
5
Słowenia
Słowenia
1032
-2093
6
Polska
Polska
1015
-2110
7
Rosja
Rosja
826
-2299
8
Czechy
Czechy
747
-2378
9
Szwajcaria
Szwajcaria
717
-2408
10
Rumunia
Rumunia
690
-2435
11
Ukraina
Ukraina
422
-2703
12
Japonia
Japonia
343
-2782
13
Holandia
Holandia
326
-2799
14
Kazachstan
Kazachstan
282
-2843
15
Norwegia
Norwegia
256
-2869
16
Włochy
Włochy
248
-2877
17
Kanada
Kanada
155
-2970
18
Francja
Francja
152
-2973
19
Korea Pd.
Korea Pd.
130
-2995
20
Słowacja
Słowacja
61
-3064
21
Estonia
Estonia
21
-3104
22
Białoru¶
Białoru¶
16
-3109
23
Bułgaria
Bułgaria
14
-3111
24
Szwecja
Szwecja
9
-3116
25
Węgry
Węgry
2
-3123


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Daniel Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
Zwycięzca: Mikhail Maksimochkin (Rosja)
Zwycięzca: Pascal Kaelin (Szwajcaria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
Zwycięzca: Radik Zhaparov (Kazachstan)
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Kalendarium
Thomas Thurnbichler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich