Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
17.07.2010
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
18.07.2010
 
Villach
Austria
HS-98
K-90
24.07.2010
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-125
K-120
25.07.2010
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-125
K-120
28.08.2010
 
Örnsköldsvik
Szwecja
HS-100
K-90
29.08.2010
 
Örnsköldsvik
Szwecja
HS-100
K-90
25.09.2010
 
Falun
Szwecja
HS-124
K-115
26.09.2010
 
Falun
Szwecja
HS-124
K-115
08.10.2010
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
09.10.2010
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
17.12.2010
15:45
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
18.12.2010
10:30
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
08.01.2011
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
09.01.2011
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
15.01.2011
17:00
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
16.01.2011
11:00
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
05.02.2011
13:30
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
06.02.2011
13:30
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
19.02.2011
14:00
Ramsau
Austria
HS-100
K-90
20.02.2011
14:00
Ramsau
Austria
HS-100
K-90
26.02.2011
13:00
Ruhpolding
Niemcy
HS-128
K-115
27.02.2011
11:00
Ruhpolding
Niemcy
HS-128
K-115
09.03.2011
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
10.03.2011
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomas Zmoray
Słowacja
648
 
2
Lukas Mueller
Austria
400
-248
3
Ilmir Hazetdinov
Rosja
350
-298
4
Bjoern Koch
Austria
340
-308
5
Ziga Mandl
Słowenia
308
-340
6
Markus Schiffner
Austria
297
-351
7
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
290
-358
8
David Winkler
Niemcy
273
-375
9
Johannes Obermayr
Austria
266
-382
10
Stefan Hayboeck
Austria
259
-389
11
Fredrik Balkasen
Szwecja
255
-393
12
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
223
-425
13
Alexey Romashov
Rosja
216
-432
14
Christian Ulmer
Niemcy
208
-440
15
Anssi Koivuranta
Finlandia
200
-448
 
Junshiro Kobayashi
Japonia
200
-448
17
Thomas Diethart
Austria
195
-453
18
Pius Paschke
Niemcy
185
-463
19
Marco Grigoli
Szwajcaria
180
-468
 
Peter Frenette
USA
180
-468
21
Ondrej Vaculik
Czechy
176
-472
22
Carl Nordin
Szwecja
168
-480
23
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
166
-482
 
Tommy Lianes
Norwegia
166
-482
25
Tord Markussen Hammer
Norwegia
160
-488
26
Rok Justin
Słowenia
159
-489
27
Milos Kadlec
Czechy
152
-496
28
Adrian Schuler
Szwajcaria
150
-498
29
Remus Tudor
Rumunia
145
-503
30
Kazuyoshi Funaki
Japonia
140
-508
 
Lauri Asikainen
Finlandia
140
-508
32
Daniel Wenig
Niemcy
136
-512
33
David Unterberger
Austria
132
-516
 
Sigmund Hagehaugen
Norwegia
132
-516
35
Antti Määttä
Finlandia
129
-519
 
Denis Veselov
Rosja
129
-519
37
Andrey Pachin
Rosja
127
-521
38
Vital Anken
Szwajcaria
125
-523
 
Markus Eggenhofer
Austria
125
-523
40
Martin Cikl
Czechy
122
-526
 
Sergey Bychkov
Rosja
122
-526
42
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
120
-528
43
Patrik Lichy
Słowacja
118
-530
44
Robert Kuban
Czechy
117
-531
45
Jan Jeske
Niemcy
115
-533
46
Cestmir Kozisek
Czechy
114
-534
47
Oldrik van der Aalst
Holandia
111
-537
48
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
110
-538
49
Roberto Dellasega
Włochy
107
-541
50
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
106
-542
51
Jan Ziobro
Polska
103
-545
52
Yuhei Sasaki
Japonia
102
-546
 
Egor Usachev
Rosja
102
-546
54
Isak Grimholm
Szwecja
101
-547
 
Tobias Bogner
Niemcy
101
-547
56
Anders Johnson
USA
100
-548
 
Matej Dobovsek
Słowenia
100
-548
58
Mikhail Maksimochkin
Rosja
98
-550
59
Akira Higashi
Japonia
96
-552
60
Sebastian Klinga
Finlandia
95
-553
 
Michael Lunardi
Włochy
95
-553
 
Stefan Thurnbichler
Austria
95
-553
63
Dawid Kowal
Polska
91
-557
64
Andreas Strolz
Austria
90
-558
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
90
-558
 
Takanobu Okabe
Japonia
90
-558
67
Thomas Lackner
Austria
89
-559
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
89
-559
69
Nicholas Fairall
USA
88
-560
70
Davide Bresadola
Włochy
87
-561
71
Christian Reiter
Austria
86
-562
72
Josef Larsson
Szwecja
85
-563
73
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
83
-565
 
Nico Hermann
Niemcy
83
-565
75
Eric Mitchell
Kanada
81
-567
76
Maciej Kot
Polska
80
-568
77
Joachim Hauer
Norwegia
79
-569
 
Stian Andre Skinnes
Norwegia
79
-569
79
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
78
-570
80
Rozle Zagar
Słowenia
77
-571
81
Chris Lamb
USA
76
-572
 
Sami Heiskanen
Finlandia
76
-572
83
Daniel Huber
Austria
74
-574
84
Primoz Peterka
Słowenia
73
-575
 
Nejc Dezman
Słowenia
73
-575
86
David Viry
Francja
72
-576
 
Jaka Kosec
Słowenia
72
-576
 
Simen Key Grimsrud
Norwegia
72
-576
 
Florian Horst
Niemcy
72
-576
90
Aleksander Zniszczoł
Polska
70
-578
 
Pavel Farkas
Czechy
70
-578
 
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
70
-578
93
Nico Faller
Niemcy
69
-579
 
Kenshiro Ito
Japonia
69
-579
95
Yukio Sakano
Japonia
68
-580
 
Alessio de Crignis
Włochy
68
-580
97
Julian Musiol
Niemcy
66
-582
98
Andraz Pograjc
Słowenia
64
-584
99
Hiroki Yamada
Japonia
63
-585
 
Vojtech Stursa
Czechy
63
-585
101
Shusaku Hosoyama
Japonia
62
-586
102
Clemens Aigner
Austria
61
-587
 
Anze Lanisek
Słowenia
61
-587
104
Daniel Andre Tande
Norwegia
60
-588
105
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
59
-589
 
Faik Yuksel
Turcja
59
-589
107
Luka Brnot
Słowenia
58
-590
108
Florian Schabereiter
Austria
56
-592
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
56
-592
110
Federico Cecon
Włochy
54
-594
 
Yukiya Sato
Japonia
54
-594
112
Daniel Lackner
Austria
53
-595
 
Jan Druzina
Słowenia
53
-595
 
Gasper Vodan
Słowenia
53
-595
115
Jere Kykkänen
Finlandia
52
-596
116
Miran Zupancic
Słowenia
50
-598
 
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
50
-598
 
Janne Nordman
Finlandia
50
-598
119
Taro Takayanagi
Japonia
49
-599
 
Matic Benedik
Słowenia
49
-599
121
Arthur Pauli
Austria
48
-600
122
Ramil Zarifullin
Rosja
47
-601
123
Florian Altenburger
Austria
46
-602
124
Thomas Thurnbichler
Austria
45
-603
125
Roman Kuryavskiv
Kazachstan
44
-604
 
Kento Sakuyama
Japonia
44
-604
 
Daniel Althaus
Niemcy
44
-604
 
Yuta Watase
Japonia
44
-604
129
Kevin Horlacher
Niemcy
41
-607
130
Sondre Myhre
Norwegia
40
-608
 
Christoph Stauder
Austria
40
-608
 
Ronan Lamy Chappuis
Francja
40
-608
 
Kenta Takehana
Japonia
40
-608
 
Pascal Sommer
Szwajcaria
40
-608
 
Robert Johansson
Norwegia
40
-608
 
Remi Francais
Szwajcaria
40
-608
 
Bogomil Pavlov
Bułgaria
40
-608
138
Martti Nomme
Estonia
38
-610
139
Ernest Prislic
Słowenia
37
-611
140
Keita Umezaki
Japonia
36
-612
 
Erik Simon
Niemcy
36
-612
 
Veit Glaser
Niemcy
36
-612
 
Jiri Mazoch
Czechy
36
-612
144
Vladislav Persiyancev
Rosja
35
-613
 
Manuel Poppinger
Austria
35
-613
146
David Fallmann
Austria
33
-615
147
Anders Stensloekken
Norwegia
32
-616
 
Oddvar Ystgaard
Norwegia
32
-616
 
Anssi Ylipulli
Finlandia
32
-616
 
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
32
-616
151
Ole Fredrik Gyth-Delhi
Norwegia
31
-617
152
Mathias Ristad
Norwegia
30
-618
 
Tomas Friedrich
Czechy
30
-618
 
Tim Babnik
Słowenia
30
-618
155
Martin Kvernberg
Norwegia
29
-619
 
Yukon de Leeuw
Kanada
29
-619
 
Rok Mandl
Słowenia
29
-619
 
Christian Fendt
Niemcy
29
-619
159
Pascal Kaelin
Szwajcaria
28
-620
160
Matevz Slatinsek
Słowenia
27
-621
 
Sondre Skeie
Norwegia
27
-621
 
Kanta Takanashi
Japonia
27
-621
 
Alexander Haupt
USA
27
-621
164
Hans Petter Bergquist
Norwegia
26
-622
 
Stian Tillung
Norwegia
26
-622
166
Mats Piho
Estonia
25
-623
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
25
-623
 
Michael Dreher
Niemcy
25
-623
169
Tommy Schmid
Szwajcaria
24
-624
 
Lukas Dilitz
Austria
24
-624
 
Urban Susnik
Słowenia
24
-624
172
Alexander Mitz
Szwecja
23
-625
 
Niklas Wangler
Niemcy
23
-625
 
David Grm
Słowenia
23
-625
175
Sho Suzuki
Japonia
21
-627
176
Tomoya Watanabe
Japonia
20
-628
177
Harri Hintsala
Finlandia
19
-629
178
Yu Segawa
Japonia
18
-630
179
Yaroslav Dysko
Ukraina
17
-631
 
Mateusz Kojzar
Polska
17
-631
181
Mario Innauer
Austria
16
-632
 
Francesco Hollaus
Austria
16
-632
 
Michael Glasder
USA
16
-632
 
Cene Prevc
Słowenia
16
-632
 
Miika Ylipulli
Finlandia
16
-632
186
Marinus Kraus
Niemcy
15
-633
187
Wolfgang Boesl
Niemcy
14
-634
 
Stanisław Biela
Polska
14
-634
 
Hans Erik Torgersen
Norwegia
14
-634
 
Primoz Roglic
Słowenia
14
-634
 
Szilvester Kozma
Rumunia
14
-634
192
Aliaksei Muravitski
Białoru¶
13
-635
 
Artur Kukuła
Polska
13
-635
 
Jaka Hvala
Słowenia
13
-635
 
Rauno Loit
Estonia
13
-635
196
Dawid Kanik
Polska
12
-636
 
Jussi Kaerkkinen
Finlandia
12
-636
 
Thomas Ortner
Austria
12
-636
 
Piotr Czyż
Polska
12
-636
 
Lars Grossen
Szwajcaria
12
-636
 
Matej Likar
Słowenia
12
-636
 
Alexander Henningsen
Norwegia
12
-636
203
Klemen Omladic
Słowenia
11
-637
 
Killian Peier
Szwajcaria
11
-637
 
Jaka Rus
Słowenia
11
-637
 
Robert Valentin Tatu
Rumunia
11
-637
 
Jens Kratzel
Niemcy
11
-637
 
Sepp Lechner
Niemcy
11
-637
 
Mojmir Nosal
Słowacja
11
-637
210
Gasper Martincic
Słowenia
10
-638
 
Gasper Bartol
Słowenia
10
-638
 
Daniel Weiss
Niemcy
10
-638
 
Ziga Tomazin
Słowenia
10
-638
 
Trevor Wert
USA
10
-638
 
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
10
-638
 
Aljaz Zepic
Słowenia
10
-638
 
Olivier Anken
Szwajcaria
10
-638
 
Andrey Sintsov
Rosja
10
-638
219
Tobias Lugert
Niemcy
9
-639
 
Nico Polichronidis
Niemcy
9
-639
 
Patrick Kaiser
Niemcy
9
-639
 
Szilvester Fulop
Rumunia
9
-639
 
Vladimir Rosko
Słowacja
9
-639
 
Denis Zupancic
Słowenia
9
-639
 
Eduard Torok
Rumunia
9
-639
226
Jaka Debelak
Słowenia
8
-640
 
Anze Semenic
Słowenia
8
-640
 
Jernej Kosnjek
Słowenia
8
-640
 
Gasper Klinec
Słowenia
8
-640
 
Vit Hacek
Czechy
8
-640
231
Sebastian Ekman
Szwecja
7
-641
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
7
-641
 
Zeno di Lenardo
Włochy
7
-641
 
Masaki Sato
Japonia
7
-641
 
Lars Antonissen
Holandia
7
-641
 
Espen Roee
Norwegia
7
-641
237
Thomas Juffinger
Austria
6
-642
 
Urban Zamernik
Chorwacja
6
-642
 
William Rhoads
USA
6
-642
 
Alexander Shuvalov
Rosja
6
-642
 
Fredrik Aalien
Norwegia
6
-642
242
Kristijan Ravnik
Słowenia
5
-643
 
Anton Kankenov
Kazachstan
5
-643
 
Jonas Faller
Niemcy
5
-643
245
Benjamin Raffort
Francja
4
-644
 
Martin Gundersson
Szwecja
4
-644
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
4
-644
 
Samet Karta
Turcja
4
-644
249
Szymon Szostok
Polska
3
-645
 
Assymzhan Khashirov
Kazachstan
3
-645
 
Jesper Daun
Szwecja
3
-645
 
Benjamin Larsson
Szwecja
3
-645
253
Oleksander Lazarovych
Ukraina
2
-646
 
Jaka Tesovnik
Słowenia
2
-646
 
Jonas Schoien Oevregaard
Norwegia
2
-646
 
Deyan Funtarov
Bułgaria
2
-646
 
Simon Eriksson
Szwecja
2
-646
 
Marc Ganserer
Niemcy
2
-646
259
Je-Un Park
Korea Pd.
1
-647
 
Marco Aberger
Austria
1
-647
 
Krzysztof Biegun
Polska
1
-647
 
Nils Vettori
Austria
1
-647
 
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
1
-647

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2941
 
2
Norwegia
Norwegia
1748
-1193
3
Niemcy
Niemcy
1726
-1215
4
Słowenia
Słowenia
1585
-1356
5
Japonia
Japonia
1250
-1691
6
Rosja
Rosja
1242
-1699
7
Czechy
Czechy
888
-2053
8
Finlandia
Finlandia
821
-2120
9
Słowacja
Słowacja
786
-2155
10
Szwajcaria
Szwajcaria
769
-2172
11
Szwecja
Szwecja
651
-2290
12
USA
USA
503
-2438
13
Polska
Polska
497
-2444
14
Włochy
Włochy
418
-2523
15
Ukraina
Ukraina
337
-2604
16
Kanada
Kanada
333
-2608
17
Kazachstan
Kazachstan
215
-2726
18
Rumunia
Rumunia
188
-2753
19
Holandia
Holandia
118
-2823
20
Francja
Francja
116
-2825
21
Estonia
Estonia
76
-2865
22
Turcja
Turcja
63
-2878
23
Bułgaria
Bułgaria
42
-2899
24
Białoru¶
Białoru¶
13
-2928
25
Chorwacja
Chorwacja
6
-2935
26
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-2940


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Frenette (USA)
Zwycięzca: Adrian Schuler (Szwajcaria)
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
Zwycięzca: Vitaliy Shumbarets (Ukraina)
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
Zwycięzca: Bjoern Koch (Austria)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich