Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
10.07.2009
 
Villach
Austria
HS-100
K-90
otwarcie
07.08.2009
 
Val di Fiemme
Włochy
HS-106
K-95
08.08.2009
 
Val di Fiemme
Włochy
HS-106
K-95
15.08.2009
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
16.08.2009
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
12.09.2009
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
13.09.2009
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
19.09.2009
 
Falun
Szwecja
HS-100
K-90
20.09.2009
 
Falun
Szwecja
HS-100
K-90
09.10.2009
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
10.10.2009
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
12.12.2009
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
odwołany
13.12.2009
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
odwołany
18.12.2009
16:00
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
19.12.2009
10:45
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
08.01.2010
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
09.01.2010
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
16.01.2010
12:00
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
17.01.2010
11:30
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
23.01.2010
14:00
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
24.01.2010
14:00
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
06.02.2010
 
Kuopio
Finlandia
HS-98
K-90
odwołany
07.02.2010
 
Kuopio
Finlandia
HS-98
K-90
odwołany
13.02.2010
14:00
Villach
Austria
HS-100
K-90
14.02.2010
14:00
Villach
Austria
HS-100
K-90
odwołany
21.02.2010
10:30
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
21.02.2010
09:15
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
01.03.2010
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
02.03.2010
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
06.03.2010
10:45
Courchevel
Francja
HS-96
K-90
07.03.2010
09:45
Courchevel
Francja
HS-96
K-90
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Felix Brodauf
Niemcy
862
 
2
Nico Hermann
Niemcy
846
-16
3
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
626
-236
4
David Winkler
Niemcy
566
-296
5
Stefan Lang
Niemcy
431
-431
6
Jan Ziobro
Polska
388
-474
7
Erik Simon
Niemcy
370
-492
8
Arthur Pauli
Austria
330
-532
9
Daniel Wenig
Niemcy
323
-539
10
Maximilian Mechler
Niemcy
310
-552
11
Tomas Zmoray
Słowacja
305
-557
12
Balthasar Schneider
Austria
289
-573
13
Tomaz Naglic
Słowenia
280
-582
14
Christoph Haenel
Niemcy
277
-585
15
Jakub Kot
Polska
274
-588
16
Jonas Faller
Niemcy
270
-592
17
Stefan Hayboeck
Austria
256
-606
18
Thomas Lackner
Austria
237
-625
19
Klemens Murańka
Polska
218
-644
20
Grzegorz Miętus
Polska
213
-649
21
Felix Schoft
Niemcy
200
-662
22
Roland Mueller
Austria
180
-682
 
Pius Paschke
Niemcy
180
-682
24
Andrzej Zapotoczny
Polska
171
-691
25
Anders Fannemel
Norwegia
170
-692
26
Nico Polichronidis
Niemcy
161
-701
27
Cestmir Kozisek
Czechy
160
-702
 
Tord Markussen Hammer
Norwegia
160
-702
29
Peter Frenette
USA
146
-716
30
Marinus Kraus
Niemcy
140
-722
31
Marc Krauspenhaar
Niemcy
139
-723
32
Tomasz Byrt
Polska
132
-730
 
Klemen Omladic
Słowenia
132
-730
34
Daniel Lackner
Austria
129
-733
35
Pascal Egloff
Szwajcaria
128
-734
36
Fredrik Balkasen
Szwecja
125
-737
 
Jaka Tesovnik
Słowenia
125
-737
38
Jure Bogataj
Słowenia
124
-738
39
Dawid Kubacki
Polska
120
-742
 
Danny Queck
Niemcy
120
-742
41
Antoine Guignard
Szwajcaria
113
-749
42
Dawid Kowal
Polska
112
-750
43
Bjoern Koch
Austria
110
-752
44
Alexander Sardyko
Rosja
109
-753
45
Roman Gornostaev
Rosja
103
-759
46
Kamil Skrobot
Polska
102
-760
47
Denis Kornilov
Rosja
100
-762
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
100
-762
 
Kota Endo
Japonia
100
-762
50
Kamil Kowal
Polska
99
-763
51
Kevin Horlacher
Niemcy
96
-766
52
Nicolas Mayer
Francja
95
-767
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
95
-767
54
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
92
-770
55
Gasper Klinec
Słowenia
90
-772
 
Matej Dobovsek
Słowenia
90
-772
 
Stefan Kraft
Austria
90
-772
 
Rok Zima
Słowenia
90
-772
59
Ronan Lamy Chappuis
Francja
88
-774
60
Chris Lamb
USA
86
-776
61
Andrea Morassi
Włochy
85
-777
62
Manuel Poppinger
Austria
83
-779
 
Lukas Dilitz
Austria
83
-779
64
Ilmir Hazetdinov
Rosja
82
-780
 
Hiroki Yamada
Japonia
82
-780
66
Yuhei Sasaki
Japonia
81
-781
67
Florian Schabereiter
Austria
80
-782
 
Christian Ulmer
Niemcy
80
-782
69
Kento Sakuyama
Japonia
79
-783
70
Johan Erikson
Szwecja
77
-785
 
Mario Innauer
Austria
77
-785
 
Jan Jeske
Niemcy
77
-785
73
Andraz Pograjc
Słowenia
76
-786
74
Michael Glasder
USA
75
-787
75
Pavel Farkas
Czechy
74
-788
76
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
72
-790
77
Jan Fuhre
Norwegia
71
-791
78
Bartłomiej Kłusek
Polska
70
-792
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
70
-792
80
Yusuke Narita
Japonia
69
-793
 
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
69
-793
82
Christian Heim
Niemcy
68
-794
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
68
-794
84
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
67
-795
 
Joachim Hauer
Norwegia
67
-795
86
Simen Key Grimsrud
Norwegia
65
-797
87
Jan Druzina
Słowenia
64
-798
88
Akira Higashi
Japonia
62
-800
 
Andrew Bliss
USA
62
-800
90
Dimitry Vassiliev
Rosja
60
-802
 
Dejan Judez
Słowenia
60
-802
 
Michael Lunardi
Włochy
60
-802
 
Markus Schiffner
Austria
60
-802
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
60
-802
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
60
-802
 
Tobias Bogner
Niemcy
60
-802
97
Christoph Stauder
Austria
59
-803
98
Jens Kratzel
Niemcy
58
-804
99
Yoshihiko Osanai
Japonia
56
-806
 
Gasper Vodan
Słowenia
56
-806
101
Kazuyoshi Funaki
Japonia
54
-808
102
Illimar Paern
Estonia
53
-809
 
Ryota Yokokawa
Japonia
53
-809
104
Jarkko Määttä
Finlandia
51
-811
 
Johannes Lenz
Austria
51
-811
106
Dimitry Ipatov
Rosja
50
-812
 
Richard Freitag
Niemcy
50
-812
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
50
-812
109
Jiri Mazoch
Czechy
48
-814
 
Hiroaki Watanabe
Japonia
48
-814
111
Yoann Morel
Francja
47
-815
 
Denis Sindler
Słowacja
47
-815
113
Yuta Watase
Japonia
46
-816
 
Matevz Slatinsek
Słowenia
46
-816
 
Oldrik van der Aalst
Holandia
46
-816
 
Gasper Martincic
Słowenia
46
-816
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
46
-816
118
Rozle Zagar
Słowenia
45
-817
 
Thomas Diethart
Austria
45
-817
 
Miran Zupancic
Słowenia
45
-817
 
Nicholas Alexander
USA
45
-817
122
Yukio Sakano
Japonia
44
-818
123
Shuji Endo
Japonia
43
-819
 
Vital Anken
Szwajcaria
43
-819
125
Johan Martin Brandt
Norwegia
42
-820
 
Nico Faller
Niemcy
42
-820
127
Shohtaroh Hosoda
Japonia
41
-821
 
Dmitry Sporynin
Rosja
41
-821
129
Daniel Huber
Austria
40
-822
 
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
40
-822
 
Trevor Wert
USA
40
-822
132
Egor Usachev
Rosja
36
-826
 
Daniel Althaus
Niemcy
36
-826
 
Shota Tanaka
Japonia
36
-826
135
Trevor Morrice
Kanada
35
-827
136
Rok Justin
Słowenia
34
-828
137
Robert Johansson
Norwegia
33
-829
 
Primoz Peterka
Słowenia
33
-829
 
Urban Susnik
Słowenia
33
-829
140
Daniel Weiss
Niemcy
32
-830
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
32
-830
142
Alexandre Mabboux
Francja
31
-831
 
Yukiya Sato
Japonia
31
-831
144
Carl Nordin
Szwecja
30
-832
145
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
29
-833
 
Andreas Wank
Niemcy
29
-833
 
Remus Tudor
Rumunia
29
-833
148
Mateusz Cie¶lar
Polska
28
-834
 
Guillaume Berney
Szwajcaria
28
-834
 
Aleksandr Hancharou
Białoru¶
28
-834
151
Josef Larsson
Szwecja
27
-835
 
Stanislav Oshepkov
Rosja
27
-835
 
Matic Benedik
Słowenia
27
-835
154
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
26
-836
 
Primoz Roglic
Słowenia
26
-836
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
26
-836
 
Artur Kukuła
Polska
26
-836
 
Jere Kykkänen
Finlandia
26
-836
 
Niklas Eriksson
Szwecja
26
-836
160
Diego Dellasega
Włochy
24
-838
 
Thomas Thurnbichler
Austria
24
-838
 
Per Sannes Heger
Norwegia
24
-838
 
Michael Herrmann
Niemcy
24
-838
164
Ruben de Wit
Holandia
23
-839
 
Nick Johnson
USA
23
-839
166
Anton Kalinitschenko
Rosja
22
-840
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
22
-840
 
Mika Kulmala
Finlandia
22
-840
 
Johannes Obermayr
Austria
22
-840
 
Remi Francais
Szwajcaria
22
-840
171
Yoshimitsu Wada
Japonia
21
-841
 
Kinya Okada
Japonia
21
-841
 
Jan Maylaender
Niemcy
21
-841
174
Vit Hacek
Czechy
20
-842
 
Sebastien Cala
Francja
20
-842
 
Matus Mistrik
Słowacja
20
-842
 
Nicolas Gonthier
Francja
20
-842
178
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
19
-843
 
Stephan Leyhe
Niemcy
19
-843
 
Yuta Funato
Japonia
19
-843
 
Robert Kuban
Czechy
19
-843
 
Tim Babnik
Słowenia
19
-843
183
Jaka Kosec
Słowenia
18
-844
184
Oddvar Ystgaard
Norwegia
17
-845
 
Vladimir Rosko
Słowacja
17
-845
 
Christian Fendt
Niemcy
17
-845
 
Erik Renmaelmo
Norwegia
17
-845
188
Rafał Polinkiewicz
Polska
16
-846
 
Samet Karta
Turcja
16
-846
 
Jordan Taillard
Francja
16
-846
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
16
-846
 
Sami Heiskanen
Finlandia
16
-846
193
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
15
-847
 
Eirik-Andre Hansen
Norwegia
15
-847
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
15
-847
 
Mojmir Nosal
Słowacja
15
-847
 
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
15
-847
 
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
15
-847
 
Yukon de Leeuw
Kanada
15
-847
 
Ondrej Vaculik
Czechy
15
-847
201
David Zauner
Austria
14
-848
202
Tomoaki Endo
Japonia
13
-849
 
Michael Dreher
Niemcy
13
-849
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
13
-849
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
13
-849
 
Manuel Resch sen.
Austria
13
-849
 
Alexey Buyvolov
Rosja
13
-849
 
Milos Kadlec
Czechy
13
-849
 
Pasi Ahonen
Finlandia
13
-849
210
Aliaksei Muravitski
Białoru¶
12
-850
 
Jure Sinkovec
Słowenia
12
-850
 
Andrey Pachin
Rosja
12
-850
 
Marko Malkamäki
Finlandia
12
-850
214
Erik Eghammar
Szwecja
11
-851
 
Kacper Skrobot
Polska
11
-851
 
Ramil Zarifullin
Rosja
11
-851
217
Jakub Przybyła
Polska
10
-852
 
Faik Yuksel
Turcja
10
-852
219
Yaroslav Dysko
Ukraina
9
-853
 
Sigurd Maehre Svendsen
Norwegia
9
-853
 
Nejc Dezman
Słowenia
9
-853
 
Alexey Vostretsov
Rosja
9
-853
 
Adrian Schuler
Szwajcaria
9
-853
224
Szilvester Kozma
Rumunia
8
-854
 
Davide Bresadola
Włochy
8
-854
226
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
7
-855
 
Daniel Kuehn
Niemcy
7
-855
 
Ilja Rosliakov
Rosja
7
-855
 
Sebastian Sperl
Austria
7
-855
 
Sondre Skeie
Norwegia
7
-855
 
Alexey Romashov
Rosja
7
-855
232
David Danler-Swat
Austria
6
-856
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
6
-856
 
Ales Hlebanja
Słowenia
6
-856
 
Florian Altenburger
Austria
6
-856
 
Thomas Ortner
Austria
6
-856
 
Georgiy Chervyakov
Rosja
6
-856
 
Vladislav Persiyancev
Rosja
6
-856
 
Alexander Haupt
USA
6
-856
 
Tomas Friedrich
Czechy
6
-856
241
Dawid Kanik
Polska
5
-857
 
Marc Ganserer
Niemcy
5
-857
 
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
5
-857
 
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
5
-857
 
Hubert Blaha
Czechy
5
-857
 
Stian Andre Skinnes
Norwegia
5
-857
 
Primoz Zupan
Słowenia
5
-857
248
Jeremy Baig
Kanada
4
-858
 
Jaka Rus
Słowenia
4
-858
 
Benedikt Wider
Niemcy
4
-858
 
Luka Brnot
Słowenia
4
-858
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
4
-858
 
Jesper Daun
Szwecja
4
-858
254
Antonin Hajek
Czechy
3
-859
 
Gaetan Junique
Francja
3
-859
256
Hans Petter Bergquist
Norwegia
2
-860
 
Ziga Mandl
Słowenia
2
-860
 
Tobias Lugert
Niemcy
2
-860
 
Pascal Sommer
Szwajcaria
2
-860
 
Simon Eriksson
Szwecja
2
-860
 
Karl Geiger
Niemcy
2
-860
262
Antti Määttä
Finlandia
1
-861
 
Will Schott
USA
1
-861
 
Krzysztof Kowalczyk
USA
1
-861
 
Leon Grobljar
Słowenia
1
-861
 
Bogomil Pavlov
Bułgaria
1
-861

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
6609
 
2
Austria
Austria
2301
-4308
3
Polska
Polska
2078
-4531
4
Słowenia
Słowenia
1662
-4947
5
Japonia
Japonia
1027
-5582
6
Norwegia
Norwegia
973
-5636
7
Rosja
Rosja
822
-5787
8
Szwajcaria
Szwajcaria
488
-6121
9
USA
USA
485
-6124
10
Słowacja
Słowacja
404
-6205
11
Czechy
Czechy
363
-6246
12
Francja
Francja
352
-6257
13
Szwecja
Szwecja
302
-6307
14
Korea Pd.
Korea Pd.
185
-6424
15
Włochy
Włochy
177
-6432
16
Finlandia
Finlandia
167
-6442
17
Białoru¶
Białoru¶
90
-6519
18
Kazachstan
Kazachstan
82
-6527
19
Kanada
Kanada
70
-6539
20
Holandia
Holandia
69
-6540
21
Estonia
Estonia
68
-6541
22
Rumunia
Rumunia
37
-6572
23
Turcja
Turcja
26
-6583
24
Ukraina
Ukraina
21
-6588
25
Bułgaria
Bułgaria
1
-6608


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
Zwycięzca: Denis Kornilov (Rosja)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzcy: Grzegorz Miętus (Polska) / Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Tomaz Naglic (Słowenia)
Zwycięzca: Klemen Omladic (Słowenia)
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich