Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
12.07.2008
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
13.07.2008
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
09.08.2008
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-98
K-90
10.08.2008
 
Strbske Pleso
Słowacja
HS-98
K-90
22.08.2008
21:15
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
23.08.2008
09:30
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
06.09.2008
 
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
odwołany
07.09.2008
 
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
odwołany
11.10.2008
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
12.10.2008
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
20.12.2008
11:00
Strbskie Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
21.12.2008
11:00
Strbskie Pleso
Słowacja
HS-100
K-90
odwołany
10.01.2009
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
11.01.2009
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
14.01.2009
 
Harbin
Chiny
HS-100
K-90
17.01.2009
 
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
18.01.2009
 
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
odwołany
24.01.2009
 
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
odwołany
25.01.2009
 
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
odwołany
31.01.2009
 
Eisenerz
Austria
HS-100
K-90
01.02.2009
 
Eisenerz
Austria
HS-100
K-90
06.02.2009
 
Westby
USA
HS-117
K-106
odwołany
07.02.2009
 
Westby
USA
HS-117
K-106
odwołany
13.02.2009
 
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
14.02.2009
 
Notodden
Norwegia
HS-100
K-90
28.02.2009
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
01.03.2009
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
03.03.2009
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
04.03.2009
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
07.03.2009
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Felix Brodauf
Niemcy
677
 
2
David Winkler
Niemcy
298
-379
3
Marc Krauspenhaar
Niemcy
295
-382
4
Dawid Kubacki
Polska
282
-395
5
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
281
-396
6
Dejan Judez
Słowenia
265
-412
7
Thomas Diethart
Austria
250
-427
8
Tomas Zmoray
Słowacja
242
-435
9
Andraz Pograjc
Słowenia
241
-436
10
Elias Pfannenstill
Austria
236
-441
11
Grzegorz Miętus
Polska
234
-443
12
Nicolas Fettner
Austria
233
-444
13
Dawid Kowal
Polska
231
-446
14
Richard Freitag
Niemcy
230
-447
15
Manuel Poppinger
Austria
223
-454
 
Stefan Lang
Niemcy
223
-454
17
Stefan Hayboeck
Austria
218
-459
18
Sindre Trana
Norwegia
206
-471
19
Hiroaki Watanabe
Japonia
205
-472
20
Nejc Frank
Słowenia
202
-475
21
Shusaku Hosoyama
Japonia
200
-477
22
Yukio Sakano
Japonia
190
-487
23
Manuel Fettner
Austria
180
-497
24
Klemens Murańka
Polska
176
-501
25
Pascal Bodmer
Niemcy
160
-517
 
Christoph Haenel
Niemcy
160
-517
27
Jakub Kot
Polska
155
-522
28
Anders Fannemel
Norwegia
150
-527
 
Nicholas Fairall
USA
150
-527
30
Nico Hermann
Niemcy
148
-529
31
Daniel Wenig
Niemcy
145
-532
32
Nico Faller
Niemcy
141
-536
33
Roberto Dellasega
Włochy
137
-540
34
Klemen Omladic
Słowenia
124
-553
 
Thomas Thurnbichler
Austria
124
-553
36
Maximilian Mechler
Niemcy
122
-555
37
Daniel Lackner
Austria
116
-561
38
Kamil Skrobot
Polska
112
-565
39
Lukas Mueller
Austria
110
-567
40
Michael Hayboeck
Austria
106
-571
41
Peter Prevc
Słowenia
105
-572
42
Nico Polichronidis
Niemcy
103
-574
43
Akira Higashi
Japonia
101
-576
44
Yoshihiko Osanai
Japonia
100
-577
 
Sho Suzuki
Japonia
100
-577
 
Sebastian Colloredo
Włochy
100
-577
 
Andreas Strolz
Austria
100
-577
 
Florian Horst
Niemcy
100
-577
 
Jaka Hvala
Słowenia
100
-577
50
Lukas Bergmann
Austria
96
-581
51
Julian Musiol
Niemcy
95
-582
 
Olli Pekkala
Finlandia
95
-582
53
Radik Zhaparov
Kazachstan
92
-585
54
Morten Gjesvold
Norwegia
90
-587
 
Anders Johnson
USA
90
-587
56
Vladimir Zografski
Bułgaria
89
-588
57
Kazuyoshi Funaki
Japonia
88
-589
 
Shota Tanaka
Japonia
88
-589
 
Shuji Endo
Japonia
88
-589
60
Mateusz Cie¶lar
Polska
85
-592
61
Tomaz Naglic
Słowenia
84
-593
 
Saso Tadic
Słowenia
84
-593
63
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
81
-596
 
Petar Fartunov
Bułgaria
81
-596
65
Kazuya Yoshioka
Japonia
80
-597
 
Jernej Kosnjek
Słowenia
80
-597
 
Severin Freund
Niemcy
80
-597
68
Johannes Lenz
Austria
78
-599
69
Luka Leban
Słowenia
77
-600
70
Rune Velta
Norwegia
76
-601
71
Adrian Schuler
Szwajcaria
75
-602
72
Tord Markussen Hammer
Norwegia
74
-603
73
Andrzej Zapotoczny
Polska
72
-605
 
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
72
-605
75
Joachim Hauer
Norwegia
69
-608
76
Kamil Kowal
Polska
68
-609
77
Christoph Stauder
Austria
67
-610
78
Jan Druzina
Słowenia
65
-612
79
Georgiy Chervyakov
Rosja
64
-613
 
Diego Dellasega
Włochy
64
-613
81
Martin Plhal
Czechy
63
-614
82
Maciej Kot
Polska
60
-617
 
Rok Mandl
Słowenia
60
-617
84
Ilmir Hazetdinov
Rosja
59
-618
 
Benedikt Wider
Niemcy
59
-618
86
Keita Umezaki
Japonia
58
-619
 
Jaka Oblak
Słowenia
58
-619
 
Morten Oegar Rastad
Norwegia
58
-619
 
Karl Joergen Kjaernes
Norwegia
58
-619
90
Jurij Tepes
Słowenia
56
-621
 
Mario Innauer
Austria
56
-621
92
Ziga Mandl
Słowenia
55
-622
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
55
-622
94
Niklas Eriksson
Szwecja
54
-623
 
Rok Zima
Słowenia
54
-623
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
54
-623
 
Stephan Leyhe
Niemcy
54
-623
98
Stefan Kaiser
Austria
52
-625
99
Seou Choi
Korea Pd.
50
-627
 
Jan Maylaender
Niemcy
50
-627
101
Markus Schiffner
Austria
49
-628
 
Stanislav Oshepkov
Rosja
49
-628
 
Stefan Lechner
Austria
49
-628
104
Pius Paschke
Niemcy
47
-630
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
47
-630
106
Anders Stensloekken
Norwegia
46
-631
 
David Unterberger
Austria
46
-631
 
Artur Kukuła
Polska
46
-631
109
Danny Queck
Niemcy
45
-632
 
Jonas Faller
Niemcy
45
-632
 
Miran Zupancic
Słowenia
45
-632
 
Ivan Sobolev
Białoru¶
45
-632
113
Primoz Roglic
Słowenia
44
-633
114
Dmitry Sporynin
Rosja
43
-634
115
Pascal Egloff
Szwajcaria
41
-636
 
Michael Glasder
USA
41
-636
117
Jon Haakon Moe
Norwegia
40
-637
 
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
40
-637
 
Yang Li
Chiny
40
-637
120
Jesper Ruuth
Finlandia
39
-638
 
Robert Kuban
Czechy
39
-638
 
Alexey Vostretsov
Rosja
39
-638
123
Bjoern Einar Hagemoen
Norwegia
38
-639
 
Alessio de Crignis
Włochy
38
-639
125
Jiri Mazoch
Czechy
37
-640
 
Antoine Guignard
Szwajcaria
37
-640
 
Andre Wesch
Niemcy
37
-640
128
Tim Babnik
Słowenia
36
-641
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
36
-641
 
Yuta Funato
Japonia
36
-641
131
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
35
-642
132
Matjaz Pungertar
Słowenia
34
-643
 
Josef Larsson
Szwecja
34
-643
 
Thomas Lackner
Austria
34
-643
135
Oleksander Lazarovych
Ukraina
33
-644
 
Kenshiro Ito
Japonia
33
-644
137
Dmitriy Ponomarev
Rosja
32
-645
 
Zhandong Tian
Chiny
32
-645
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
32
-645
140
Matej Dobovsek
Słowenia
30
-647
 
Jan Ziobro
Polska
30
-647
142
Heung Chul Choi
Korea Pd.
29
-648
 
Luka Brnot
Słowenia
29
-648
 
Fredrik Naess
Norwegia
29
-648
 
Jussi Kaerkkinen
Finlandia
29
-648
146
Martin Machreich
Austria
28
-649
147
Leon Grobljar
Słowenia
27
-650
 
Tom-Eirik Bergholt
Norwegia
27
-650
 
Szilvester Kozma
Rumunia
27
-650
 
Tomoaki Endo
Japonia
27
-650
151
Taro Takayanagi
Japonia
26
-651
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
26
-651
 
Petter Kvernberg
Norwegia
26
-651
154
Julian Heidler
Niemcy
25
-652
 
Keigo Matsunoo
Japonia
25
-652
156
Mats Piho
Estonia
24
-653
 
Eric Frenzel
Niemcy
24
-653
158
Primoz Zupan
Słowenia
23
-654
 
Rozle Zagar
Słowenia
23
-654
160
Illimar Paern
Estonia
22
-655
 
Pierre Emanuel Robe
Francja
22
-655
 
Ivan Savvateev
Rosja
22
-655
 
Guang Yang
Chiny
22
-655
 
Nicholas Alexander
USA
22
-655
165
Sebastian Ekman
Szwecja
21
-656
 
Shingo Sanuki
Japonia
21
-656
 
Roy Daniel Rosenlund
Norwegia
21
-656
168
Julien Dorme
Francja
20
-657
 
Sebastian Sperl
Austria
20
-657
 
Morten Elsbutangen
Norwegia
20
-657
 
Yoshimitsu Wada
Japonia
20
-657
 
Jianxun Wang
Chiny
20
-657
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
20
-657
 
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
20
-657
175
Jan Jeske
Niemcy
19
-658
 
Jens Kratzel
Niemcy
19
-658
177
Andrea Morassi
Włochy
18
-659
 
Jianping Sun
Chiny
18
-659
 
Lukas Dilitz
Austria
18
-659
 
Jaka Rus
Słowenia
18
-659
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
18
-659
 
Gaj Trcek
Słowenia
18
-659
183
Dominik Maier
Niemcy
17
-660
 
Knut Erik Bakken
Norwegia
17
-660
 
Yuzo Sawaya
Japonia
17
-660
 
Remus Tudor
Rumunia
17
-660
187
Matus Mistrik
Słowacja
16
-661
 
Johnny Lyons
USA
16
-661
 
Gasper Bartol
Słowenia
16
-661
190
Pavel Farkas
Czechy
15
-662
 
Szilvester Fulop
Rumunia
15
-662
 
Alexey Korolev
Kazachstan
15
-662
 
Baard Lund
Norwegia
15
-662
194
Christian Reiter
Austria
14
-663
 
Riku Taehkaevuori
Finlandia
14
-663
 
Eivind Hugaas
Norwegia
14
-663
 
Chenhui Xing
Chiny
14
-663
 
Hubert Blaha
Czechy
14
-663
199
Gorazd Robnik
Słowenia
13
-664
 
Tomoya Watanabe
Japonia
13
-664
201
Jan Fuhre
Norwegia
12
-665
 
Michael Lunardi
Włochy
12
-665
203
Daniel Haugane Aas
Norwegia
11
-666
 
Denis Zupancic
Słowenia
11
-666
 
Johannes Obermayr
Austria
11
-666
 
Ales Oblak
Słowenia
11
-666
207
Kanta Takanashi
Japonia
10
-667
 
Eirik Grinde
Norwegia
10
-667
 
Buck Bailey
USA
10
-667
210
Nejc Dezman
Słowenia
9
-668
 
Vladimir Struhar
Czechy
9
-668
 
Alexandre Mabboux
Francja
9
-668
 
Milos Kadlec
Czechy
9
-668
 
Daniel Nigl
Niemcy
9
-668
 
Sergej Kozhevnikov
Rosja
9
-668
 
Tommy Lianes
Norwegia
9
-668
 
Ryota Yokokawa
Japonia
9
-668
 
Simone Morassi
Włochy
9
-668
219
Chris Lamb
USA
8
-669
220
Naoto Maruyama
Japonia
7
-670
221
Niklas Strandbraaten
Norwegia
6
-671
 
Jaka Debelak
Słowenia
6
-671
 
Andrew Bliss
USA
6
-671
224
Alexander Sardyko
Rosja
5
-672
 
Roman Kuryavskiv
Kazachstan
5
-672
 
Sebastien Cala
Francja
5
-672
 
Martin Sutor
Słowacja
5
-672
 
Thomas de Wit
Holandia
5
-672
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
5
-672
230
Ernest Prislic
Słowenia
4
-673
 
Chingiz Nabiev
Kazachstan
4
-673
 
Gasper Vodan
Słowenia
4
-673
 
Mojmir Nosal
Słowacja
4
-673
234
Pascal Sommer
Szwajcaria
3
-674
 
Sergey Bychkov
Rosja
3
-674
 
Steven Regenbogen
Niemcy
3
-674
 
Jordan Taillard
Francja
3
-674
238
Blake Hughes
USA
2
-675
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
2
-675
 
Simen Key Grimsrud
Norwegia
2
-675
 
Adrian Brueck
Niemcy
2
-675
242
Luka Grobljar
Słowenia
1
-676
 
Egor Ulitin
Rosja
1
-676
 
Abylay Kopesbayev
Kazachstan
1
-676
 
Gasper Klinec
Słowenia
1
-676

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
3492
 
2
Austria
Austria
2514
-978
3
Słowenia
Słowenia
2113
-1379
4
Polska
Polska
1632
-1860
5
Japonia
Japonia
1542
-1950
6
Norwegia
Norwegia
1196
-2296
7
Rosja
Rosja
607
-2885
8
Włochy
Włochy
378
-3114
9
USA
USA
345
-3147
10
Słowacja
Słowacja
267
-3225
11
Szwajcaria
Szwajcaria
245
-3247
12
Czechy
Czechy
186
-3306
13
Finlandia
Finlandia
177
-3315
14
Bułgaria
Bułgaria
170
-3322
15
Szwecja
Szwecja
164
-3328
16
Kazachstan
Kazachstan
160
-3332
17
Chiny
Chiny
146
-3346
18
Korea Pd.
Korea Pd.
141
-3351
19
Ukraina
Ukraina
114
-3378
20
Rumunia
Rumunia
59
-3433
 
Francja
Francja
59
-3433
22
Estonia
Estonia
46
-3446
23
Białoru¶
Białoru¶
45
-3447
24
Holandia
Holandia
5
-3487


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Sho Suzuki (Japonia)
Zwycięzca: Florian Horst (Niemcy)
Zwycięzca: Nicholas Fairall (USA)
Zwycięzca: Stefan Lang (Niemcy)
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
Zwycięzca: Sindre Trana (Norwegia)
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
Zwycięzca: Hiroaki Watanabe (Japonia)
Zwycięzca: Shusaku Hosoyama (Japonia)
Zwycięzca: Yoshihiko Osanai (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich