Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
28.07.2007
18:00
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
otwarcie
29.07.2007
10:00
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
01.09.2007
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
02.09.2007
 
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
08.09.2007
 
Falun
Szwecja
HS-108
K-90
09.09.2007
 
Falun
Szwecja
HS-108
K-90
06.10.2007
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
07.10.2007
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
08.12.2007
 
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
odwołane
09.12.2007
 
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
odwołane
11.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
12.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
15.12.2007
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
16.12.2007
 
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
12.01.2008
 
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
13.01.2008
 
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
19.01.2008
 
Eisenerz
Austria
HS-100
K-90
20.01.2008
 
Eisenerz
Austria
HS-100
K-90
26.01.2008
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
27.01.2008
 
Kuopio
Finlandia
HS-100
K-90
02.02.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-94
K-85
odwołane
03.02.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-94
K-85
odwołane
16.02.2008
 
Szczyrk
Polska
HS-106
K-90
17.02.2008
 
Szczyrk
Polska
HS-106
K-90
23.02.2008
 
Predazzo/Val di Fiemme
Włochy
HS-100
K-95
odwołane
24.02.2008
 
Predazzo/Val di Fiemme
Włochy
HS-100
K-95
odwołane
27.02.2008
 
Vancouver
Kanada
HS-106
K-95
28.02.2008
 
Vancouver
Kanada
HS-106
K-95
01.03.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
08.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
09.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Markus Eggenhofer
Austria
529
 
2
Nicolas Fettner
Austria
514
-15
3
Łukasz Rutkowski
Polska
360
-169
4
Kenneth Gangnes
Norwegia
300
-229
 
Daniel Lackner
Austria
300
-229
6
Gerald Wambacher
Austria
272
-257
7
Thomas Thurnbichler
Austria
250
-279
8
Florian Schabereiter
Austria
241
-288
9
Andreas Strolz
Austria
220
-309
10
Olli Muotka
Finlandia
209
-320
11
Alexey Buyvolov
Rosja
206
-323
12
Terje Hilde
Norwegia
200
-329
 
Antonin Hajek
Czechy
200
-329
14
Christian Ulmer
Niemcy
195
-334
15
Dawid Kubacki
Polska
193
-336
16
Ivan Chumyshev
Rosja
190
-339
17
Cestmir Kozisek
Czechy
188
-341
18
Michael Hayboeck
Austria
187
-342
19
Jakub Kot
Polska
185
-344
20
Nejc Frank
Słowenia
171
-358
21
Kai Kovaljeff
Finlandia
165
-364
22
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
160
-369
 
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
160
-369
 
Piotr Żyła
Polska
160
-369
 
Ondrej Vaculik
Czechy
160
-369
26
Martin Plhal
Czechy
158
-371
27
Ilmir Hazetdinov
Rosja
156
-373
28
Anssi Ylipulli
Finlandia
150
-379
29
Lukas Kuban
Czechy
147
-382
30
Jens Salumäe
Estonia
145
-384
 
David Fallmann
Austria
145
-384
32
Klemens Murańka
Polska
142
-387
 
Robert Johansson
Norwegia
142
-387
34
Anders Johnson
USA
138
-391
35
Kamil Kowal
Polska
134
-395
36
Kota Endo
Japonia
132
-397
37
Johan Erikson
Szwecja
129
-400
38
Dawid Kowal
Polska
126
-403
39
Maciej Kot
Polska
125
-404
40
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
122
-407
41
Yusuke Kaneko
Japonia
120
-409
 
Jan Maylaender
Niemcy
120
-409
43
Andre Wesch
Niemcy
113
-416
44
Rok Mandl
Słowenia
112
-417
 
Hiroki Yamada
Japonia
112
-417
46
Yukio Sakano
Japonia
111
-418
47
Klemen Omladic
Słowenia
110
-419
48
Branko Iskra
Słowenia
109
-420
49
Primoz Zupan
Słowenia
102
-427
50
Alessio Bolognani
Włochy
100
-429
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
100
-429
 
Guido Landert
Szwajcaria
100
-429
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
100
-429
 
Ville Larinto
Finlandia
100
-429
55
Sebastian Toczek
Polska
99
-430
 
Alexander Mitz
Szwecja
99
-430
57
Yoshihiko Osanai
Japonia
96
-433
 
Tim Babnik
Słowenia
96
-433
59
Niko Petjala
Finlandia
95
-434
 
Grzegorz Miętus
Polska
95
-434
61
Krzysztof Miętus
Polska
92
-437
 
Dmitry Sporynin
Rosja
92
-437
63
Rok Zima
Słowenia
91
-438
 
Marco Beltrame
Włochy
91
-438
65
Martin Höllwarth
Austria
90
-439
 
Felix Brodauf
Niemcy
90
-439
 
Nico Polichronidis
Niemcy
90
-439
68
Taro Takayanagi
Japonia
89
-440
69
Andre Fredheim
Norwegia
88
-441
70
Blake Hughes
USA
86
-443
 
Petar Fartunov
Bułgaria
86
-443
 
Maximilian Mechler
Niemcy
86
-443
73
Johan Martin Brandt
Norwegia
85
-444
74
Matej Dobovsek
Słowenia
81
-448
 
Olli Pekkala
Finlandia
81
-448
 
Benedikt Wider
Niemcy
81
-448
 
Joonas Ikonen
Finlandia
81
-448
78
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
80
-449
 
Danny Queck
Niemcy
80
-449
 
Stefan Kaiser
Austria
80
-449
 
Stefan Thurnbichler
Austria
80
-449
 
Mika Kauhanen
Finlandia
80
-449
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
80
-449
 
Kenshiro Ito
Japonia
80
-449
85
Jakob Grimholm
Szwecja
79
-450
86
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
76
-453
87
Stefan Hayboeck
Austria
73
-456
 
Peter Prevc
Słowenia
73
-456
89
Manuel Poppinger
Austria
72
-457
 
Antoine Guignard
Szwajcaria
72
-457
91
Alexey Korolev
Kazachstan
71
-458
 
Carl Nordin
Szwecja
71
-458
93
Shusaku Hosoyama
Japonia
70
-459
94
Shota Tanaka
Japonia
69
-460
95
Stig Rud Sorensen
Norwegia
68
-461
 
Yusuke Endo
Japonia
68
-461
97
Tomas Zmoray
Słowacja
67
-462
 
Evan Bliss
USA
67
-462
99
Rozle Zagar
Słowenia
66
-463
100
Joachim Hauer
Norwegia
63
-466
 
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
63
-466
102
Christoffer Nygaard
Norwegia
61
-468
103
Pascal Egloff
Szwajcaria
60
-469
104
Robert Hrgota
Słowenia
58
-471
 
Gregory Baxter
Kanada
58
-471
 
Stefan Read
Kanada
58
-471
 
Alexander Sardyko
Rosja
58
-471
 
Balthasar Schneider
Austria
58
-471
109
Nicholas Fairall
USA
57
-472
 
Ivan Savvateev
Rosja
57
-472
 
Jan Fuhre
Norwegia
57
-472
112
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
55
-474
 
Miran Zupancic
Słowenia
55
-474
114
Jan Ziobro
Polska
54
-475
115
Yuhei Sasaki
Japonia
52
-477
 
Kyle Lockhart
USA
52
-477
117
Vladimir Struhar
Czechy
51
-478
118
Michael Hollenstein
Szwajcaria
50
-479
 
Pierre Emanuel Robe
Francja
50
-479
120
Jiri Mazoch
Czechy
49
-480
121
Morten Oegar Rastad
Norwegia
48
-481
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
48
-481
123
Mateusz Cie¶lar
Polska
47
-482
 
Ronny Heer
Szwajcaria
47
-482
 
Saso Tadic
Słowenia
47
-482
126
Josef Larsson
Szwecja
46
-483
 
Niklas Eriksson
Szwecja
46
-483
128
Michael Brandner
Austria
45
-484
 
David Unterberger
Austria
45
-484
130
Johnny Lyons
USA
44
-485
 
Tim Hug
Szwajcaria
44
-485
 
Stefan Innerwinkler
Austria
44
-485
 
Ryohei Nishimori
Japonia
44
-485
134
Oskar Englund
Szwecja
43
-486
 
Adam Cie¶lar
Polska
43
-486
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
43
-486
137
Marius Fredrik Johansen
Norwegia
42
-487
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
42
-487
 
Mika Kulmala
Finlandia
42
-487
140
Trevor Morrice
Kanada
41
-488
 
Andraz Pograjc
Słowenia
41
-488
142
Jan Druzina
Słowenia
40
-489
 
Sami Saapunki
Finlandia
40
-489
 
Sebastian Cala
Szwajcaria
40
-489
 
Jernej Kosnjek
Słowenia
40
-489
 
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
40
-489
147
Buck Bailey
USA
38
-491
 
Andre Wolfram
Niemcy
38
-491
 
Oddvar Ystgaard
Norwegia
38
-491
150
Mats Piho
Estonia
37
-492
 
Kristjan Eljand
Estonia
37
-492
152
Mojmir Nosal
Słowacja
36
-493
 
Erik Lycke Solheim
Norwegia
36
-493
 
Stefan Lechner
Austria
36
-493
155
Sami Heiskanen
Finlandia
35
-494
156
Tom-Eirik Bergholt
Norwegia
34
-495
 
Tomasz Byrt
Polska
34
-495
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
34
-495
159
Sergej Kozhevnikov
Rosja
33
-496
 
Andrew Bliss
USA
33
-496
161
Rune Velta
Norwegia
32
-497
 
Yuta Funato
Japonia
32
-497
 
Martin Mesik
Słowacja
32
-497
 
Gasper Bartol
Słowenia
32
-497
 
Christoph Stauder
Austria
32
-497
 
Akira Higashi
Japonia
32
-497
 
Josh Hanson
USA
32
-497
168
Antti Määttä
Finlandia
31
-498
169
Timo Leppaenen
Finlandia
30
-499
 
Sindre Trana
Norwegia
30
-499
171
Ziga Mandl
Słowenia
29
-500
 
Tomoaki Endo
Japonia
29
-500
 
Sota Okamura
Japonia
29
-500
174
Anze Martinc
Słowenia
28
-501
 
Simone Morassi
Włochy
28
-501
 
Thomas Diethart
Austria
28
-501
177
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
27
-502
 
Isak Lunde
Norwegia
27
-502
 
Christian Reiter
Austria
27
-502
180
Remi Francais
Szwajcaria
26
-503
 
Michael Glasder
USA
26
-503
 
Andraz Kern
Słowenia
26
-503
 
Paweł Słowiok
Polska
26
-503
 
Jaka Oblak
Słowenia
26
-503
 
Alexey Vostretsov
Rosja
26
-503
186
Takanobu Okabe
Japonia
24
-505
 
Stefan Lang
Niemcy
24
-505
 
Martin Machreich
Austria
24
-505
189
Jens Kratzel
Niemcy
23
-506
190
Bastian Sell
Niemcy
22
-507
 
Trond Hagehaugen
Norwegia
22
-507
 
Yuzo Sawaya
Japonia
22
-507
193
Adrian Schuler
Szwajcaria
20
-509
 
Hiroaki Watanabe
Japonia
20
-509
 
Florian Horst
Niemcy
20
-509
 
Michele Liva
Włochy
20
-509
197
Elias Pfannenstill
Austria
19
-510
 
Sebastian Sperl
Austria
19
-510
 
Toenis Kartau
Estonia
19
-510
200
Morten Gjesvold
Norwegia
18
-511
 
Jan Jeske
Niemcy
18
-511
 
Nico Hermann
Niemcy
18
-511
 
Jaan Juris
Estonia
18
-511
 
Kazuki Nishishita
Japonia
18
-511
 
Eric Mitchell
Kanada
18
-511
206
Illimar Paern
Estonia
17
-512
 
Jan Tomazin
Słowenia
17
-512
 
Mihai Damian
Rumunia
17
-512
209
Daniel Nigl
Niemcy
16
-513
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
16
-513
 
Yuya Yamada
Japonia
16
-513
 
Sebastian Ekman
Szwecja
16
-513
 
Chris Lamb
USA
16
-513
 
Jiri Parma jr.
Czechy
16
-513
215
Karl-August Tiirmaa
Estonia
15
-514
 
David Winkler
Niemcy
15
-514
 
Stephan Leyhe
Niemcy
15
-514
 
Nick Johnson
USA
15
-514
 
Tommy Schmid
Szwajcaria
15
-514
 
Dejan Judez
Słowenia
15
-514
 
Luka Leban
Słowenia
15
-514
 
Szilvester Kozma
Rumunia
15
-514
223
Shuuta Hirabayashi
Japonia
14
-515
 
Johannes Lenz
Austria
14
-515
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
14
-515
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
14
-515
227
Jeremy Baig
Kanada
13
-516
 
Krzysztof Kowalczyk
USA
13
-516
 
Nico Faller
Niemcy
13
-516
 
Markus Lechner
Austria
13
-516
 
Ryota Yokokawa
Japonia
13
-516
 
Kristian Kind Olsen
Norwegia
13
-516
 
Jarkko Määttä
Finlandia
13
-516
234
Alessio de Crignis
Włochy
12
-517
 
Yusuke Narita
Japonia
12
-517
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
12
-517
237
Matthew Rowley
Kanada
11
-518
 
Keita Umezaki
Japonia
11
-518
 
Andrei Balazs
Rumunia
11
-518
240
Kou Yoshida
Japonia
10
-519
 
Kim Havukainen
Finlandia
10
-519
242
Kamil Czerwinka
Polska
9
-520
 
Shohhei Yamada
Japonia
9
-520
 
Robert Kuban
Czechy
9
-520
 
Gunnar Olsen Nimmons
Norwegia
9
-520
 
Lukas Bergmann
Austria
9
-520
 
Aleksandr Hancharou
Białoru¶
9
-520
 
Remus Tudor
Rumunia
9
-520
 
Roberto Dellasega
Włochy
9
-520
 
Matus Mistrik
Słowacja
9
-520
 
Shohtaroh Hosoda
Japonia
9
-520
252
Tomoya Watanabe
Japonia
8
-521
 
Jesper Ruuth
Finlandia
8
-521
 
Zachery Hammill
USA
8
-521
 
Tomaz Naglic
Słowenia
8
-521
 
Luka Brnot
Słowenia
8
-521
 
Takeshi Ishizawa
Japonia
8
-521
 
Ronny Huebner
Niemcy
8
-521
259
Leon Grobljar
Słowenia
7
-522
 
Urban Zamernik
Chorwacja
7
-522
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
7
-522
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
7
-522
 
Lukas Dilitz
Austria
7
-522
264
Aleksander Zniszczoł
Polska
6
-523
 
Vladimir Rosko
Słowacja
6
-523
 
Felix Klaesi
Szwajcaria
6
-523
 
Jonas Faller
Niemcy
6
-523
268
Martin Sutor
Słowacja
5
-524
 
Juuso Kaisko
Finlandia
5
-524
 
Christoph Leyhe
Niemcy
5
-524
 
Jere Kykkänen
Finlandia
5
-524
272
Robert Kartik
Słowacja
4
-525
 
Yukon de Leeuw
Kanada
4
-525
 
Baris Demirci
Turcja
4
-525
 
Simen Olsen
Norwegia
4
-525
 
Richard Freitag
Niemcy
4
-525
277
Luka Grobljar
Słowenia
3
-526
 
Hubert Blaha
Czechy
3
-526
279
Thomas de Wit
Holandia
2
-527
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
2
-527
 
Anatoliy Karpenko
Kazachstan
2
-527
 
Alex Barton
Kanada
2
-527
283
Kamil Skrobot
Polska
1
-528
 
Anders Fannemel
Norwegia
1
-528

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3473
 
2
Polska
Polska
2087
-1386
3
Norwegia
Norwegia
1912
-1561
4
Słowenia
Słowenia
1518
-1955
5
Japonia
Japonia
1460
-2013
6
Finlandia
Finlandia
1395
-2078
7
Niemcy
Niemcy
1116
-2357
8
Czechy
Czechy
981
-2492
9
Rosja
Rosja
887
-2586
10
USA
USA
625
-2848
11
Szwecja
Szwecja
577
-2896
12
Szwajcaria
Szwajcaria
482
-2991
13
Estonia
Estonia
288
-3185
14
Kanada
Kanada
281
-3192
15
Włochy
Włochy
260
-3213
16
Kazachstan
Kazachstan
179
-3294
17
Słowacja
Słowacja
159
-3314
18
Bułgaria
Bułgaria
93
-3380
19
Rumunia
Rumunia
52
-3421
20
Francja
Francja
50
-3423
21
Białoru¶
Białoru¶
9
-3464
22
Chorwacja
Chorwacja
7
-3466
23
Turcja
Turcja
4
-3469
24
Holandia
Holandia
2
-3471


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Johan Erikson (Szwecja)
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Terje Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Terje Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
Zwycięzca: Jan Maylaender (Niemcy)
Zwycięzca: Łukasz Rutkowski (Polska)
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
Zwycięzca: Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
Zwycięzca: Łukasz Rutkowski (Polska)
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
Zwycięzca: Kota Endo (Japonia)
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
Zwycięzca: Christian Ulmer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich