Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
17.09.2005
18:15
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
18.09.2005
09:30
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
24.09.2005
 
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
25.09.2005
 
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
26.11.2005
13:00
St. Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
27.11.2005
10:00
St. Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
03.12.2005
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
04.12.2005
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
17.12.2005
 
Kuopio
Finlandia
HS-98
K-90
18.12.2005
 
Kuopio
Finlandia
HS-98
K-90
01.01.2006
13:00
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
14.01.2006
10:30
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
15.01.2006
10:30
Harrachov
Czechy
HS-100
K-90
21.01.2006
13:00
Ljubno
Słowenia
HS-93
K-80
22.01.2006
13:00
Ljubno
Słowenia
HS-93
K-80
04.02.2006
 
Courchevel
Francja
HS-96
K-90
05.02.2006
 
Courchevel
Francja
HS-96
K-90
18.02.2006
13:30
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
odwołany
19.02.2006
13:30
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
odwołany
01.03.2006
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
02.03.2006
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
04.03.2006
 
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
05.03.2006
 
Zakopane
Polska
HS-94
K-85
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mario Innauer
Austria
529
 
2
Wojciech Skupień
Polska
350
-179
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
300
-229
4
Christoph Strickner
Austria
295
-234
5
Saso Tadic
Słowenia
290
-239
6
Roman Koudelka
Czechy
286
-243
7
Emmanuel Chedal
Francja
260
-269
8
Kenshiro Ito
Japonia
240
-289
9
Jan Ottar Andersen
Norwegia
209
-320
10
Anze Damjan
Słowenia
200
-329
 
Dawid Kowal
Polska
200
-329
 
Rafał ¦liż
Polska
200
-329
13
Antti Lehtinen
Finlandia
189
-340
14
Jan Mazoch
Czechy
180
-349
 
Petr Chaadaev
Białoru¶
180
-349
16
Yoshihiko Osanai
Japonia
171
-358
17
Naoya Toyama
Japonia
167
-362
18
Shohei Tochimoto
Japonia
160
-369
 
Terje Hilde
Norwegia
160
-369
20
Marco Steinauer
Szwajcaria
156
-373
21
Łukasz Rutkowski
Polska
152
-377
22
Maksim Anisimov
Białoru¶
140
-389
 
Andraz Pograjc
Słowenia
140
-389
24
Stefan Becker
Austria
139
-390
25
David Fallmann
Austria
133
-396
26
Lukas Hlava
Czechy
130
-399
 
Damien Maitre
Francja
130
-399
 
Andreas Vilberg
Norwegia
130
-399
29
Luka Bardorfer
Słowenia
127
-402
30
Wojciech Tajner
Polska
125
-404
 
Arttu Lappi
Finlandia
125
-404
 
Tobias Bogner
Niemcy
125
-404
33
Mika Kauhanen
Finlandia
123
-406
34
Kenneth Gangnes
Norwegia
121
-408
35
Anton Kalinitschenko
Rosja
120
-409
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
120
-409
37
Thomas Thurnbichler
Austria
117
-412
38
Hideharu Miyahira
Japonia
112
-417
 
Mitja Meznar
Słowenia
112
-417
40
Nicolas Dessum
Francja
111
-418
 
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
111
-418
42
Michal Dolezal
Czechy
110
-419
 
Tomasz Pochwała
Polska
110
-419
44
Rok Mandl
Słowenia
108
-421
45
Pierre Emanuel Robe
Francja
104
-425
46
Stefan Innerwinkler
Austria
102
-427
47
Paweł Urbański
Polska
100
-429
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
100
-429
 
David Lazzaroni
Francja
100
-429
 
Kevin Horlacher
Niemcy
100
-429
51
Stefan Nyffeler
Szwajcaria
98
-431
52
Yuhei Sasaki
Japonia
96
-433
53
Anders Jacobsen
Norwegia
95
-434
 
Matic Kramarsic
Słowenia
95
-434
55
Markus Lechner
Austria
89
-440
56
Remi Santiago
Francja
87
-442
 
Nicolas Fettner
Austria
87
-442
58
Kota Endo
Japonia
86
-443
 
Manuel Poppinger
Austria
86
-443
 
Tommy Egeberg
Norwegia
86
-443
 
Ziga Mandl
Słowenia
86
-443
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
86
-443
63
Lauri Hakola
Finlandia
85
-444
 
Piotr Żyła
Polska
85
-444
 
Jan Vacula
Czechy
85
-444
66
Vincent Lechner
Austria
83
-446
67
Christoph Lenz
Austria
82
-447
68
Petr Ermis
Czechy
80
-449
69
Andreas Stjernen
Norwegia
77
-452
70
Jiri Mazoch
Czechy
75
-454
71
Pavel Fizek
Czechy
69
-460
72
Uros Peterka
Słowenia
68
-461
 
Eirik Ulimoen
Norwegia
68
-461
 
Jarkko Heikkonen
Finlandia
68
-461
 
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
68
-461
76
Erik Lycke Solheim
Norwegia
66
-463
77
Eirik Kjelstrup
Norwegia
65
-464
78
Patrick Bodmer
Niemcy
64
-465
79
Antoine Guignard
Szwajcaria
62
-467
80
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
61
-468
 
Primoz Zupan
Słowenia
61
-468
82
Jan Tomazin
Słowenia
60
-469
 
Matevz Sparovec
Słowenia
60
-469
84
Markus Eggenhofer
Austria
59
-470
85
Christian Ulmer
Niemcy
58
-471
 
Jernej Kosnjek
Słowenia
58
-471
87
Herman Huczkowski
Finlandia
56
-473
88
Trond-Arild Evensen
Norwegia
55
-474
89
Robert Hrgota
Słowenia
52
-477
 
Haakon Helgesen
Norwegia
52
-477
 
Marek Michniak
Polska
52
-477
 
Stefan Rupp
Niemcy
52
-477
93
Sami Niemi
Finlandia
51
-478
94
Patric Wurzrainer
Austria
50
-479
 
Ildar Fatchullin
Rosja
50
-479
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
50
-479
 
Nejc Frank
Słowenia
50
-479
 
Patrick Kaltenbach
Niemcy
50
-479
99
Johannes Peer
Austria
49
-480
 
Yukio Sakano
Japonia
49
-480
101
Rozle Zagar
Słowenia
48
-481
102
Sebastian Wider
Niemcy
47
-482
 
Benjamin Bourqui
Francja
47
-482
104
Arthur Pauli
Austria
45
-484
 
Shingo Ueno
Japonia
45
-484
 
Tomisław Tajner
Polska
45
-484
 
Felix Schoft
Niemcy
45
-484
108
Miran Zupancic
Słowenia
42
-487
109
Andre Wolfram
Niemcy
41
-488
 
Andreas Strolz
Austria
41
-488
111
Andraz Kern
Słowenia
40
-489
 
Teemu Summanen
Finlandia
40
-489
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
40
-489
 
Martin Cikl
Czechy
40
-489
115
Nicholas Fairall
USA
39
-490
 
Ronny Huebner
Niemcy
39
-490
 
Yuta Funato
Japonia
39
-490
 
Kou Yoshida
Japonia
39
-490
119
Shuji Endo
Japonia
38
-491
120
Lukas Tschuschnig
Austria
37
-492
121
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
36
-493
 
Olli Pekkala
Finlandia
36
-493
123
Daniel Moder
Austria
35
-494
 
Frantisek Vaculik
Czechy
35
-494
 
Maxim Tsubina
Rosja
35
-494
 
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
35
-494
127
Florian Lorenz
Niemcy
34
-495
 
Stefan Hula
Polska
34
-495
 
Shuuta Hirabayashi
Japonia
34
-495
 
Yoann Morel
Francja
34
-495
 
Sandro Steiner
Szwajcaria
34
-495
132
Pekka Salminen
Finlandia
33
-496
 
Benedikt V. Ascheraden
Niemcy
33
-496
 
Trevor Morrice
Kanada
33
-496
135
Shunji Ikeda
Japonia
32
-497
 
Kevin Arnould
Francja
32
-497
 
Yuya Chida
Japonia
32
-497
 
Janne Ryynaenen
Finlandia
32
-497
139
Fredrik Balkasen
Szwecja
31
-498
 
David Unterberger
Austria
31
-498
 
Jere Kykkänen
Finlandia
31
-498
142
Dawid Kubacki
Polska
30
-499
 
Igor Medved
Słowenia
30
-499
 
Tsubasa Chonan
Japonia
30
-499
 
Skyler Keate
USA
30
-499
146
Michael Nagiller
Austria
29
-500
 
Jari Saastamoinen
Finlandia
29
-500
 
Daniel Lackner
Austria
29
-500
 
Mateusz Rutkowski
Polska
29
-500
150
Sebastian Toczek
Polska
28
-501
 
Benjamin Brunner
Niemcy
28
-501
152
Christoph Haenel
Niemcy
27
-502
153
Kazuki Nishishita
Japonia
26
-503
 
Rok Zima
Słowenia
26
-503
 
Jaka Rus
Słowenia
26
-503
156
Tord Markussen Hammer
Norwegia
25
-504
157
Tomas Kyncl
Czechy
24
-505
 
Gasper Juvan
Słowenia
24
-505
 
Christoffer Nygaard
Norwegia
24
-505
 
Stefan Hayboeck
Austria
24
-505
161
Erik Renmaelmo
Norwegia
23
-506
 
Daniel Karrer
Austria
23
-506
163
Peter Kurbus
Słowenia
22
-507
 
Lukas Kuban
Czechy
22
-507
 
Alexey Korolev
Kazachstan
22
-507
 
Ziga Pelko
Słowenia
22
-507
167
Shunhei Kikuchi
Japonia
20
-509
 
Koji Seto
Japonia
20
-509
 
Anders Stensloekken
Norwegia
20
-509
170
Primoz Kozar
Słowenia
19
-510
 
Wojciech Topór
Polska
19
-510
172
Kohei Tateoka
Japonia
18
-511
 
Christian Perischa
Austria
18
-511
 
Mathias Bourdel
Francja
18
-511
 
Riku Huttunen
Finlandia
18
-511
 
Gorazd Robnik
Słowenia
18
-511
 
Tomas Benes
Czechy
18
-511
178
Tommi Ikonen
Finlandia
17
-512
 
Olli Muotka
Finlandia
17
-512
180
Kohji Yamano
Japonia
16
-513
 
Marco Beltrame
Włochy
16
-513
 
Felix Brodauf
Niemcy
16
-513
 
Alexandre Mabboux
Francja
16
-513
184
Yuki Akimoto
Japonia
15
-514
 
Matevz Kotnik
Słowenia
15
-514
 
Grzegorz Sobczyk
Polska
15
-514
 
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
15
-514
 
Andrei Balazs
Rumunia
15
-514
 
Vladimir Struhar
Czechy
15
-514
 
Simone Morassi
Włochy
15
-514
 
Tomoaki Endo
Japonia
15
-514
 
Remi Francais
Szwajcaria
15
-514
193
Stefan Pieper
Niemcy
14
-515
 
Nico Polichronidis
Niemcy
14
-515
 
Anze Martinc
Słowenia
14
-515
 
Shohhei Yamada
Japonia
14
-515
 
Jonathan Felisaz
Francja
14
-515
198
Cestmir Kozisek
Czechy
13
-516
 
Mateusz Cie¶lar
Polska
13
-516
 
Sivert Bjoernaas
Norwegia
13
-516
 
Yuto Toiya
Japonia
13
-516
 
Ilja Rosliakov
Rosja
13
-516
 
Jesper Ruuth
Finlandia
13
-516
204
Mateusz Wantulok
Polska
12
-517
 
Hyung Ku Hyun
Korea Pd.
12
-517
 
Uros Smolej
Słowenia
12
-517
 
Tetsuro Sanuki
Japonia
12
-517
 
Tomas Slavik
Czechy
12
-517
 
Thomas Lacroix
Francja
12
-517
210
Yumu Harada
Japonia
11
-518
 
Yuzo Sawaya
Japonia
11
-518
 
Florian Knaus
Austria
11
-518
 
Oleksander Lazarovych
Ukraina
11
-518
 
Kristjan Eljand
Estonia
11
-518
 
Matevz Majcen
Słowenia
11
-518
216
Chingiz Nabiev
Kazachstan
10
-519
 
Ziga Urleb
Słowenia
10
-519
 
Yoshimitsu Wada
Japonia
10
-519
219
Mickael Chapuis
Francja
9
-520
 
Christoph Menz
Niemcy
9
-520
 
Maciej Kot
Polska
9
-520
 
Sebastien Lacroix
Francja
9
-520
 
Shota Miyashita
Japonia
9
-520
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
9
-520
 
Florian Enders
Niemcy
9
-520
226
Mikko Taskkila
Finlandia
8
-521
 
Saso Trpin
Słowenia
8
-521
 
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Polska
8
-521
 
Bernd Heinzmann
Niemcy
8
-521
 
Sven Rauber
Szwajcaria
8
-521
 
Yukihiro Sakurai
Japonia
8
-521
 
Pascal Bodmer
Niemcy
8
-521
 
Daniel Katzian
Austria
8
-521
234
Mika Kulmala
Finlandia
7
-522
 
Vitaliy Prokopyuk
Ukraina
7
-522
 
Matthias Kappes
Niemcy
7
-522
 
Billy Chedal
Francja
7
-522
 
Jianxun Wang
Chiny
7
-522
 
Shingo Sanuki
Japonia
7
-522
 
Maxime Boillot
Francja
7
-522
 
Morten Rostad
Norwegia
7
-522
 
Petr Kutal
Czechy
7
-522
243
Dimitri Afanasenko
Białoru¶
6
-523
 
Takanori Sato
Japonia
6
-523
 
Marek Kypet
Czechy
6
-523
 
Ryohma Nishimura
Japonia
6
-523
 
Jordan Taillard
Francja
6
-523
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
6
-523
 
Benedikt Wider
Niemcy
6
-523
 
Jan Ciapała
Polska
6
-523
251
Simone Lepre
Włochy
5
-524
 
Jean Baptiste Grangeon
Francja
5
-524
 
Christian Nagiller
Austria
5
-524
 
Illimar Paern
Estonia
5
-524
 
Chris Francis
USA
5
-524
 
Matus Michalak
Słowacja
5
-524
 
Jeffrey Denney jr.
USA
5
-524
258
Yoann Taillard
Francja
4
-525
 
Mats Piho
Estonia
4
-525
 
Samuel Burke
USA
4
-525
261
Johnathan Martin
Francja
3
-526
 
Alessio de Crignis
Włochy
3
-526
 
Martin Sutor
Słowacja
3
-526
 
Tomas Zmoray
Słowacja
3
-526
 
Christian Vogt
Niemcy
3
-526
 
Janez Voglar
Słowenia
3
-526
 
Guang Yang
Chiny
3
-526
 
Matija Druml
Austria
3
-526
269
Rok Kvas
Słowenia
2
-527
 
Anssi Ylipulli
Finlandia
2
-527
 
Krzysztof Styrczula
Polska
2
-527
 
Michele Liva
Włochy
2
-527
 
Ales Vodseldalek
Czechy
2
-527
274
Piotr Byrt
Polska
1
-528
 
Evan Bliss
USA
1
-528
 
Dominik Naepel
Niemcy
1
-528
 
Maxime Tolosa
Francja
1
-528
 
Tadej Mestek
Słowenia
1
-528
 
Morgan Benoit
Francja
1
-528
 
Kalle Huusari
Finlandia
1
-528

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2539
 
2
Słowenia
Słowenia
2000
-539
3
Japonia
Japonia
1666
-873
4
Norwegia
Norwegia
1657
-882
5
Polska
Polska
1625
-914
6
Czechy
Czechy
1209
-1330
7
Francja
Francja
1137
-1402
8
Finlandia
Finlandia
1081
-1458
9
Niemcy
Niemcy
838
-1701
10
Szwajcaria
Szwajcaria
373
-2166
11
Białoru¶
Białoru¶
326
-2213
12
Rosja
Rosja
218
-2321
13
USA
USA
84
-2455
14
Korea Pd.
Korea Pd.
48
-2491
15
Kazachstan
Kazachstan
47
-2492
16
Włochy
Włochy
41
-2498
17
Kanada
Kanada
33
-2506
18
Szwecja
Szwecja
31
-2508
19
Ukraina
Ukraina
24
-2515
20
Estonia
Estonia
20
-2519
21
Rumunia
Rumunia
15
-2524
22
Słowacja
Słowacja
11
-2528
23
Chiny
Chiny
10
-2529


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: David Lazzaroni (Francja)
Zwycięzca: Terje Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Maksim Anisimov (Białoru¶)
Zwycięzca: Petr Chaadaev (Białoru¶)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Jan Mazoch (Czechy)
Zwycięzca: Saso Tadic (Słowenia)
Zwycięzca: Saso Tadic (Słowenia)
Zwycięzca: Emmanuel Chedal (Francja)
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich