Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
01.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
02.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
16.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
17.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
21.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
22.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
07.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
08.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
10.02.2018
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
11.02.2018
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
24.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
25.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
17.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
18.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
382
 
2
Nika Kriznar
Słowenia
380
-2
3
Kamila Karpiel
Polska
237
-145
4
Luisa Goerlich
Niemcy
206
-176
5
Abigail Strate
Kanada
200
-182
6
Lea Lemare
Francja
180
-202
7
Anna Twardosz
Polska
141
-241
8
Atsuko Tanaka
Kanada
140
-242
9
Kinga Rajda
Polska
135
-247
10
Juliane Seyfarth
Niemcy
130
-252
 
Natalie Eilers
Kanada
130
-252
12
Stepanka Ptackova
Czechy
125
-257
13
Guy-Lim Park
Korea Pd.
111
-271
14
Julia Clair
Francja
110
-272
15
Ren Mikase
Japonia
103
-279
16
Barbora Blazkova
Czechy
100
-282
17
Sophie Mair
Austria
95
-287
 
Claudia Purker
Austria
95
-287
19
Magdalena Pałasz
Polska
90
-292
20
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
88
-294
21
Nicole Maurer
Kanada
85
-297
22
Ayuka Kamoda
Japonia
82
-300
23
Annika Belshaw
USA
80
-302
24
Ursa Bogataj
Słowenia
77
-305
25
Oceane Paillard
Francja
76
-306
26
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
74
-308
 
Logan Sankey
USA
74
-308
28
Lisa Eder
Austria
72
-310
29
Anna Hoffmann
USA
66
-316
30
Eva Logar
Słowenia
64
-318
31
Cara Larson
USA
61
-321
 
Romane Dieu
Francja
61
-321
 
Gianina Ernst
Niemcy
61
-321
 
Paulina Cie¶lar
Polska
61
-321
35
Jerneja Brecl
Słowenia
60
-322
36
Veronika Shishkina
Kazachstan
58
-324
37
Selina Freitag
Niemcy
57
-325
38
Maria Daria Chindris
Rumunia
52
-330
39
Samantha Macuga
USA
48
-334
 
Katarzyna Harsche
Polska
48
-334
41
Ramona Straub
Niemcy
47
-335
42
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
44
-338
43
Sarlote Skele
Łotwa
40
-342
 
Sophia Nester
USA
40
-342
 
Agnes Reisch
Niemcy
40
-342
46
Ayaka Igarashi
Japonia
35
-347
47
Khrystyna Droniak
Ukraina
34
-348
 
Viktoria Sidlova
Słowacja
34
-348
49
Marita Kramer
Austria
33
-349
 
Arantxa Lancho
Niemcy
33
-349
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
33
-349
52
Nozomi Maruyama
Japonia
31
-351
53
Katra Komar
Słowenia
30
-352
 
Karolina Indrackova
Czechy
30
-352
55
Liliya Romanyuk
Ukraina
28
-354
56
Oceane Avocat Gros
Francja
27
-355
57
Frida Berger
Norwegia
26
-356
 
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
26
-356
59
Frida Westman
Szwecja
25
-357
 
Nina Bezuchova
Słowacja
25
-357
61
Elisabeth Raudaschl
Austria
24
-358
62
Rio Seto
Japonia
23
-359
 
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
23
-359
64
Pernille Kvernmo
Norwegia
22
-360
65
Sophie Berghmans
Kanada
20
-362
66
Marine Bressand
Francja
16
-366
67
Julia Tervahartiala
Finlandia
15
-367
68
Heidi Dyhre Traaserud
Norwegia
12
-370
69
Joanna Kil
Polska
8
-374
70
Rea Kindlimann
Szwajcaria
7
-375
 
Alexandra Seifert
Niemcy
7
-375
72
Katharina Ellmauer
Austria
6
-376
73
Pia Mazi
Słowenia
4
-378
74
Katja Markuta
Słowenia
2
-380
75
Eva Elise Amble
Norwegia
1
-381

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
720
 
2
Słowenia
Słowenia
650
-70
3
Rumunia
Rumunia
596
-124
4
Niemcy
Niemcy
581
-139
5
Kanada
Kanada
575
-145
6
Francja
Francja
470
-250
7
USA
USA
369
-351
8
Austria
Austria
325
-395
9
Japonia
Japonia
274
-446
10
Czechy
Czechy
255
-465
11
Korea Pd.
Korea Pd.
111
-609
 
Ukraina
Ukraina
111
-609
13
Kazachstan
Kazachstan
102
-618
14
Norwegia
Norwegia
61
-659
15
Słowacja
Słowacja
59
-661
16
Łotwa
Łotwa
40
-680
17
Szwecja
Szwecja
25
-695
18
Finlandia
Finlandia
15
-705
19
Szwajcaria
Szwajcaria
7
-713


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Lea Lemare (Francja)
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
Zwycięzca: Abigail Strate (Kanada)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2017/2018

FIS Cup kobiet 2017/2018

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich