Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)
Kalendarz zawodów
01.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
02.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
16.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
17.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
21.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
22.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
382
 
2
Nika Kriznar
Słowenia
380
-2
3
Kamila Karpiel
Polska
237
-145
4
Luisa Goerlich
Niemcy
206
-176
5
Lea Lemare
Francja
180
-202
6
Anna Twardosz
Polska
141
-241
7
Kinga Rajda
Polska
135
-247
8
Juliane Seyfarth
Niemcy
130
-252
9
Stepanka Ptackova
Czechy
125
-257
10
Julia Clair
Francja
110
-272
11
Ren Mikase
Japonia
103
-279
12
Barbora Blazkova
Czechy
100
-282
13
Sophie Mair
Austria
95
-287
 
Claudia Purker
Austria
95
-287
15
Magdalena Pałasz
Polska
90
-292
16
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
88
-294
17
Ayuka Kamoda
Japonia
82
-300
18
Ursa Bogataj
Słowenia
77
-305
19
Oceane Paillard
Francja
76
-306
20
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
74
-308
21
Lisa Eder
Austria
72
-310
22
Eva Logar
Słowenia
64
-318
23
Romane Dieu
Francja
61
-321
 
Gianina Ernst
Niemcy
61
-321
 
Paulina Cie¶lar
Polska
61
-321
26
Jerneja Brecl
Słowenia
60
-322
27
Selina Freitag
Niemcy
57
-325
28
Maria Daria Chindris
Rumunia
52
-330
29
Katarzyna Harsche
Polska
48
-334
30
Ramona Straub
Niemcy
47
-335
31
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
44
-338
32
Agnes Reisch
Niemcy
40
-342
 
Sarlote Skele
Łotwa
40
-342
34
Ayaka Igarashi
Japonia
35
-347
35
Khrystyna Droniak
Ukraina
34
-348
 
Viktoria Sidlova
Słowacja
34
-348
37
Marita Kramer
Austria
33
-349
 
Arantxa Lancho
Niemcy
33
-349
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
33
-349
40
Nozomi Maruyama
Japonia
31
-351
41
Katra Komar
Słowenia
30
-352
 
Karolina Indrackova
Czechy
30
-352
43
Liliya Romanyuk
Ukraina
28
-354
44
Oceane Avocat Gros
Francja
27
-355
45
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
26
-356
 
Frida Berger
Norwegia
26
-356
47
Frida Westman
Szwecja
25
-357
 
Nina Bezuchova
Słowacja
25
-357
49
Elisabeth Raudaschl
Austria
24
-358
50
Rio Seto
Japonia
23
-359
 
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
23
-359
52
Marine Bressand
Francja
16
-366
53
Julia Tervahartiala
Finlandia
15
-367
54
Heidi Dyhre Traaserud
Norwegia
12
-370
55
Joanna Kil
Polska
8
-374
56
Rea Kindlimann
Szwajcaria
7
-375
 
Alexandra Seifert
Niemcy
7
-375
58
Katharina Ellmauer
Austria
6
-376
59
Pia Mazi
Słowenia
4
-378
60
Cara Larson
USA
3
-379
 
Annika Belshaw
USA
3
-379
62
Katja Markuta
Słowenia
2
-380
 
Logan Sankey
USA
2
-380
64
Eva Elise Amble
Norwegia
1
-381
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
1
-381

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
720
 
2
Słowenia
Słowenia
650
-70
3
Rumunia
Rumunia
596
-124
4
Niemcy
Niemcy
581
-139
5
Francja
Francja
470
-250
6
Austria
Austria
325
-395
7
Japonia
Japonia
274
-446
8
Czechy
Czechy
255
-465
9
Ukraina
Ukraina
111
-609
10
Słowacja
Słowacja
59
-661
11
Kazachstan
Kazachstan
44
-676
12
Łotwa
Łotwa
40
-680
13
Norwegia
Norwegia
39
-681
14
Szwecja
Szwecja
25
-695
15
Finlandia
Finlandia
15
-705
16
USA
USA
8
-712
17
Szwajcaria
Szwajcaria
7
-713
18
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-719


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Lea Lemare (Francja)
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2017/2018

FIS Cup kobiet 2017/2018

Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich