Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
02.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
03.07.2016
Villach
Austria
HS-98
 
09.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
10.07.2016
Szczyrk
Polska
HS-106
 
03.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
04.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
 
17.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
18.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
01.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
02.10.2016
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
15.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
28.01.2017
Eau Claire
USA
HS-95
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
485
 
2
Kinga Rajda
Polska
334
-151
3
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
279
-206
4
Henriette Kraus
Niemcy
232
-253
5
Aleksandra Barantceva
Rosja
216
-269
6
Sophie Mair
Austria
208
-277
 
Natasha Bodnarchuk
Kanada
208
-277
8
Eva Logar
Słowenia
200
-285
9
Luisa Goerlich
Niemcy
195
-290
10
Selina Freitag
Niemcy
180
-305
 
Anna Rupprecht
Niemcy
180
-305
 
Pauline Hessler
Niemcy
180
-305
13
Spela Rogelj
Słowenia
160
-325
14
Svenja Wuerth
Niemcy
158
-327
15
Anna Twardosz
Polska
153
-332
16
Gianina Ernst
Niemcy
136
-349
17
Ursa Bogataj
Słowenia
125
-360
 
Julia Huber
Austria
125
-360
19
Claudia Purker
Austria
124
-361
20
Katharina Althaus
Niemcy
120
-365
21
Khrystyna Droniak
Ukraina
110
-375
22
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
100
-385
 
Carina Vogt
Niemcy
100
-385
24
Maria Daria Chindris
Rumunia
99
-386
25
Fumika Segawa
Japonia
96
-389
26
Anna Shpynyeva
Rosja
95
-390
 
Michaela Rajnochova
Czechy
95
-390
28
Ayaka Igarashi
Japonia
86
-399
 
Abigail Strate
Kanada
86
-399
30
Ramona Straub
Niemcy
85
-400
31
Juliane Seyfarth
Niemcy
82
-403
32
Arantxa Lancho
Niemcy
78
-407
33
Viktoria Sidlova
Słowacja
77
-408
34
Glafira Noskova
Rosja
76
-409
35
Bianca Elena Stefanuta
Rumunia
72
-413
36
Sara Kramer
Austria
71
-414
37
Sarlote Skele
Łotwa
70
-415
38
Nina Lussi
USA
68
-417
 
Dayana Akhmetvaliyeva
Kazachstan
68
-417
40
Kamila Karpiel
Polska
66
-419
41
Magdalena Pałasz
Polska
64
-421
42
Elizabete Stankevica
Łotwa
62
-423
43
Josephine Pagnier
Francja
60
-425
 
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
60
-425
 
Liliya Romanyuk
Ukraina
60
-425
46
Manuela Malsiner
Włochy
58
-427
 
Joanna Szwab
Polska
58
-427
 
Nozomi Maruyama
Japonia
58
-427
49
Nika Kriznar
Słowenia
57
-428
50
Minami Watanabe
Japonia
56
-429
51
Agnes Reisch
Niemcy
54
-431
52
Natalia Solovyeva
Rosja
52
-433
 
Pauline Stephani
Niemcy
52
-433
54
Lara Malsiner
Włochy
50
-435
55
Josephin Laue
Niemcy
46
-439
 
Shihori Oi
Japonia
46
-439
57
Romane Dieu
Francja
45
-440
58
Maria Aleksandrova
Rosja
44
-441
 
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
44
-441
60
Mariia Iakovleva
Rosja
40
-445
61
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
36
-449
 
Charlotte Suter
Szwajcaria
36
-449
63
Rio Seto
Japonia
30
-455
64
Oceane Avocat Gros
Francja
29
-456
65
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
28
-457
 
Nicole Maurer
Kanada
28
-457
67
Emilee Anderson
USA
27
-458
68
Roberta D Agostina
Włochy
26
-459
 
Jasmine Sepandj
Kanada
26
-459
70
Gabriella Armstrong
USA
25
-460
 
Katra Komar
Słowenia
25
-460
72
Dayana Pekha
Kazachstan
24
-461
 
Susanna Forsstroem
Finlandia
24
-461
 
Astrid Louise Baarset
Norwegia
24
-461
75
Veronika Ptackova
Czechy
22
-463
76
Trinu Hausenberg
Estonia
21
-464
 
Eleora Hamming
Kanada
21
-464
 
Annemarii Bendi
Estonia
21
-464
79
Astrid Moberg
Szwecja
19
-466
 
Cara Larson
USA
19
-466
 
Samantha Macuga
USA
19
-466
82
Elisabeth Raudaschl
Austria
18
-467
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
18
-467
84
Logan Sankey
USA
17
-468
 
Mari Leinan Lund
Norwegia
17
-468
86
Joanna Kil
Polska
16
-469
 
Simone Buff
Szwajcaria
16
-469
88
Veronica Gianmoena
Włochy
15
-470
 
Oceane Paillard
Francja
15
-470
 
Rea Kindlimann
Szwajcaria
15
-470
 
Anna Hoffmann
USA
15
-470
92
Liia Makhinia
Rosja
14
-471
93
Sophia Nester
USA
12
-473
94
Lidiia Iakovleva
Rosja
11
-474
 
Timna Moser
Austria
11
-474
96
Thea Oeihaugen
Norwegia
10
-475
97
Mollie Immens
USA
9
-476
98
Xueyao Li
Chiny
8
-477
99
Marita Kramer
Austria
6
-479
100
Jenny Rautionaho
Finlandia
5
-480
101
Natalie Eilers
Kanada
4
-481
 
Tara Geraghty-Moats
USA
4
-481
103
Nita Englund
USA
2
-483
104
Xinyue Chang
Chiny
1
-484

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
1878
 
2
Rumunia
Rumunia
935
-943
3
Polska
Polska
691
-1187
4
Słowenia
Słowenia
603
-1275
5
Austria
Austria
563
-1315
6
Rosja
Rosja
548
-1330
7
Kanada
Kanada
373
-1505
8
Japonia
Japonia
372
-1506
9
USA
USA
217
-1661
10
Ukraina
Ukraina
214
-1664
11
Szwajcaria
Szwajcaria
167
-1711
12
Kazachstan
Kazachstan
152
-1726
13
Francja
Francja
149
-1729
 
Włochy
Włochy
149
-1729
15
Łotwa
Łotwa
132
-1746
16
Czechy
Czechy
117
-1761
17
Norwegia
Norwegia
79
-1799
18
Słowacja
Słowacja
77
-1801
19
Estonia
Estonia
42
-1836
20
Finlandia
Finlandia
29
-1849
21
Szwecja
Szwecja
19
-1859
22
Korea Pd.
Korea Pd.
18
-1860
23
Chiny
Chiny
9
-1869


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Eva Logar (Słowenia)
Zwycięzca: Eva Logar (Słowenia)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Selina Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
Zwycięzca: Anna Rupprecht (Niemcy)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Luisa Goerlich (Niemcy)
Zwycięzca: Fumika Segawa (Japonia)
Zwycięzca: Rio Seto (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2016/2017

FIS Cup kobiet 2016/2017

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich