Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
1
Manuel Fettner
Austria
66
0
0
0
0
200
0
266
2
Stefan Huber
Austria
50
24
25
22
252
200
110
683
3
Bor Pavlovcic
Słowenia
90
88
111
115
76
160
19
659
4
Felix Hoffmann
Niemcy
50
27
0
48
53
150
73
401
5
Ulrich Wohlgenannt
Austria
0
0
144
40
203
128
0
515
6
Pius Paschke
Niemcy
441
0
0
0
254
106
0
801
7
Tomaz Naglic
Słowenia
0
47
70
171
171
95
46
600
8
Manuel Poppinger
Austria
42
0
0
0
273
94
2
411
9
Paweł Wąsek
Polska
0
19
0
0
102
84
43
248
10
Moritz Baer
Niemcy
164
47
0
28
78
82
14
413
11
Constantin Schmid
Niemcy
157
0
0
0
79
80
0
316
12
Florian Altenburger
Austria
11
94
92
68
114
60
98
537
13
Cene Prevc
Słowenia
0
0
0
0
9
60
0
69
14
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
0
0
0
4
50
0
85
15
Viktor Polasek
Czechy
0
67
90
0
15
49
40
261
16
Dimitry Vassiliev
Rosja
24
0
0
0
0
45
27
96
17
Sergey Tkachenko
Kazachstan
3
0
0
0
0
44
3
50
18
Philipp Raimund
Niemcy
0
0
0
0
10
40
72
122
19
Rok Justin
Słowenia
0
7
0
0
0
37
81
125
20
Martin Hamann
Niemcy
0
50
0
65
162
36
26
339
21
Tomasz Pilch
Polska
0
272
125
95
50
33
115
690
22
Ilmir Hazetdinov
Rosja
0
33
47
11
0
29
110
230
23
Fabian Seidl
Niemcy
30
24
0
0
0
28
90
172
24
Luca Egloff
Szwajcaria
0
53
11
30
5
25
0
124
25
Bartosz Czyż
Polska
0
0
0
0
0
23
0
23
26
Robert Kranjec
Słowenia
0
0
15
232
137
20
0
404
27
Lukas Hlava
Czechy
54
15
2
44
8
16
189
328
28
Luca Roth
Niemcy
15
0
0
0
0
15
31
61
29
Federico Cecon
Włochy
0
0
0
9
0
15
13
37
30
Kevin Maltsev
Estonia
0
0
0
0
0
14
0
14
31
Mika Schwann
Austria
31
0
0
0
0
14
0
45
32
Niko Loeytaeinen
Finlandia
0
0
0
0
2
14
0
16
33
Andraz Pograjc
Słowenia
58
54
5
0
72
13
0
202
34
Rok Tarman
Słowenia
26
0
0
12
37
13
0
88
35
Clemens Leitner
Austria
0
0
48
30
66
12
0
156
36
Oscar P. Westerheim
Norwegia
0
0
0
0
10
11
14
35
37
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
11
0
3
0
8
11
0
33
38
Elias Tollinger
Austria
20
92
16
18
5
11
0
162
39
Mikhail Maksimochkin
Rosja
0
0
4
22
0
10
3
39
40
Matthew Soukup
Kanada
0
0
0
19
12
10
0
41
41
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
8
0
0
0
0
8
0
16
42
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
0
0
0
0
7
0
14
43
Klemens Murańka
Polska
280
18
11
39
33
6
0
387
44
Jesper Oedegaard
Norwegia
0
0
0
0
0
4
0
4
45
Fredrik Villumstad
Norwegia
0
0
0
0
6
2
0
8
46
Egor Usachev
Rosja
0
0
0
0
0
2
0
2
47
Kiril Kotik
Rosja
0
0
0
0
0
1
0
1
48
Aleksander Zniszczoł
Polska
97
12
70
121
60
1
164
525
49
David Siegel
Niemcy
61
16
124
410
418
0
58
1087
50
Julian Hahn
Niemcy
4
0
0
0
0
0
34
38
51
Ziga Jelar
Słowenia
0
224
0
0
12
0
0
236
52
Andreas Alamommo
Finlandia
0
0
41
29
0
0
0
70
53
Tilen Bartol
Słowenia
565
0
0
0
0
0
15
580
54
Jan Kus
Słowenia
15
0
0
0
0
0
0
15
55
Antti Aalto
Finlandia
0
0
0
0
0
0
3
3
56
Evgeniy Klimov
Rosja
0
0
0
128
0
0
160
288
57
Joakim Aune
Norwegia
80
0
0
0
128
0
0
208
58
Thomas Roch Dupland
Francja
0
0
8
36
24
0
0
68
59
Tim Fuchs
Niemcy
16
0
5
0
0
0
0
21
60
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
0
0
0
51
42
0
70
163
61
Domen Prevc
Słowenia
176
0
0
0
0
0
16
192
62
Paul Brasme
Francja
0
0
0
32
4
0
17
53
63
Halvor Egner Granerud
Norwegia
0
0
0
0
300
0
0
300
64
Markus Rupitsch
Austria
46
11
0
10
2
0
0
69
65
Timi Zajc
Słowenia
428
0
0
0
0
0
40
468
66
Naoki Nakamura
Japonia
0
0
0
83
0
0
62
145
67
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
39
7
5
77
73
0
21
222
68
Robin Pedersen
Norwegia
10
0
0
148
97
0
0
255
69
Jan Hoerl
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
70
Adrian Sell
Niemcy
0
0
7
4
0
0
0
11
71
Julian Wienerroither
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
72
Cedrik Weigel
Niemcy
0
0
0
0
2
0
17
19
73
Blaz Pavlic
Słowenia
8
0
0
0
4
0
0
12
74
Kalle Heikkinen
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
75
Max Goller
Niemcy
0
0
0
0
0
0
10
10
76
Maximilian Lienher
Austria
0
0
7
0
0
0
0
7
77
Giovanni Bresadola
Włochy
0
0
0
0
0
0
1
1
78
Justin Lisso
Niemcy
38
0
12
8
0
0
13
71
79
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
0
0
21
0
0
0
22
80
Lovro Vodusek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
7
7
81
Jan Bombek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
15
15
82
Yuken Iwasa
Japonia
0
0
43
0
0
0
0
43
83
Dominik Peter
Szwajcaria
0
0
0
0
0
0
8
8
84
Aleksandr Bazhenov
Rosja
16
3
0
0
0
0
16
35
85
Niko Kytoesaho
Finlandia
33
7
0
0
0
0
0
40
86
Jonathan Learoyd
Francja
11
116
214
156
0
0
30
527
87
Tomas Vancura
Czechy
0
0
0
0
4
0
0
4
88
Eetu Nousiainen
Finlandia
42
0
0
0
0
0
72
114
89
Janni Reisenauer
Austria
1
4
0
8
0
0
0
13
90
Marius Lindvik
Norwegia
8
126
290
140
546
0
0
1110
91
Richard Haukedal
Norwegia
12
0
0
0
0
0
0
12
92
Sondre Ringen
Norwegia
0
0
100
120
178
0
0
398
93
Zak Mogel
Słowenia
0
0
0
0
0
0
129
129
94
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
26
17
3
0
0
0
66
95
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
0
0
49
0
4
0
18
71
96
Aljaz Osterc
Słowenia
22
7
16
0
0
0
0
45
97
Tomofumi Naito
Japonia
5
0
0
24
0
0
0
29
98
Joshua Maurer
Kanada
0
0
0
11
0
0
0
11
99
Andreas Kofler
Austria
42
0
0
0
0
0
0
42
100
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
0
0
0
0
0
0
24
101
Roberto Dellasega
Włochy
0
0
0
1
2
0
0
3
102
Yumu Harada
Japonia
0
0
0
5
0
0
0
5
103
Cestmir Kozisek
Czechy
37
104
0
73
0
0
36
250
104
Markus Eisenbichler
Niemcy
58
0
0
0
0
0
0
58
105
Anze Semenic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
56
56
106
Kento Sakuyama
Japonia
0
0
0
30
0
0
0
30
107
Hiroaki Watanabe
Japonia
0
0
0
4
0
0
0
4
108
Yuya Yamada
Japonia
8
0
0
2
0
0
0
10
109
Krzysztof Leja
Polska
0
0
0
35
0
0
0
35
110
Richard Freitag
Niemcy
196
0
0
0
0
0
0
196
111
Joachim Hauer
Norwegia
361
127
155
58
81
0
0
782
112
Michael Hayboeck
Austria
14
0
0
0
0
0
0
14
113
Przemysław Kantyka
Polska
18
2
76
52
23
0
145
316
114
Jarkko Määttä
Finlandia
11
44
0
0
0
0
36
91
115
Shohei Tochimoto
Japonia
0
0
0
22
0
0
0
22
116
Davide Bresadola
Włochy
0
0
26
9
0
0
0
35
117
Heung Chul Choi
Korea Pd.
0
0
0
12
0
0
0
12
118
Seou Choi
Korea Pd.
0
0
8
55
0
0
0
63
119
Vincent Descombes Sevoie
Francja
200
0
63
0
0
0
0
263
120
Miran Zupancic
Słowenia
0
58
39
20
52
0
0
169
121
Jurij Tepes
Słowenia
0
150
9
0
142
0
0
301
122
Michael Glasder
USA
26
0
23
0
0
0
0
49
123
Jan Ziobro
Polska
33
0
0
0
0
0
0
33
124
Bartłomiej Kłusek
Polska
31
0
0
0
0
0
0
31
125
Andreas Wank
Niemcy
0
172
21
330
517
0
51
1091
126
Vladimir Zografski
Bułgaria
0
0
48
29
0
0
0
77
127
Ville Larinto
Finlandia
0
0
2
0
0
0
0
2
128
Lauri Asikainen
Finlandia
0
8
0
0
0
0
0
8
129
Jakub Wolny
Polska
0
0
0
0
367
0
0
367
130
Andrzej Stękała
Polska
0
0
0
0
0
0
8
8
131
Tom Hilde
Norwegia
56
63
73
330
0
0
0
522
132
Eduard Torok
Rumunia
0
17
0
0
0
0
0
17
133
Dominik Maylaender
Niemcy
97
1
0
0
0
0
0
98
134
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
135
Vojtech Stursa
Czechy
0
0
0
0
8
0
0
8
136
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
0
0
16
0
0
0
26
137
Yukiya Sato
Japonia
0
0
0
62
0
0
90
152
138
Clemens Aigner
Austria
25
0
0
0
0
0
0
25
139
Anze Lanisek
Słowenia
0
0
72
220
503
0
38
833
140
Martti Nomme
Estonia
0
0
0
0
0
0
47
47
141
Killian Peier
Szwajcaria
51
0
96
0
46
0
200
393
142
Aljaz Vodan
Słowenia
0
0
0
0
1
0
0
1
143
Juho Ojala
Finlandia
14
8
0
0
0
0
0
22
144
Mikhail Nazarov
Rosja
0
0
0
40
0
0
13
53
145
Vladislav Boyarintsev
Rosja
0
0
0
0
0
0
4
4
146
Ayberk Demir
Turcja
0
0
0
1
1
0
0
2
147
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
34
2
0
0
0
0
14
50
148
Anze Lavtizar
Słowenia
14
0
0
0
0
0
0
14
149
Marinus Kraus
Niemcy
0
0
5
7
30
0
0
42
150
Alexey Romashov
Rosja
0
0
0
10
0
0
0
10
151
Philipp Aschenwald
Austria
63
166
48
45
435
0
298
1055
152
Maximilian Steiner
Austria
25
0
0
7
34
0
44
110
153
Thomas Hofer
Austria
0
0
36
60
45
0
11
152
154
Filip Sakala
Czechy
0
14
0
15
72
0
0
101
155
Andreas Schuler
Szwajcaria
58
0
23
58
84
0
84
307
156
Gabriel Karlen
Szwajcaria
2
0
20
5
0
0
0
27
157
Ernest Prislic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
20
20
158
Jaka Hvala
Słowenia
0
0
0
0
0
0
72
72
159
Markus Schiffner
Austria
0
64
16
27
10
0
61
178
160
Nejc Dezman
Słowenia
74
177
122
303
267
0
0
943
161
Damian Lasota
Czechy
0
0
0
2
0
0
0
2
162
Thomas Lackner
Austria
117
100
71
59
26
0
38
411
163
Stefan Kraft
Austria
180
0
0
0
0
0
0
180
164
Daniel Huber
Austria
382
0
0
265
263
0
0
910
165
Artti Aigro
Estonia
54
7
0
0
0
0
0
61
166
Casey Larson
USA
0
0
0
25
0
0
0
25
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 września 2018 (piątek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 września 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 września 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 września 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich