Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
1
David Siegel
Niemcy
61
16
124
410
418
0
58
1087
2
Tom Hilde
Norwegia
56
63
73
330
0
0
0
522
3
Andreas Wank
Niemcy
0
172
21
330
517
0
51
1091
4
Nejc Dezman
Słowenia
74
177
122
303
267
0
0
943
5
Daniel Huber
Austria
382
0
0
265
263
0
0
910
6
Robert Kranjec
Słowenia
0
0
15
232
137
20
0
404
7
Anze Lanisek
Słowenia
0
0
72
220
503
0
38
833
8
Tomaz Naglic
Słowenia
0
47
70
171
171
95
46
600
9
Jonathan Learoyd
Francja
11
116
214
156
0
0
30
527
10
Robin Pedersen
Norwegia
10
0
0
148
97
0
0
255
11
Marius Lindvik
Norwegia
8
126
290
140
546
0
0
1110
12
Evgeniy Klimov
Rosja
0
0
0
128
0
0
160
288
13
Aleksander Zniszczoł
Polska
97
12
70
121
60
1
164
525
14
Sondre Ringen
Norwegia
0
0
100
120
178
0
0
398
15
Bor Pavlovcic
Słowenia
90
88
111
115
76
160
19
659
16
Tomasz Pilch
Polska
0
272
125
95
50
33
115
690
17
Naoki Nakamura
Japonia
0
0
0
83
0
0
62
145
18
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
39
7
5
77
73
0
21
222
19
Cestmir Kozisek
Czechy
37
104
0
73
0
0
36
250
20
Florian Altenburger
Austria
11
94
92
68
114
60
98
537
21
Martin Hamann
Niemcy
0
50
0
65
162
36
26
339
22
Yukiya Sato
Japonia
0
0
0
62
0
0
90
152
 
Thomas Hofer
Austria
0
0
36
60
45
0
11
152
24
Thomas Lackner
Austria
117
100
71
59
26
0
38
411
25
Andreas Schuler
Szwajcaria
58
0
23
58
84
0
84
307
26
Joachim Hauer
Norwegia
361
127
155
58
81
0
0
782
27
Seou Choi
Korea Pd.
0
0
8
55
0
0
0
63
28
Przemysław Kantyka
Polska
18
2
76
52
23
0
145
316
29
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
0
0
0
51
42
0
70
163
30
Felix Hoffmann
Niemcy
50
27
0
48
53
150
73
401
31
Philipp Aschenwald
Austria
63
166
48
45
435
0
298
1055
32
Lukas Hlava
Czechy
54
15
2
44
8
16
189
328
33
Ulrich Wohlgenannt
Austria
0
0
144
40
203
128
0
515
34
Mikhail Nazarov
Rosja
0
0
0
40
0
0
13
53
35
Klemens Murańka
Polska
280
18
11
39
33
6
0
387
36
Thomas Roch Dupland
Francja
0
0
8
36
24
0
0
68
37
Krzysztof Leja
Polska
0
0
0
35
0
0
0
35
38
Paul Brasme
Francja
0
0
0
32
4
0
17
53
39
Kento Sakuyama
Japonia
0
0
0
30
0
0
0
30
40
Luca Egloff
Szwajcaria
0
53
11
30
5
25
0
124
41
Clemens Leitner
Austria
0
0
48
30
66
12
0
156
42
Vladimir Zografski
Bułgaria
0
0
48
29
0
0
0
77
43
Andreas Alamommo
Finlandia
0
0
41
29
0
0
0
70
44
Moritz Baer
Niemcy
164
47
0
28
78
82
14
413
45
Markus Schiffner
Austria
0
64
16
27
10
0
61
178
46
Casey Larson
USA
0
0
0
25
0
0
0
25
47
Tomofumi Naito
Japonia
5
0
0
24
0
0
0
29
48
Shohei Tochimoto
Japonia
0
0
0
22
0
0
0
22
49
Stefan Huber
Austria
50
24
25
22
252
200
110
683
50
Mikhail Maksimochkin
Rosja
0
0
4
22
0
10
3
39
51
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
0
0
21
0
0
0
22
52
Miran Zupancic
Słowenia
0
58
39
20
52
0
0
169
53
Matthew Soukup
Kanada
0
0
0
19
12
10
0
41
54
Elias Tollinger
Austria
20
92
16
18
5
11
0
162
55
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
0
0
16
0
0
0
26
56
Filip Sakala
Czechy
0
14
0
15
72
0
0
101
57
Rok Tarman
Słowenia
26
0
0
12
37
13
0
88
58
Heung Chul Choi
Korea Pd.
0
0
0
12
0
0
0
12
59
Joshua Maurer
Kanada
0
0
0
11
0
0
0
11
60
Ilmir Hazetdinov
Rosja
0
33
47
11
0
29
110
230
61
Alexey Romashov
Rosja
0
0
0
10
0
0
0
10
62
Markus Rupitsch
Austria
46
11
0
10
2
0
0
69
63
Federico Cecon
Włochy
0
0
0
9
0
15
13
37
64
Davide Bresadola
Włochy
0
0
26
9
0
0
0
35
65
Janni Reisenauer
Austria
1
4
0
8
0
0
0
13
66
Justin Lisso
Niemcy
38
0
12
8
0
0
13
71
67
Marinus Kraus
Niemcy
0
0
5
7
30
0
0
42
68
Maximilian Steiner
Austria
25
0
0
7
34
0
44
110
69
Gabriel Karlen
Szwajcaria
2
0
20
5
0
0
0
27
70
Yumu Harada
Japonia
0
0
0
5
0
0
0
5
71
Adrian Sell
Niemcy
0
0
7
4
0
0
0
11
72
Hiroaki Watanabe
Japonia
0
0
0
4
0
0
0
4
73
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
26
17
3
0
0
0
66
74
Yuya Yamada
Japonia
8
0
0
2
0
0
0
10
75
Damian Lasota
Czechy
0
0
0
2
0
0
0
2
76
Roberto Dellasega
Włochy
0
0
0
1
2
0
0
3
77
Ayberk Demir
Turcja
0
0
0
1
1
0
0
2
78
Aljaz Osterc
Słowenia
22
7
16
0
0
0
0
45
79
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
0
0
49
0
4
0
18
71
80
Kiril Kotik
Rosja
0
0
0
0
0
1
0
1
81
Jesper Oedegaard
Norwegia
0
0
0
0
0
4
0
4
82
Dominik Peter
Szwajcaria
0
0
0
0
0
0
8
8
83
Oscar P. Westerheim
Norwegia
0
0
0
0
10
11
14
35
84
Vincent Descombes Sevoie
Francja
200
0
63
0
0
0
0
263
85
Jakub Wolny
Polska
0
0
0
0
367
0
0
367
86
Jurij Tepes
Słowenia
0
150
9
0
142
0
0
301
87
Aleksandr Bazhenov
Rosja
16
3
0
0
0
0
16
35
88
Lauri Asikainen
Finlandia
0
8
0
0
0
0
0
8
89
Ville Larinto
Finlandia
0
0
2
0
0
0
0
2
90
Bartłomiej Kłusek
Polska
31
0
0
0
0
0
0
31
91
Jan Ziobro
Polska
33
0
0
0
0
0
0
33
92
Richard Haukedal
Norwegia
12
0
0
0
0
0
0
12
93
Tomas Vancura
Czechy
0
0
0
0
4
0
0
4
94
Eetu Nousiainen
Finlandia
42
0
0
0
0
0
72
114
95
Fabian Seidl
Niemcy
30
24
0
0
0
28
90
172
96
Michael Glasder
USA
26
0
23
0
0
0
0
49
97
Sergey Tkachenko
Kazachstan
3
0
0
0
0
44
3
50
98
Yuken Iwasa
Japonia
0
0
43
0
0
0
0
43
99
Max Goller
Niemcy
0
0
0
0
0
0
10
10
100
Philipp Raimund
Niemcy
0
0
0
0
10
40
72
122
101
Zak Mogel
Słowenia
0
0
0
0
0
0
129
129
102
Maximilian Lienher
Austria
0
0
7
0
0
0
0
7
103
Giovanni Bresadola
Włochy
0
0
0
0
0
0
1
1
104
Dimitry Vassiliev
Rosja
24
0
0
0
0
45
27
96
105
Kevin Maltsev
Estonia
0
0
0
0
0
14
0
14
106
Andreas Kofler
Austria
42
0
0
0
0
0
0
42
107
Lovro Vodusek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
7
7
108
Jan Bombek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
15
15
109
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
8
0
0
0
0
8
0
16
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
0
0
0
0
2
14
0
16
111
Jan Hoerl
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
112
Mika Schwann
Austria
31
0
0
0
0
14
0
45
113
Manuel Fettner
Austria
66
0
0
0
0
200
0
266
114
Fredrik Villumstad
Norwegia
0
0
0
0
6
2
0
8
115
Julian Wienerroither
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
116
Cedrik Weigel
Niemcy
0
0
0
0
2
0
17
19
117
Blaz Pavlic
Słowenia
8
0
0
0
4
0
0
12
118
Constantin Schmid
Niemcy
157
0
0
0
79
80
0
316
119
Luca Roth
Niemcy
15
0
0
0
0
15
31
61
120
Kalle Heikkinen
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
121
Niko Kytoesaho
Finlandia
33
7
0
0
0
0
0
40
122
Egor Usachev
Rosja
0
0
0
0
0
2
0
2
123
Martti Nomme
Estonia
0
0
0
0
0
0
47
47
124
Killian Peier
Szwajcaria
51
0
96
0
46
0
200
393
125
Aljaz Vodan
Słowenia
0
0
0
0
1
0
0
1
126
Cene Prevc
Słowenia
0
0
0
0
9
60
0
69
127
Juho Ojala
Finlandia
14
8
0
0
0
0
0
22
128
Bartosz Czyż
Polska
0
0
0
0
0
23
0
23
129
Vladislav Boyarintsev
Rosja
0
0
0
0
0
0
4
4
130
Michael Hayboeck
Austria
14
0
0
0
0
0
0
14
131
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
34
2
0
0
0
0
14
50
132
Jarkko Määttä
Finlandia
11
44
0
0
0
0
36
91
133
Eduard Torok
Rumunia
0
17
0
0
0
0
0
17
134
Artti Aigro
Estonia
54
7
0
0
0
0
0
61
135
Stefan Kraft
Austria
180
0
0
0
0
0
0
180
136
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
0
0
0
0
7
0
14
137
Jaka Hvala
Słowenia
0
0
0
0
0
0
72
72
138
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
139
Vojtech Stursa
Czechy
0
0
0
0
8
0
0
8
140
Ernest Prislic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
20
20
141
Dominik Maylaender
Niemcy
97
1
0
0
0
0
0
98
142
Clemens Aigner
Austria
25
0
0
0
0
0
0
25
143
Pius Paschke
Niemcy
441
0
0
0
254
106
0
801
144
Anze Lavtizar
Słowenia
14
0
0
0
0
0
0
14
145
Richard Freitag
Niemcy
196
0
0
0
0
0
0
196
146
Manuel Poppinger
Austria
42
0
0
0
273
94
2
411
147
Domen Prevc
Słowenia
176
0
0
0
0
0
16
192
148
Viktor Polasek
Czechy
0
67
90
0
15
49
40
261
149
Halvor Egner Granerud
Norwegia
0
0
0
0
300
0
0
300
150
Timi Zajc
Słowenia
428
0
0
0
0
0
40
468
151
Jan Kus
Słowenia
15
0
0
0
0
0
0
15
152
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
0
0
0
4
50
0
85
153
Ziga Jelar
Słowenia
0
224
0
0
12
0
0
236
154
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
0
0
0
0
0
0
24
155
Andraz Pograjc
Słowenia
58
54
5
0
72
13
0
202
156
Joakim Aune
Norwegia
80
0
0
0
128
0
0
208
157
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
11
0
3
0
8
11
0
33
158
Antti Aalto
Finlandia
0
0
0
0
0
0
3
3
159
Tilen Bartol
Słowenia
565
0
0
0
0
0
15
580
160
Julian Hahn
Niemcy
4
0
0
0
0
0
34
38
161
Paweł Wąsek
Polska
0
19
0
0
102
84
43
248
162
Tim Fuchs
Niemcy
16
0
5
0
0
0
0
21
163
Anze Semenic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
56
56
164
Rok Justin
Słowenia
0
7
0
0
0
37
81
125
165
Markus Eisenbichler
Niemcy
58
0
0
0
0
0
0
58
166
Andrzej Stękała
Polska
0
0
0
0
0
0
8
8
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 września 2018 (piątek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 września 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 września 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 września 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich