Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
08.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
09.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
23.09.2017
Predazzo
Włochy
HS-106
 
24.09.2017
Predazzo
Włochy
HS-106
 
12.01.2018
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
 
13.01.2018
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
 
14.01.2018
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
 
17.02.2018
Kranj
Słowenia
HS-109
 
18.02.2018
Kranj
Słowenia
HS-109
 
10.03.2018
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
 
11.03.2018
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Justin Lisso
Niemcy
276
 
2
Jan Kus
Słowenia
250
-26
3
Luca Roth
Niemcy
235
-41
4
Jonathan Learoyd
Francja
214
-62
5
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
193
-83
6
Philipp Haagen
Austria
169
-107
7
Aljaz Osterc
Słowenia
140
-136
8
Clemens Leitner
Austria
131
-145
9
Cedrik Weigel
Niemcy
130
-146
10
Dominik Peter
Szwajcaria
128
-148
11
Jonathan Siegel
Niemcy
100
-176
12
Axel Maylaender
Niemcy
95
-181
13
Max Goller
Niemcy
78
-198
14
Philipp Raimund
Niemcy
69
-207
15
David Haagen
Austria
67
-209
16
Blaz Pavlic
Słowenia
66
-210
17
Jan Bombek
Słowenia
62
-214
18
Medard Brezovnik
Słowenia
58
-218
19
Lovro Kos
Słowenia
54
-222
20
Lennart Weigel
Niemcy
41
-235
21
Kilian Maerkl
Niemcy
38
-238
22
Stefan Rainer
Austria
37
-239
23
Simon Spiewok
Niemcy
35
-241
24
Maximilian Lienher
Austria
31
-245
25
Noah Valtiner
Austria
30
-246
26
Francisco Moerth
Austria
28
-248
27
Jan Hoerl
Austria
25
-251
 
Julian Wackernell
Austria
25
-251
 
Mathis Contamine
Francja
25
-251
30
Rok Oblak
Słowenia
16
-260
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
16
-260
32
Francesco Cecon
Włochy
15
-261
33
Zak Mogel
Słowenia
10
-266
 
Adrian Sell
Niemcy
10
-266
 
Lovro Vodusek
Słowenia
10
-266
36
Tine Bogataj
Słowenia
5
-271
 
Tom Gerisch
Niemcy
5
-271
38
Sebastian Ludwig
Niemcy
4
-272
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-272
 
Mark Hafnar
Słowenia
4
-272
41
Nejc Toporis
Słowenia
3
-273
 
Alessandro Batby
Francja
3
-273
43
Quirin Modricken
Niemcy
2
-274

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
1118
 
2
Słowenia
Słowenia
682
-436
3
Austria
Austria
543
-575
4
Szwajcaria
Szwajcaria
337
-781
5
Francja
Francja
242
-876
6
Włochy
Włochy
15
-1103


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Sandro Hauswirth (Szwajcaria)
Zwycięzca: Justin Lisso (Niemcy)
Zwycięzcy: Justin Lisso (Niemcy) / Luca Roth (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich