Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
08.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
09.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
23.09.2017
Predazzo
Włochy
HS-106
 
24.09.2017
Predazzo
Włochy
HS-106
 
14.12.2017
Seefeld
Austria
HS-104
 
15.12.2017
Seefeld
Austria
HS-104
 
12.01.2018
Hinterzarten
Niemcy
HS-106
 
odwołany
13.01.2018
Hinterzarten
Niemcy
HS-106
 
14.01.2018
Hinterzarten
Niemcy
HS-106
 
17.02.2018
Kranj
Słowenia
HS-109
 
18.02.2018
Kranj
Słowenia
HS-109
 
24.02.2018
Planica
Słowenia
HS-80
 
25.02.2018
Planica
Słowenia
HS-80
 
09.03.2018
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
 
10.03.2018
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
687
 
2
Jan Kus
Słowenia
561
-126
3
Aljaz Osterc
Słowenia
557
-130
4
Luca Roth
Niemcy
503
-184
5
Zak Mogel
Słowenia
447
-240
6
Jan Hoerl
Austria
411
-276
7
Justin Lisso
Niemcy
339
-348
8
Clemens Leitner
Austria
311
-376
9
Mika Schwann
Austria
283
-404
10
Cedrik Weigel
Niemcy
278
-409
11
Philipp Raimund
Niemcy
260
-427
12
Maximilian Lienher
Austria
238
-449
13
Dominik Peter
Szwajcaria
229
-458
14
Jonathan Siegel
Niemcy
218
-469
15
Jonathan Learoyd
Francja
214
-473
16
Jan Bombek
Słowenia
203
-484
17
Philipp Haagen
Austria
181
-506
18
Max Goller
Niemcy
178
-509
19
Blaz Pavlic
Słowenia
177
-510
 
Noah Valtiner
Austria
177
-510
21
Julian Wienerroither
Austria
176
-511
22
Stefan Rainer
Austria
157
-530
23
Tine Bogataj
Słowenia
150
-537
24
Domen Prevc
Słowenia
145
-542
25
Axel Maylaender
Niemcy
144
-543
26
David Haagen
Austria
142
-545
27
Mathis Contamine
Francja
108
-579
28
Lovro Vodusek
Słowenia
106
-581
29
Medard Brezovnik
Słowenia
102
-585
30
Kilian Maerkl
Niemcy
99
-588
31
Jernej Presecnik
Słowenia
98
-589
32
Mark Hafnar
Słowenia
83
-604
33
Adrian Sell
Niemcy
80
-607
34
Rok Oblak
Słowenia
75
-612
35
Giovanni Bresadola
Włochy
73
-614
36
Lovro Kos
Słowenia
63
-624
37
Lennart Weigel
Niemcy
62
-625
38
Francesco Cecon
Włochy
49
-638
39
Justin Weigel
Niemcy
40
-647
40
Simon Spiewok
Niemcy
35
-652
41
Peter Resinger
Austria
34
-653
42
Niclas Heumann
Niemcy
32
-655
43
Julian Wackernell
Austria
28
-659
 
Francisco Moerth
Austria
28
-659
45
Alessandro Batby
Francja
24
-663
46
Olan Lacroix
Szwajcaria
21
-666
47
Gabriele Zambelli
Włochy
19
-668
48
Luca Geyer
Niemcy
16
-671
49
Dominik Schwei
Austria
15
-672
50
Tom Gerisch
Niemcy
12
-675
 
Claudio Moerth
Austria
12
-675
 
Tomi Jovan
Słowenia
12
-675
53
Florian Mittendorfer
Austria
11
-676
54
Rok Masle
Słowenia
10
-677
55
Quirin Modricken
Niemcy
8
-679
56
Bernard Dobre
Słowenia
7
-680
 
Claudio Haas
Niemcy
7
-680
58
Maximilian Schmalnauer
Austria
6
-681
 
Tjas Grilc
Słowenia
6
-681
60
Sebastian Ludwig
Niemcy
4
-683
 
Urban Rogelj
Słowenia
4
-683
62
Nejc Toporis
Słowenia
3
-684
 
Matija Vidic
Słowenia
3
-684
 
Valentin Praun
Austria
3
-684
65
Lean Niederberger
Szwajcaria
0
-687
 
Xaver Aigner
Austria
0
-687
 
Daniel Moroder
Włochy
0
-687
 
Hannes Landerer
Austria
0
-687
 
Dan Belhar
Słowenia
0
-687
 
Noah Widhoelzl
Austria
0
-687
 
Niklas Bachlinger
Austria
0
-687
 
Enzo Milesi
Francja
0
-687
 
Luka Robnik
Słowenia
0
-687
 
Marcel Rep
Słowenia
0
-687
 
Gorazd Zavrsnik
Słowenia
0
-687
 
Lars Kindlimann
Szwajcaria
0
-687
 
Mattia Galiani
Włochy
0
-687
 
Elias Maurer
Austria
0
-687
 
Noah Camenzind
Szwajcaria
0
-687
 
Tim Hettich
Niemcy
0
-687
 
Andrea Campregher
Włochy
0
-687
 
Jack White
Francja
0
-687
 
Valentin Foubert
Francja
0
-687

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2812
 
2
Niemcy
Niemcy
2315
-497
3
Austria
Austria
2213
-599
4
Szwajcaria
Szwajcaria
937
-1875
5
Francja
Francja
346
-2466
6
Włochy
Włochy
141
-2671


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Sandro Hauswirth (Szwajcaria)
Zwycięzca: Justin Lisso (Niemcy)
Zwycięzcy: Justin Lisso (Niemcy) / Luca Roth (Niemcy)
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
Zwycięzca: Sandro Hauswirth (Szwajcaria)
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
Zwycięzca: Sandro Hauswirth (Szwajcaria)
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich