Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 12:45
Wisła HS-134
(MP)
Kalendarz zawodów
10.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
11.09.2016
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
30.09.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-90
01.10.2016
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-90
17.12.2016
Seefeld
Austria
HS-109
K-90
18.12.2016
Seefeld
Austria
HS-109
K-90
14.01.2017
Schonach
Niemcy
HS-106
K-90
15.01.2017
Schonach
Niemcy
HS-106
K-90
25.02.2017
Kranj
Słowenia
HS-105
K-90
26.02.2017
Kranj
Słowenia
HS-105
K-90
04.03.2017
Hinterzarten
Niemcy
HS-77
K-65
OPA Games
05.03.2017
Hinterzarten
Niemcy
HS-77
K-65
OPA Games
10.03.2017
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
K-100
11.03.2017
Chaux-Neuve
Francja
HS-118
K-100
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Ziga Jelar
Słowenia
639
 
2
Timi Zajc
Słowenia
438
-201
3
Markus Rupitsch
Austria
408
-231
4
Rok Tarman
Słowenia
367
-272
5
Moritz Baer
Niemcy
362
-277
6
Aljaz Osterc
Słowenia
330
-309
7
Clemens Leitner
Austria
314
-325
8
Mika Schwann
Austria
301
-338
9
Blaz Pavlic
Słowenia
282
-357
10
Johannes Schubert
Niemcy
247
-392
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
240
-399
12
Tine Bogataj
Słowenia
238
-401
13
Cedrik Weigel
Niemcy
223
-416
14
Justin Lisso
Niemcy
206
-433
15
Jan Kus
Słowenia
201
-438
16
Julian Hahn
Niemcy
197
-442
17
Patrick Kogler
Austria
187
-452
18
Philipp Haagen
Austria
185
-454
19
Luca Roth
Niemcy
182
-457
20
Felix Hoffmann
Niemcy
180
-459
 
Janni Reisenauer
Austria
180
-459
22
Philipp Raimund
Niemcy
179
-460
23
Maximilian Lienher
Austria
177
-462
24
Paul Winter
Niemcy
157
-482
25
Maximilian Schmalnauer
Austria
153
-486
26
Paul Brasme
Francja
146
-493
 
Martin Diess
Austria
146
-493
28
Noah Valtiner
Austria
144
-495
29
Matevz Samec
Słowenia
120
-519
 
Jonathan Siegel
Niemcy
120
-519
31
Julian Wienerroither
Austria
119
-520
32
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
110
-529
33
Tilen Bartol
Słowenia
100
-539
34
Fabian Seidl
Niemcy
99
-540
35
Tobias Birchler
Szwajcaria
98
-541
36
Dominik Peter
Szwajcaria
96
-543
37
Lennart Weigel
Niemcy
79
-560
38
Axel Maylaender
Niemcy
65
-574
39
Jonathan Learoyd
Francja
64
-575
40
Nik Fabijan
Słowenia
59
-580
41
Stefan Rainer
Austria
58
-581
 
David Haagen
Austria
58
-581
43
Adrian Sell
Niemcy
57
-582
44
Tim Fuchs
Niemcy
52
-587
45
Michael Falkensteiner
Austria
47
-592
46
Mathis Contamine
Francja
45
-594
 
Francisco Moerth
Austria
45
-594
48
Jan Hoerl
Austria
37
-602
49
Moritz Echsler
Niemcy
32
-607
50
Kilian Maerkl
Niemcy
29
-610
51
Lovro Vodusek
Słowenia
27
-612
 
Max Goller
Niemcy
27
-612
53
Jakob Kosak
Niemcy
23
-616
54
Lovro Kos
Słowenia
19
-620
55
Felix Althaus
Niemcy
16
-623
56
Justin Nietzel
Niemcy
15
-624
57
Giovanni Bresadola
Włochy
12
-627
58
Nejc Toporis
Słowenia
10
-629
59
Tomi Jovan
Słowenia
8
-631
60
Justin Weigel
Niemcy
7
-632
61
Dominik Schwei
Austria
3
-636

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
3078
 
2
Austria
Austria
2562
-516
3
Niemcy
Niemcy
2554
-524
4
Szwajcaria
Szwajcaria
304
-2774
5
Francja
Francja
255
-2823
6
Włochy
Włochy
12
-3066


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
Zwycięzca: Maximilian Schmalnauer (Austria)
Zwycięzca: Johannes Schubert (Niemcy)
Zwycięzcy: Aljaz Osterc (Słowenia) / Ziga Jelar (Słowenia) / Tine Bogataj (Słowenia)
Zwycięzca: Rok Tarman (Słowenia)
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
Zwycięzca: Blaz Pavlic (Słowenia)
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 grudnia 2017 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
09:00
CoC Ruka
12:30
P¦ Engelberg
14:00
P¦ Engelberg
14:30
P¦ kobiet Hinterzarten
15:30
P¦ kobiet Hinterzarten
konkurs ind.
26 grudnia 2017 (wtorek)
09:30
MP Wisła
odprawa techniczna
10:30
MP Wisła
oficjalny trening
11:30
MP Wisła
kwalifikacje
12:45
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich