Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
05.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
06.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
25.09.2015
Hinterzarten
Niemcy
HS-100
K-95
26.09.2015
Hinterzarten
Niemcy
HS-100
K-95
18.12.2015
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
19.12.2015
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
15.01.2016
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
16.01.2016
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
13.02.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
14.02.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
19.03.2016
Baiersbronn
Niemcy
HS-106
K-95
20.03.2016
Baiersbronn
Niemcy
HS-106
K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jonathan Siegel
Niemcy
503
 
2
Adrian Sell
Niemcy
475
-28
3
Jan Kus
Słowenia
435
-68
4
Janni Reisenauer
Austria
426
-77
 
Alex Insam
Włochy
426
-77
6
Domen Prevc
Słowenia
400
-103
7
Clemens Leitner
Austria
391
-112
8
Paul Brasme
Francja
372
-131
9
Markus Rupitsch
Austria
355
-148
10
Timi Zajc
Słowenia
298
-205
11
David Siegel
Niemcy
286
-217
12
Bor Pavlovcic
Słowenia
255
-248
13
Tim Fuchs
Niemcy
245
-258
14
Axel Maylaender
Niemcy
189
-314
15
Johannes Schubert
Niemcy
188
-315
16
Ziga Jelar
Słowenia
185
-318
17
Andraz Modic
Słowenia
178
-325
18
Paul Winter
Niemcy
177
-326
19
Thomas Hofer
Austria
169
-334
20
Rok Tarman
Słowenia
155
-348
21
Felix Hoffmann
Niemcy
154
-349
22
Mika Schwann
Austria
153
-350
23
Martin Hamann
Niemcy
147
-356
24
Felix Greber
Austria
142
-361
25
Sebastian Bradatsch
Niemcy
118
-385
26
Maximilian Steiner
Austria
116
-387
27
Jan-Oswald Krassnegger
Austria
108
-395
28
Aljaz Osterc
Słowenia
107
-396
29
Julian Hahn
Niemcy
104
-399
30
Tobias Birchler
Szwajcaria
102
-401
31
Anze Lavtizar
Słowenia
94
-409
32
Patrick Kogler
Austria
90
-413
33
Constantin Schmid
Niemcy
82
-421
 
Simon Greiderer
Austria
82
-421
35
Maximilian Schmalnauer
Austria
76
-427
36
Max Schaale
Niemcy
75
-428
37
Julian Wienerroither
Austria
69
-434
38
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
65
-438
39
Mathis Contamine
Francja
64
-439
40
Thomas Roch Dupland
Francja
57
-446
41
Sebastian Rombach
Niemcy
55
-448
 
Philipp Haagen
Austria
55
-448
 
Martin Capuder
Słowenia
55
-448
44
Tine Bogataj
Słowenia
51
-452
45
Martin Diess
Austria
49
-454
46
Mario Mendel
Austria
41
-462
47
Tilen Bartol
Słowenia
40
-463
48
Kristjan Lesnik
Słowenia
34
-469
49
Moritz Echsler
Niemcy
32
-471
50
Cedrik Weigel
Niemcy
21
-482
51
Felix Althaus
Niemcy
19
-484
 
Jonathan Learoyd
Francja
19
-484
 
Cene Prevc
Słowenia
19
-484
54
Blaz Pavlic
Słowenia
17
-486
55
Jan Hoerl
Austria
15
-488
56
Urban Rogelj
Słowenia
14
-489
57
Noelig Revilliod Blanchard
Francja
13
-490
58
Noah Valtiner
Austria
12
-491
59
Florian Mittendorfer
Austria
11
-492
60
Moritz Baer
Niemcy
10
-493
61
Justin Lisso
Niemcy
9
-494
 
Maximilian Lienher
Austria
9
-494
63
Nik Fabijan
Słowenia
6
-497
 
Lojze Petek
Słowenia
6
-497
65
Matevz Samec
Słowenia
5
-498
66
Luca Roth
Niemcy
4
-499
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-499
68
Matija Stemberger
Słowenia
3
-500
 
Dominik Schwei
Austria
3
-500
70
Fabian Seidl
Niemcy
1
-502
 
Tim Bernoud
Francja
1
-502

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2894
 
2
Austria
Austria
2372
-522
3
Słowenia
Słowenia
2357
-537
4
Francja
Francja
526
-2368
5
Włochy
Włochy
426
-2468
6
Szwajcaria
Szwajcaria
171
-2723


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Paul Brasme (Francja)
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich