odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
9
10
13
14
17
20
21
22
23
27
28
luty 2017
Najbliższe zawody
25.02.2017, godz. 12:00
Kranj HS-105
(Alpen Cup)
Kalendarz zawodów
05.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
06.09.2015
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
25.09.2015
Hinterzarten
Niemcy
HS-100
K-95
26.09.2015
Hinterzarten
Niemcy
HS-100
K-95
18.12.2015
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
19.12.2015
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
15.01.2016
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
16.01.2016
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
13.02.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
14.02.2016
Planica
Słowenia
HS-104
K-95
19.03.2016
Baiersbronn
Niemcy
HS-106
K-95
20.03.2016
Baiersbronn
Niemcy
HS-106
K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jonathan Siegel
Niemcy
503
 
2
Adrian Sell
Niemcy
475
-28
3
Jan Kus
Słowenia
435
-68
4
Janni Reisenauer
Austria
426
-77
 
Alex Insam
Włochy
426
-77
6
Domen Prevc
Słowenia
400
-103
7
Clemens Leitner
Austria
391
-112
8
Paul Brasme
Francja
372
-131
9
Markus Rupitsch
Austria
355
-148
10
Timi Zajc
Słowenia
298
-205
11
David Siegel
Niemcy
286
-217
12
Bor Pavlovcic
Słowenia
255
-248
13
Tim Fuchs
Niemcy
245
-258
14
Axel Maylaender
Niemcy
189
-314
15
Johannes Schubert
Niemcy
188
-315
16
Ziga Jelar
Słowenia
185
-318
17
Andraz Modic
Słowenia
178
-325
18
Paul Winter
Niemcy
177
-326
19
Thomas Hofer
Austria
169
-334
20
Rok Tarman
Słowenia
155
-348
21
Felix Hoffmann
Niemcy
154
-349
22
Mika Schwann
Austria
153
-350
23
Martin Hamann
Niemcy
147
-356
24
Felix Greber
Austria
142
-361
25
Sebastian Bradatsch
Niemcy
118
-385
26
Maximilian Steiner
Austria
116
-387
27
Jan-Oswald Krassnegger
Austria
108
-395
28
Aljaz Osterc
Słowenia
107
-396
29
Julian Hahn
Niemcy
104
-399
30
Tobias Birchler
Szwajcaria
102
-401
31
Anze Lavtizar
Słowenia
94
-409
32
Patrick Kogler
Austria
90
-413
33
Constantin Schmid
Niemcy
82
-421
 
Simon Greiderer
Austria
82
-421
35
Maximilian Schmalnauer
Austria
76
-427
36
Max Schaale
Niemcy
75
-428
37
Julian Wienerroither
Austria
69
-434
38
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
65
-438
39
Mathis Contamine
Francja
64
-439
40
Thomas Roch Dupland
Francja
57
-446
41
Sebastian Rombach
Niemcy
55
-448
 
Philipp Haagen
Austria
55
-448
 
Martin Capuder
Słowenia
55
-448
44
Tine Bogataj
Słowenia
51
-452
45
Martin Diess
Austria
49
-454
46
Mario Mendel
Austria
41
-462
47
Tilen Bartol
Słowenia
40
-463
48
Kristjan Lesnik
Słowenia
34
-469
49
Moritz Echsler
Niemcy
32
-471
50
Cedrik Weigel
Niemcy
21
-482
51
Cene Prevc
Słowenia
19
-484
 
Felix Althaus
Niemcy
19
-484
 
Jonathan Learoyd
Francja
19
-484
54
Blaz Pavlic
Słowenia
17
-486
55
Jan Hoerl
Austria
15
-488
56
Urban Rogelj
Słowenia
14
-489
57
Noelig Revilliod Blanchard
Francja
13
-490
58
Noah Valtiner
Austria
12
-491
59
Florian Mittendorfer
Austria
11
-492
60
Moritz Baer
Niemcy
10
-493
61
Justin Lisso
Niemcy
9
-494
 
Maximilian Lienher
Austria
9
-494
63
Nik Fabijan
Słowenia
6
-497
 
Lojze Petek
Słowenia
6
-497
65
Matevz Samec
Słowenia
5
-498
66
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-499
 
Luca Roth
Niemcy
4
-499
68
Dominik Schwei
Austria
3
-500
 
Matija Stemberger
Słowenia
3
-500
70
Fabian Seidl
Niemcy
1
-502
 
Tim Bernoud
Francja
1
-502

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2894
 
2
Austria
Austria
2372
-522
3
Słowenia
Słowenia
2357
-537
4
Francja
Francja
526
-2368
5
Włochy
Włochy
426
-2468
6
Szwajcaria
Szwajcaria
171
-2723


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Paul Brasme (Francja)
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
25 lutego 2017 (sobota)
11:00
Alpen Cup Kranj
seria próbna
12:00
Alpen Cup Kranj
konkurs ind.
15:30
M¦ Lahti
seria próbna M
16:30
M¦ Lahti
konkurs ind. M
18:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
19:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna mix
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs indywidualny
26 lutego 2017 (niedziela)
11:00
Alpen Cup Kranj
seria próbna
12:00
Alpen Cup Kranj
konkurs ind.
15:30
M¦ Lahti
seria próbna mix
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich