Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
13.09.2014
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
14.09.2014
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
27.09.2014
Tschagguns/Partenen
Austria
HS-108
K-95
28.09.2014
Tschagguns/Partenen
Austria
HS-108
K-95
20.12.2014
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
odwołane
21.12.2014
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
odwołane
05.01.2015
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
06.01.2015
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
16.01.2015
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
17.01.2015
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
14.02.2015
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
15.02.2015
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
21.02.2015
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
22.02.2015
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
07.03.2015
Chaux-Neuve
Francja
HS-97
K-90
08.03.2015
Chaux-Neuve
Francja
HS-97
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Simon Greiderer
Austria
484
 
2
Cene Prevc
Słowenia
402
-82
3
Paul Brasme
Francja
395
-89
4
Maximilian Steiner
Austria
387
-97
5
Tilen Bartol
Słowenia
361
-123
6
Domen Prevc
Słowenia
343
-141
7
Andraz Modic
Słowenia
331
-153
8
Janni Reisenauer
Austria
320
-164
9
Sebastian Bradatsch
Niemcy
289
-195
10
Patrick Streitler
Austria
287
-197
11
Philipp Aschenwald
Austria
270
-214
12
Killian Peier
Szwajcaria
269
-215
13
Tim Fuchs
Niemcy
239
-245
14
Dominik Maylaender
Niemcy
227
-257
15
Alexander Hayboeck
Austria
218
-266
16
Felix Greber
Austria
215
-269
17
Paul Winter
Niemcy
214
-270
18
Elias Tollinger
Austria
206
-278
19
Thomas Hofer
Austria
187
-297
 
Luca Egloff
Szwajcaria
187
-297
21
Markus Rupitsch
Austria
182
-302
22
Martin Hamann
Niemcy
163
-321
23
David Siegel
Niemcy
159
-325
24
Daniele Varesco
Włochy
158
-326
25
Anze Lavtizar
Słowenia
145
-339
26
Ziga Jelar
Słowenia
134
-350
27
Aljaz Vodan
Słowenia
120
-364
28
Urban Rogelj
Słowenia
113
-371
29
Jan Kus
Słowenia
110
-374
30
Moritz Baer
Niemcy
104
-380
31
Andreas Schuler
Szwajcaria
103
-381
32
Tim Heinrich
Niemcy
99
-385
33
Bor Pavlovcic
Słowenia
98
-386
 
Felix Hoffmann
Niemcy
98
-386
35
Florjan Jelovcan
Słowenia
90
-394
36
Tobias Birchler
Szwajcaria
83
-401
37
Jan-Oswald Krassnegger
Austria
81
-403
38
Petrick Hammann
Niemcy
72
-412
39
Noelig Revilliod Blanchard
Francja
63
-421
40
Clemens Leitner
Austria
62
-422
41
Thomas Roch Dupland
Francja
59
-425
42
Tine Bogataj
Słowenia
57
-427
43
Jonathan Siegel
Niemcy
53
-431
44
Johannes Schubert
Niemcy
49
-435
45
Rok Tarman
Słowenia
47
-437
46
Axel Maylaender
Niemcy
44
-440
47
Mario Mendel
Austria
39
-445
48
Franz Weiss
Niemcy
36
-448
49
Lucas Schaffer
Austria
29
-455
50
Roland Rokita
Austria
27
-457
51
Timi Zajc
Słowenia
26
-458
52
Fabian Seidl
Niemcy
25
-459
53
Tomaz Verbajs
Słowenia
24
-460
 
Michael Falkensteiner
Austria
24
-460
55
Arthur Royer
Francja
21
-463
56
Maximilian Schmalnauer
Austria
19
-465
57
Patrick Kogler
Austria
16
-468
58
Martin Capuder
Słowenia
15
-469
 
Alex Insam
Włochy
15
-469
60
Sebastian Rombach
Niemcy
13
-471
61
Nejc Seretinek
Słowenia
12
-472
62
Martin Schmid
Austria
9
-475
 
Julian Hahn
Niemcy
9
-475
64
Adrian Sell
Niemcy
8
-476
65
Franz Roeder
Niemcy
7
-477
66
Fabian Rauter
Austria
5
-479
67
Moritz Echsler
Niemcy
2
-482
68
Justin Nietzel
Niemcy
1
-483
 
Julian Wienerroither
Austria
1
-483
 
Max Schaale
Niemcy
1
-483

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3068
 
2
Słowenia
Słowenia
2428
-640
3
Niemcy
Niemcy
1912
-1156
4
Szwajcaria
Szwajcaria
642
-2426
5
Francja
Francja
538
-2530
6
Włochy
Włochy
173
-2895


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Patrick Streitler (Austria)
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
Zwycięzcy: Maximilian Steiner (Austria) / Felix Greber (Austria)
Zwycięzcy: Simon Greiderer (Austria) / Tilen Bartol (Słowenia)
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
Zwycięzca: Sebastian Bradatsch (Niemcy)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Alexander Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich