Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
13.09.2013
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
14.09.2013
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
27.09.2013
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
28.09.2013
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
14.12.2013
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
15.12.2013
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
10.01.2014
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
11.01.2014
Predazzo
Włochy
HS-106
K-95
07.02.2014
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
08.02.2014
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
08.03.2014
Chaux-Neuve
Francja
HS-97
K-90
09.03.2014
Chaux-Neuve
Francja
HS-97
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Patrick Streitler
Austria
648
 
2
Elias Tollinger
Austria
618
-30
3
Sebastian Bradatsch
Niemcy
500
-148
4
Cene Prevc
Słowenia
460
-188
5
Paul Winter
Niemcy
455
-193
6
Tim Fuchs
Niemcy
399
-249
7
Philipp Aschenwald
Austria
328
-320
8
Michael Herrmann
Niemcy
308
-340
9
Anze Lanisek
Słowenia
274
-374
10
Kristijan Ravnik
Słowenia
267
-381
11
Killian Peier
Szwajcaria
255
-393
12
Stefan Huber
Austria
246
-402
13
Franz Weiss
Niemcy
233
-415
14
Tim Heinrich
Niemcy
196
-452
15
Tilen Bartol
Słowenia
194
-454
16
Martin Hamann
Niemcy
185
-463
17
Simon Greiderer
Austria
178
-470
18
Sepp Lechner
Niemcy
174
-474
19
Dominik Maylaender
Niemcy
170
-478
20
David Siegel
Niemcy
155
-493
21
Alexander Hayboeck
Austria
150
-498
22
Andreas Schuler
Szwajcaria
135
-513
23
Petrick Hammann
Niemcy
128
-520
 
Thomas Hofer
Austria
128
-520
25
Andraz Modic
Słowenia
127
-521
26
Markus Gruber
Austria
123
-525
27
Thomas Dufter
Niemcy
115
-533
28
Tomaz Verbajs
Słowenia
104
-544
29
Francesco Hollaus
Austria
98
-550
30
Julian Hahn
Niemcy
93
-555
31
Lucas Schaffer
Austria
92
-556
32
Maximilian Steiner
Austria
91
-557
33
Gabriel Karlen
Szwajcaria
86
-562
34
Lukas Wagner
Niemcy
81
-567
35
Ziga Jelar
Słowenia
80
-568
36
Marco Aberger
Austria
76
-572
37
Jaka Kosec
Słowenia
73
-575
38
Thomas Ortner
Austria
72
-576
39
Ulrich Wohlgenannt
Austria
65
-583
40
Daniel Huber
Austria
60
-588
41
Nils Wilfert
Niemcy
58
-590
42
Oliver Kamienski
Niemcy
48
-600
43
Florian Menz
Niemcy
44
-604
44
Aljaz Vodan
Słowenia
43
-605
45
Roland Rokita
Austria
42
-606
 
Federico Cecon
Włochy
42
-606
47
Tobias Birchler
Szwajcaria
38
-610
48
Daniele Varesco
Włochy
35
-613
49
Mario Mendel
Austria
27
-621
50
Arthur Royer
Francja
26
-622
51
Zeno di Lenardo
Włochy
24
-624
52
Zak Silih
Słowenia
19
-629
53
Urban Rogelj
Słowenia
17
-631
54
Florjan Jelovcan
Słowenia
16
-632
55
Luca Egloff
Szwajcaria
15
-633
56
Martin Schmid
Austria
13
-635
57
Kristjan Lesnik
Słowenia
10
-638
58
Axel Maylaender
Niemcy
9
-639
59
Jeremy Pointu
Francja
7
-641
60
Markus Rupitsch
Austria
5
-643
 
Matija Stemberger
Słowenia
5
-643
62
Martin Diess
Austria
4
-644
63
Benedikt Menz
Niemcy
3
-645
64
Sebastian Rombach
Niemcy
1
-647

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
3355
 
2
Austria
Austria
3064
-291
3
Słowenia
Słowenia
1689
-1666
4
Szwajcaria
Szwajcaria
529
-2826
5
Włochy
Włochy
101
-3254
6
Francja
Francja
33
-3322


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Patrick Streitler (Austria)
Zwycięzca: Patrick Streitler (Austria)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzcy: Sebastian Bradatsch (Niemcy) / Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Paul Winter (Niemcy)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Paul Winter (Niemcy)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich