Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
02.09.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
03.09.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
01.10.2011
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
02.10.2011
Oberwiesenthal
Niemcy
HS-106
K-95
18.12.2011
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
18.12.2011
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
21.01.2012
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
21.01.2012
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
przeniesione z 20.11
10.02.2012
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
11.02.2012
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
12.02.2012
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
03.03.2012
Chaux Neuve
Francja
HS-118
K-106
04.03.2012
Chaux Neuve
Francja
HS-118
K-106
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anze Lanisek
Słowenia
650
 
2
Jaka Hvala
Słowenia
488
-162
3
Rok Justin
Słowenia
483
-167
4
Niklas Wangler
Niemcy
428
-222
5
Ulrich Wohlgenannt
Austria
390
-260
6
Tobias Loeffler
Niemcy
336
-314
7
Nejc Dezman
Słowenia
320
-330
8
Andreas Wellinger
Niemcy
316
-334
 
Cene Prevc
Słowenia
316
-334
10
Tobias Lugert
Niemcy
302
-348
11
Johannes Obermayr
Austria
258
-392
12
Michael Dreher
Niemcy
238
-412
13
Stefan Kraft
Austria
222
-428
14
Karl Geiger
Niemcy
207
-443
15
Jan Maylaender
Niemcy
191
-459
16
Elias Tollinger
Austria
185
-465
17
Gasper Martincic
Słowenia
184
-466
18
Thomas Lackner
Austria
173
-477
19
Christoph Stauder
Austria
162
-488
20
Anze Semenic
Słowenia
160
-490
21
Ernest Prislic
Słowenia
157
-493
22
Pascal Sommer
Szwajcaria
154
-496
23
Matic Benedik
Słowenia
140
-510
24
Bjoern Koch
Austria
131
-519
25
Michael Herrmann
Niemcy
126
-524
 
Lukas Mueller
Austria
126
-524
27
Florian Menz
Niemcy
116
-534
28
Clemens Aigner
Austria
107
-543
29
Markus Schiffner
Austria
100
-550
30
Ludwig Pohle
Niemcy
93
-557
31
Pascal Egloff
Szwajcaria
90
-560
 
Daniel Huber
Austria
90
-560
33
Dominik Maylaender
Niemcy
89
-561
34
Simon Greiderer
Austria
87
-563
35
Stefan Huber
Austria
82
-568
36
Ronan Lamy Chappuis
Francja
73
-577
37
Sebastian Bradatsch
Niemcy
72
-578
38
Kevin Goeschl
Austria
68
-582
39
Franz Roeder
Niemcy
59
-591
40
Philipp Aschenwald
Austria
58
-592
41
Sepp Lechner
Niemcy
52
-598
42
Daniel Fudel
Niemcy
48
-602
43
Thomas Diethart
Austria
47
-603
44
Christian Reiter
Austria
44
-606
45
Olivier Anken
Szwajcaria
34
-616
 
Michael Lunardi
Włochy
34
-616
47
Thomas Ortner
Austria
33
-617
 
Miha Kveder
Słowenia
33
-617
49
Luca Egloff
Szwajcaria
32
-618
50
Nicolas Gonthier
Francja
30
-620
 
Florian Altenburger
Austria
30
-620
52
Oliver Kamienski
Niemcy
29
-621
53
Ales Hlebanja
Słowenia
28
-622
 
Thomas Hofer
Austria
28
-622
55
Christian Heim
Niemcy
27
-623
56
Dominik Maier
Niemcy
24
-626
57
Henrik Heinz
Niemcy
16
-634
58
Marc Ganserer
Niemcy
14
-636
59
Urban Susnik
Słowenia
13
-637
 
Federico Cecon
Włochy
13
-637
61
Arthur Royer
Francja
12
-638
62
Adrian Schuler
Szwajcaria
11
-639
63
Jaka Tesovnik
Słowenia
7
-643
 
Killian Peier
Szwajcaria
7
-643
65
Francesco Hollaus
Austria
6
-644
 
Robin Tanner
Niemcy
6
-644
67
Nejc Seretinek
Słowenia
3
-647
68
Zeno di Lenardo
Włochy
2
-648
69
Pascal Kaelin
Szwajcaria
1
-649
 
Alexander Hayboeck
Austria
1
-649

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2982
 
2
Austria
Austria
2624
-358
3
Niemcy
Niemcy
2593
-389
4
Szwajcaria
Szwajcaria
329
-2653
5
Francja
Francja
115
-2867
6
Włochy
Włochy
49
-2933


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Niklas Wangler (Niemcy)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Jan Maylaender (Niemcy)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Tobias Lugert (Niemcy)
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich