Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
11.09.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
12.09.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
02.10.2010
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
03.10.2010
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
17.12.2010
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
18.12.2010
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
14.01.2011
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
15.01.2011
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
12.02.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
13.02.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
12.03.2011
Chaux Neuve
Francja
HS-118
K-106
13.03.2011
Chaux Neuve
Francja
HS-118
K-106
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Lackner
Austria
1010
 
2
Stefan Kraft
Austria
605
-405
3
Jaka Hvala
Słowenia
387
-623
4
Daniel Huber
Austria
352
-658
5
Christian Reiter
Austria
341
-669
6
Ulrich Wohlgenannt
Austria
335
-675
7
Rok Justin
Słowenia
294
-716
8
Markus Schiffner
Austria
283
-727
9
Thomas Diethart
Austria
240
-770
10
Daniel Althaus
Niemcy
233
-777
11
Tobias Lugert
Niemcy
228
-782
12
Bjoern Koch
Austria
205
-805
13
Stephan Leyhe
Niemcy
202
-808
14
Peter Prevc
Słowenia
180
-830
15
Marco Grigoli
Szwajcaria
176
-834
16
Christoph Stauder
Austria
170
-840
17
Daniel Wenig
Niemcy
165
-845
18
Nejc Dezman
Słowenia
163
-847
19
Dominik Maier
Niemcy
162
-848
20
Marinus Kraus
Niemcy
158
-852
21
Johannes Obermayr
Austria
157
-853
22
Andraz Pograjc
Słowenia
138
-872
23
Marc Ganserer
Niemcy
137
-873
24
Lukas Mueller
Austria
136
-874
25
Markus Eisenbichler
Niemcy
133
-877
26
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
126
-884
 
Michael Dreher
Niemcy
126
-884
28
Gasper Vodan
Słowenia
122
-888
29
Niklas Wangler
Niemcy
120
-890
 
Jan Druzina
Słowenia
120
-890
31
Pascal Egloff
Szwajcaria
113
-897
32
Michael Herrmann
Niemcy
111
-899
 
Adrian Schuler
Szwajcaria
111
-899
34
Ronan Lamy Chappuis
Francja
99
-911
35
Florian Altenburger
Austria
76
-934
36
Lukas Dilitz
Austria
70
-940
 
Pascal Sommer
Szwajcaria
70
-940
38
Matevz Slatinsek
Słowenia
64
-946
 
Alexandre Mabboux
Francja
64
-946
40
Urban Susnik
Słowenia
57
-953
41
Tim Babnik
Słowenia
54
-956
42
Clemens Aigner
Austria
52
-958
43
Pascal Kaelin
Szwajcaria
42
-968
44
Christian Heim
Niemcy
38
-972
 
Luka Leban
Słowenia
38
-972
46
Gasper Klinec
Słowenia
36
-974
47
Gasper Martincic
Słowenia
34
-976
48
Thomas Juffinger
Austria
33
-977
49
Vital Anken
Szwajcaria
26
-984
50
Olivier Anken
Szwajcaria
25
-985
51
Sepp Lechner
Niemcy
24
-986
52
Ludwig Pohle
Niemcy
22
-988
53
Kevin Goeschl
Austria
20
-990
 
Tobias Loeffler
Niemcy
20
-990
55
Guillaume Berney
Szwajcaria
18
-992
 
Gasper Bartol
Słowenia
18
-992
 
Benjamin Raffort
Francja
18
-992
58
Thomas Ortner
Austria
17
-993
 
Matic Benedik
Słowenia
17
-993
60
Lukas Wagner
Niemcy
15
-995
 
Robin Tanner
Niemcy
15
-995
62
Anze Semenic
Słowenia
13
-997
 
Florian Menz
Niemcy
13
-997
 
Michael Zachrau
Niemcy
13
-997
65
Jan Maylaender
Niemcy
11
-999
66
Jaka Kosec
Słowenia
10
-1000
 
Nicolas Gonthier
Francja
10
-1000
68
Ernest Prislic
Słowenia
9
-1001
69
Michael Lunardi
Włochy
7
-1003
70
Luca Egloff
Szwajcaria
6
-1004
71
Stefan Huber
Austria
5
-1005
72
David Grm
Słowenia
3
-1007

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4107
 
2
Niemcy
Niemcy
1946
-2161
3
Słowenia
Słowenia
1757
-2350
4
Szwajcaria
Szwajcaria
713
-3394
5
Francja
Francja
191
-3916
6
Włochy
Włochy
7
-4100


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich