Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
12.09.2009
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
13.09.2009
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
03.10.2009
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
04.10.2009
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
18.12.2009
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
19.12.2009
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
09.01.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
10.01.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
27.02.2010
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
28.02.2010
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
13.03.2010
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
14.03.2010
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Diethart
Austria
573
 
2
Johannes Obermayr
Austria
467
-106
3
Thomas Lackner
Austria
428
-145
4
Markus Eisenbichler
Niemcy
316
-257
5
Andraz Pograjc
Słowenia
314
-259
6
Marinus Kraus
Niemcy
309
-264
7
Jaka Hvala
Słowenia
308
-265
8
Markus Schiffner
Austria
288
-285
9
Matjaz Pungertar
Słowenia
279
-294
10
Bjoern Koch
Austria
252
-321
11
Daniel Wenig
Niemcy
235
-338
12
Florian Schabereiter
Austria
228
-345
13
Marco Grigoli
Szwajcaria
227
-346
14
Stephan Leyhe
Niemcy
216
-357
15
Adrian Schuler
Szwajcaria
210
-363
16
Johannes Lenz
Austria
201
-372
17
Stefan Kraft
Austria
196
-377
18
Daniel Althaus
Niemcy
189
-384
19
Luka Leban
Słowenia
183
-390
20
Peter Prevc
Słowenia
180
-393
21
Christian Reiter
Austria
173
-400
22
Dejan Judez
Słowenia
170
-403
23
Ronan Lamy Chappuis
Francja
158
-415
24
Tobias Bogner
Niemcy
155
-418
25
Klemen Omladic
Słowenia
153
-420
26
Matej Dobovsek
Słowenia
140
-433
 
Pius Paschke
Niemcy
140
-433
28
Pascal Egloff
Szwajcaria
134
-439
29
Gasper Klinec
Słowenia
121
-452
30
Christoph Stauder
Austria
113
-460
31
Michael Hayboeck
Austria
109
-464
 
Ziga Mandl
Słowenia
109
-464
33
Matic Kramarsic
Słowenia
100
-473
34
Luka Brnot
Słowenia
96
-477
 
Jonas Faller
Niemcy
96
-477
36
Rok Justin
Słowenia
86
-487
 
Felix Schoft
Niemcy
86
-487
 
Nicolas Mayer
Francja
86
-487
39
Johannes Rydzek
Niemcy
76
-497
40
Urban Susnik
Słowenia
64
-509
41
Daniel Huber
Austria
61
-512
42
Roberto Dellasega
Włochy
60
-513
43
Lukas Dilitz
Austria
56
-517
44
Florian Horst
Niemcy
51
-522
45
Marc Ganserer
Niemcy
50
-523
46
Jaka Tesovnik
Słowenia
35
-538
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
35
-538
48
Nejc Dezman
Słowenia
32
-541
49
Florian Altenburger
Austria
29
-544
 
Tobias Lugert
Niemcy
29
-544
51
Michael Herrmann
Niemcy
28
-545
52
Tim Babnik
Słowenia
26
-547
 
Diego Dellasega
Włochy
26
-547
54
Jakub Kot
Polska
24
-549
55
Gasper Martincic
Słowenia
23
-550
56
Andrzej Zapotoczny
Polska
22
-551
57
Jan Druzina
Słowenia
21
-552
58
Andreas Schuler
Szwajcaria
16
-557
59
Luca Egloff
Szwajcaria
15
-558
60
Robin Tanner
Niemcy
13
-560
 
Alexandre Mabboux
Francja
13
-560
62
Grzegorz Miętus
Polska
12
-561
 
Killian Peier
Szwajcaria
12
-561
64
Andre Wesch
Niemcy
10
-563
65
Matic Benedik
Słowenia
9
-564
66
Vital Anken
Szwajcaria
8
-565
 
Jan Maylaender
Niemcy
8
-565
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
8
-565
69
Christian Heim
Niemcy
6
-567
70
Michael Lunardi
Włochy
5
-568
71
Jan Jeske
Niemcy
4
-569
 
Michael Dreher
Niemcy
4
-569
 
Gasper Vodan
Słowenia
4
-569
74
Daniel Kuehn
Niemcy
3
-570
 
Alessio de Crignis
Włochy
3
-570
76
Klemens Murańka
Polska
2
-571
77
Christian Fendt
Niemcy
1
-572
 
Denis Zupancic
Słowenia
1
-572

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3182
 
2
Słowenia
Słowenia
2454
-728
3
Niemcy
Niemcy
2025
-1157
4
Szwajcaria
Szwajcaria
657
-2525
5
Francja
Francja
257
-2925
6
Włochy
Włochy
94
-3088
7
Polska
Polska
60
-3122


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich