Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
12.09.2009
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
13.09.2009
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
03.10.2009
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
04.10.2009
Oberstdorf
Niemcy
HS-100
K-90
18.12.2009
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
19.12.2009
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
09.01.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
10.01.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
27.02.2010
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
28.02.2010
Lauscha
Niemcy
HS-102
K-92
13.03.2010
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
14.03.2010
Chaux Neuve
Francja
HS-100
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Diethart
Austria
573
 
2
Johannes Obermayr
Austria
467
-106
3
Thomas Lackner
Austria
428
-145
4
Markus Eisenbichler
Niemcy
316
-257
5
Andraz Pograjc
Słowenia
314
-259
6
Marinus Kraus
Niemcy
309
-264
7
Jaka Hvala
Słowenia
308
-265
8
Markus Schiffner
Austria
288
-285
9
Matjaz Pungertar
Słowenia
279
-294
10
Bjoern Koch
Austria
252
-321
11
Daniel Wenig
Niemcy
235
-338
12
Florian Schabereiter
Austria
228
-345
13
Marco Grigoli
Szwajcaria
227
-346
14
Stephan Leyhe
Niemcy
216
-357
15
Adrian Schuler
Szwajcaria
210
-363
16
Johannes Lenz
Austria
201
-372
17
Stefan Kraft
Austria
196
-377
18
Daniel Althaus
Niemcy
189
-384
19
Luka Leban
Słowenia
183
-390
20
Peter Prevc
Słowenia
180
-393
21
Christian Reiter
Austria
173
-400
22
Dejan Judez
Słowenia
170
-403
23
Ronan Lamy Chappuis
Francja
158
-415
24
Tobias Bogner
Niemcy
155
-418
25
Klemen Omladic
Słowenia
153
-420
26
Matej Dobovsek
Słowenia
140
-433
 
Pius Paschke
Niemcy
140
-433
28
Pascal Egloff
Szwajcaria
134
-439
29
Gasper Klinec
Słowenia
121
-452
30
Christoph Stauder
Austria
113
-460
31
Michael Hayboeck
Austria
109
-464
 
Ziga Mandl
Słowenia
109
-464
33
Matic Kramarsic
Słowenia
100
-473
34
Luka Brnot
Słowenia
96
-477
 
Jonas Faller
Niemcy
96
-477
36
Rok Justin
Słowenia
86
-487
 
Felix Schoft
Niemcy
86
-487
 
Nicolas Mayer
Francja
86
-487
39
Johannes Rydzek
Niemcy
76
-497
40
Urban Susnik
Słowenia
64
-509
41
Daniel Huber
Austria
61
-512
42
Roberto Dellasega
Włochy
60
-513
43
Lukas Dilitz
Austria
56
-517
44
Florian Horst
Niemcy
51
-522
45
Marc Ganserer
Niemcy
50
-523
46
Jaka Tesovnik
Słowenia
35
-538
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
35
-538
48
Nejc Dezman
Słowenia
32
-541
49
Florian Altenburger
Austria
29
-544
 
Tobias Lugert
Niemcy
29
-544
51
Michael Herrmann
Niemcy
28
-545
52
Tim Babnik
Słowenia
26
-547
 
Diego Dellasega
Włochy
26
-547
54
Jakub Kot
Polska
24
-549
55
Gasper Martincic
Słowenia
23
-550
56
Andrzej Zapotoczny
Polska
22
-551
57
Jan Druzina
Słowenia
21
-552
58
Andreas Schuler
Szwajcaria
16
-557
59
Luca Egloff
Szwajcaria
15
-558
60
Robin Tanner
Niemcy
13
-560
 
Alexandre Mabboux
Francja
13
-560
62
Killian Peier
Szwajcaria
12
-561
 
Grzegorz Miętus
Polska
12
-561
64
Andre Wesch
Niemcy
10
-563
65
Matic Benedik
Słowenia
9
-564
66
Vital Anken
Szwajcaria
8
-565
 
Jan Maylaender
Niemcy
8
-565
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
8
-565
69
Christian Heim
Niemcy
6
-567
70
Michael Lunardi
Włochy
5
-568
71
Jan Jeske
Niemcy
4
-569
 
Michael Dreher
Niemcy
4
-569
 
Gasper Vodan
Słowenia
4
-569
74
Daniel Kuehn
Niemcy
3
-570
 
Alessio de Crignis
Włochy
3
-570
76
Klemens Murańka
Polska
2
-571
77
Christian Fendt
Niemcy
1
-572
 
Denis Zupancic
Słowenia
1
-572

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3182
 
2
Słowenia
Słowenia
2454
-728
3
Niemcy
Niemcy
2025
-1157
4
Szwajcaria
Szwajcaria
657
-2525
5
Francja
Francja
257
-2925
6
Włochy
Włochy
94
-3088
7
Polska
Polska
60
-3122


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich