Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)

Anders Bardal okazał się najlepszy w drugim treningu na skoczni w Oberstdorfie. Norweg, uzyskuj±c 134 metry, wyprzedził Gregora Schlierenzauera i Thomasa Morgensterna.

Pierwszy z Austriaków poleciał na odległo¶ć 133,5 m, drugi - 131,5 metra. Dalej uplasowali się Atle Pedersen Roensen (127,5 m), Yuta Watase (124,5 m) i Markus Eisenbichler (135 m).

Polacy nie zachwycili, żaden z nich nie przekroczył punktu K. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Kamil Stoch - 118,5 metra dało mu 21. lokatę. Pomiędzy 105 a 109 metrem l±dowali natomiast Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula i Piotr Żyła.

Bardzo krótki skok oddał lider klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata Andreas Kofler - 111 metrów pozwoliło na zajęcie 46. miejsca.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Anders Bardal
Norwegia
134.0
87.6
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
133.5
85.1
3
Thomas Morgenstern
Austria
131.5
80.4
4
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
127.5
80.0
5
Yuta Watase
Japonia
124.5
78.4
6
Markus Eisenbichler
Niemcy
135.0
77.4
7
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
126.5
74.8
8
David Zauner
Austria
127.0
73.8
9
Michael Neumayer
Niemcy
126.5
73.3
10
Severin Freund
Niemcy
128.0
73.2
11
Manuel Fettner
Austria
124.5
71.9
12
Jurij Tepes
Słowenia
128.5
70.3
13
Tom Hilde
Norwegia
120.5
69.7
14
Anssi Koivuranta
Finlandia
124.5
69.5
15
Taku Takeuchi
Japonia
120.5
68.6
16
Peter Prevc
Słowenia
121.5
66.8
17
Janne Happonen
Finlandia
124.0
65.7
18
Denis Kornilov
Rosja
121.5
65.2
19
Richard Freitag
Niemcy
123.5
64.1
 
Sebastian Colloredo
Włochy
121.5
64.1
21
Kamil Stoch
Polska
118.5
61.8
22
Daiki Ito
Japonia
115.5
59.9
23
Rune Velta
Norwegia
114.0
59.6
24
Vladimir Zografski
Bułgaria
118.0
59.2
25
Jakub Janda
Czechy
112.5
56.8
26
Lukas Hlava
Czechy
114.5
56.6
 
Martin Schmitt
Niemcy
111.0
56.6
28
David Winkler
Niemcy
119.5
56.3
29
Roman Koudelka
Czechy
113.5
55.4
30
Simon Ammann
Szwajcaria
111.5
55.2
31
Noriaki Kasai
Japonia
112.5
54.9
32
Mitja Meznar
Słowenia
108.0
53.7
33
Maciej Kot
Polska
109.0
52.8
34
Dimitry Vassiliev
Rosja
110.0
52.4
35
Matti Hautamäki
Finlandia
113.0
52.2
36
Daniel Wenig
Niemcy
111.0
51.3
37
Robert Kranjec
Słowenia
107.5
49.6
38
Stephan Hocke
Niemcy
111.0
49.3
39
Jure Sinkovec
Słowenia
106.0
48.7
40
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
109.0
47.3
41
Dimitry Ipatov
Rosja
108.5
47.1
42
Andreas Wank
Niemcy
109.5
46.6
43
Emmanuel Chedal
Francja
106.0
46.3
44
Anton Kalinitschenko
Rosja
107.0
45.2
45
Aleksander Zniszczoł
Polska
107.0
43.9
46
Andreas Kofler
Austria
111.0
43.6
47
Stefan Hula
Polska
106.5
42.9
48
Jan Matura
Czechy
105.5
42.2
49
Piotr Żyła
Polska
105.5
41.8
 
Wolfgang Loitzl
Austria
106.5
41.8
51
Martin Koch
Austria
104.5
40.1
52
Junshiro Kobayashi
Japonia
100.0
34.7
53
Nikolay Karpenko
Kazachstan
100.0
33.9
54
Maximilian Mechler
Niemcy
103.0
32.6
55
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
102.0
31.8
56
Johan Remen Evensen
Norwegia
100.5
31.7
57
Kaarel Nurmsalu
Estonia
99.5
31.6
58
Alexandre Mabboux
Francja
101.0
31.5
59
Marco Grigoli
Szwajcaria
101.5
31.2
60
Vincent Descombes Sevoie
Francja
95.0
28.2
61
Felix Schoft
Niemcy
93.5
23.5
62
Andrea Morassi
Włochy
92.5
19.9
63
Heung Chul Choi
Korea Pd.
91.0
19.0
64
Björn Einar Romören
Norwegia
88.0
16.4
65
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
92.5
12.5
66
Pascal Bodmer
Niemcy
84.0
4.3
67
Jernej Damjan
Słowenia
77.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
davs
Kot vs. Kranjec jednak:)
(29.12.2011, 17:43)
davs
Kofler vs. Stoch
Kot vs. Janda
Takeuchi vs. Zniszczoł
Hlava vs. Żyła
(29.12.2011, 17:38)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu
TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu

TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu

Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich