Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)

Anders Bardal okazał się najlepszy w drugim treningu na skoczni w Oberstdorfie. Norweg, uzyskuj±c 134 metry, wyprzedził Gregora Schlierenzauera i Thomasa Morgensterna.

Pierwszy z Austriaków poleciał na odległo¶ć 133,5 m, drugi - 131,5 metra. Dalej uplasowali się Atle Pedersen Roensen (127,5 m), Yuta Watase (124,5 m) i Markus Eisenbichler (135 m).

Polacy nie zachwycili, żaden z nich nie przekroczył punktu K. Najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Kamil Stoch - 118,5 metra dało mu 21. lokatę. Pomiędzy 105 a 109 metrem l±dowali natomiast Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula i Piotr Żyła.

Bardzo krótki skok oddał lider klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata Andreas Kofler - 111 metrów pozwoliło na zajęcie 46. miejsca.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Anders Bardal
Norwegia
134.0
87.6
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
133.5
85.1
3
Thomas Morgenstern
Austria
131.5
80.4
4
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
127.5
80.0
5
Yuta Watase
Japonia
124.5
78.4
6
Markus Eisenbichler
Niemcy
135.0
77.4
7
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
126.5
74.8
8
David Zauner
Austria
127.0
73.8
9
Michael Neumayer
Niemcy
126.5
73.3
10
Severin Freund
Niemcy
128.0
73.2
11
Manuel Fettner
Austria
124.5
71.9
12
Jurij Tepes
Słowenia
128.5
70.3
13
Tom Hilde
Norwegia
120.5
69.7
14
Anssi Koivuranta
Finlandia
124.5
69.5
15
Taku Takeuchi
Japonia
120.5
68.6
16
Peter Prevc
Słowenia
121.5
66.8
17
Janne Happonen
Finlandia
124.0
65.7
18
Denis Kornilov
Rosja
121.5
65.2
19
Richard Freitag
Niemcy
123.5
64.1
 
Sebastian Colloredo
Włochy
121.5
64.1
21
Kamil Stoch
Polska
118.5
61.8
22
Daiki Ito
Japonia
115.5
59.9
23
Rune Velta
Norwegia
114.0
59.6
24
Vladimir Zografski
Bułgaria
118.0
59.2
25
Jakub Janda
Czechy
112.5
56.8
26
Lukas Hlava
Czechy
114.5
56.6
 
Martin Schmitt
Niemcy
111.0
56.6
28
David Winkler
Niemcy
119.5
56.3
29
Roman Koudelka
Czechy
113.5
55.4
30
Simon Ammann
Szwajcaria
111.5
55.2
31
Noriaki Kasai
Japonia
112.5
54.9
32
Mitja Meznar
Słowenia
108.0
53.7
33
Maciej Kot
Polska
109.0
52.8
34
Dimitry Vassiliev
Rosja
110.0
52.4
35
Matti Hautamäki
Finlandia
113.0
52.2
36
Daniel Wenig
Niemcy
111.0
51.3
37
Robert Kranjec
Słowenia
107.5
49.6
38
Stephan Hocke
Niemcy
111.0
49.3
39
Jure Sinkovec
Słowenia
106.0
48.7
40
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
109.0
47.3
41
Dimitry Ipatov
Rosja
108.5
47.1
42
Andreas Wank
Niemcy
109.5
46.6
43
Emmanuel Chedal
Francja
106.0
46.3
44
Anton Kalinitschenko
Rosja
107.0
45.2
45
Aleksander Zniszczoł
Polska
107.0
43.9
46
Andreas Kofler
Austria
111.0
43.6
47
Stefan Hula
Polska
106.5
42.9
48
Jan Matura
Czechy
105.5
42.2
49
Piotr Żyła
Polska
105.5
41.8
 
Wolfgang Loitzl
Austria
106.5
41.8
51
Martin Koch
Austria
104.5
40.1
52
Junshiro Kobayashi
Japonia
100.0
34.7
53
Nikolay Karpenko
Kazachstan
100.0
33.9
54
Maximilian Mechler
Niemcy
103.0
32.6
55
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
102.0
31.8
56
Johan Remen Evensen
Norwegia
100.5
31.7
57
Kaarel Nurmsalu
Estonia
99.5
31.6
58
Alexandre Mabboux
Francja
101.0
31.5
59
Marco Grigoli
Szwajcaria
101.5
31.2
60
Vincent Descombes Sevoie
Francja
95.0
28.2
61
Felix Schoft
Niemcy
93.5
23.5
62
Andrea Morassi
Włochy
92.5
19.9
63
Heung Chul Choi
Korea Pd.
91.0
19.0
64
Björn Einar Romören
Norwegia
88.0
16.4
65
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
92.5
12.5
66
Pascal Bodmer
Niemcy
84.0
4.3
67
Jernej Damjan
Słowenia
77.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
davs
Kot vs. Kranjec jednak:)
(29.12.2011, 17:43)
davs
Kofler vs. Stoch
Kot vs. Janda
Takeuchi vs. Zniszczoł
Hlava vs. Żyła
(29.12.2011, 17:38)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu
TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu

TCS Oberstdorf: Bardal najlepszy w II treningu

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich