Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)

Kamil Stoch okazał się najlepszy w treningu przed dzisiejszymi zawodami w Engelbergu. Polak oddał najdalszy skok na odległo¶ć 132,5 metra.

Polak wyraĽnie (o 5,4 punktu) pokonał dwóch Niemców - Severina Freunda (129,5 m) i Richarda Freitaga (126,5 m). Czwarte miejsce zaj±ł reprezentant gospodarzy Simon Ammann (125,5 m), a pi±te - Tom Hilde (123,5 m).

NieĽle w treningu spisał się Stefan Hula - 122 metry dały zawodnikowi ze Szczyrku wysokie trzynaste miejsce. Oby powtórzył to w kwalifikacjach i konkursie... Swojego występu z treningu nie powinni za to powtarzać Marcin Bachleda, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jan Ziobro - wszyscy zajęli miejsca w czwartej i pi±tej dziesi±tce.

Z udziału w treningu zrezygnowało kilku skoczków z szerokiej czołówki - Andreas Kofler, Anders Bardal, Gregor Schlierenzauer, Thomas Morgenstern, Roman Koudelka, Robert Kranjec, Martin Koch i Denis Kornilov.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Kamil Stoch
Polska
132.5
74.6
2
Severin Freund
Niemcy
129.5
69.2
3
Richard Freitag
Niemcy
126.5
63.9
4
Simon Ammann
Szwajcaria
125.5
63.7
5
Tom Hilde
Norwegia
123.5
60.1
6
Taku Takeuchi
Japonia
121.5
60.0
7
Lukas Hlava
Czechy
124.5
59.7
8
Borek Sedlak
Czechy
123.5
59.4
9
Stephan Hocke
Niemcy
122.0
58.1
10
Michael Neumayer
Niemcy
122.0
57.6
11
Sebastian Colloredo
Włochy
120.0
57.5
12
Björn Einar Romören
Norwegia
121.5
57.3
13
Stefan Hula
Polska
122.0
57.1
14
David Zauner
Austria
122.0
57.0
15
Jure Sinkovec
Słowenia
120.0
56.7
16
Davide Bresadola
Włochy
124.5
56.6
17
Jernej Damjan
Słowenia
119.0
56.3
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
122.0
55.6
19
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
119.5
55.3
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
121.0
55.3
21
Matti Hautamäki
Finlandia
119.5
55.2
22
Vladimir Zografski
Bułgaria
117.0
52.9
23
Vincent Descombes Sevoie
Francja
115.5
52.7
24
Anton Kalinitschenko
Rosja
119.0
52.4
25
Daiki Ito
Japonia
120.0
52.2
26
Maximilian Mechler
Niemcy
117.5
51.7
27
Andreas Wank
Niemcy
117.5
51.6
28
Marco Grigoli
Szwajcaria
121.5
51.1
29
Olli Muotka
Finlandia
118.5
50.6
30
Jan Matura
Czechy
117.0
50.5
31
Peter Prevc
Słowenia
115.0
48.9
32
Anssi Koivuranta
Finlandia
115.5
48.6
33
Reruhi Shimizu
Japonia
116.5
48.5
34
Marcin Bachleda
Polska
114.5
48.1
35
Janne Happonen
Finlandia
115.5
48.0
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
113.0
48.0
37
Rune Velta
Norwegia
116.5
47.9
38
Kaarel Nurmsalu
Estonia
113.0
47.8
39
Maciej Kot
Polska
116.0
47.3
40
Dimitry Ipatov
Rosja
116.5
46.8
41
Piotr Żyła
Polska
115.0
46.4
42
Andrea Morassi
Włochy
113.5
44.8
43
Junshiro Kobayashi
Japonia
111.5
41.0
44
Fumihisa Yumoto
Japonia
113.0
40.2
45
Dejan Judez
Słowenia
108.0
39.5
46
Shohei Tochimoto
Japonia
110.0
38.9
47
Pascal Bodmer
Niemcy
110.0
38.8
48
Nicolas Mayer
Francja
107.5
38.0
49
Dawid Kubacki
Polska
109.0
37.7
50
Jan Ziobro
Polska
109.0
35.4
51
Wolfgang Loitzl
Austria
107.5
34.0
52
Emmanuel Chedal
Francja
103.5
31.1
53
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
107.0
30.3
54
Heung Chul Choi
Korea Pd.
103.0
29.2
55
Jurij Tepes
Słowenia
104.5
28.6
56
Jakub Janda
Czechy
83.5
0.0
57
Andreas Kofler
Austria
DNS
DNS
58
Anders Bardal
Norwegia
DNS
DNS
59
Gregor Schlierenzauer
Austria
DNS
DNS
60
Thomas Morgenstern
Austria
DNS
DNS
61
Roman Koudelka
Czechy
DNS
DNS
62
Robert Kranjec
Słowenia
DNS
DNS
63
Martin Koch
Austria
DNS
DNS
64
Denis Kornilov
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Anulka
Gdzie Żyła tak daleko ? -.-
(18.12.2011, 12:48)
ernestooddhaugen
moze diabełek zapunktuje:P:P
(18.12.2011, 12:17)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Engelberg: Stoch wygrywa trening, Hula trzynasty
P¦ Engelberg: Stoch wygrywa trening, Hula trzynasty

P¦ Engelberg: Stoch wygrywa trening, Hula trzynasty

Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich