Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)

Bardzo obfite opady ¶niegu towarzyszyły skoczkom podczas pierwszego treningu w Engelbergu. W tych trudnych warunkach najlepiej poradził sobie Thomas Morgenstern, który uzyskał 123,5 metra.

Austriak wyprzedził Romana Koudelkę (125,5 metra to najlepsza odległo¶ć treningu - jedyny skok za punkt K!) i Martina Kocha (123,5 m).

W¶ród Polaków najlepiej spisał się Kamil Stoch - 114 metrów dało mu osiemnast± lokatę. Jan Ziobro był 28., natomiast Maciej Kot, Stefan Hula, Marcin Bachleda, Piotr Żyła i Dawid Kubacki zajęli miejsca w pi±tej i szóstej dziesi±tce.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Thomas Morgenstern
Austria
123.5
77.3
2
Roman Koudelka
Czechy
125.5
75.7
3
Martin Koch
Austria
123.5
74.9
4
Anders Bardal
Norwegia
119.5
72.0
5
Lukas Hlava
Czechy
123.5
71.9
6
Tom Hilde
Norwegia
119.5
70.9
7
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
118.5
68.6
8
Maximilian Mechler
Niemcy
120.5
67.6
9
Wolfgang Loitzl
Austria
119.5
66.3
10
Sebastian Colloredo
Włochy
119.5
64.7
11
Taku Takeuchi
Japonia
115.0
63.7
12
Janne Happonen
Finlandia
117.5
63.6
13
Denis Kornilov
Rosja
118.0
63.5
14
Jure Sinkovec
Słowenia
116.5
62.8
15
Simon Ammann
Szwajcaria
118.5
62.5
16
Jurij Tepes
Słowenia
116.5
62.4
17
Robert Kranjec
Słowenia
114.5
62.3
18
Kamil Stoch
Polska
114.0
62.0
19
Pascal Bodmer
Niemcy
117.0
60.9
20
Rune Velta
Norwegia
115.0
59.7
21
Michael Neumayer
Niemcy
116.0
59.1
22
Olli Muotka
Finlandia
115.0
59.0
23
Peter Prevc
Słowenia
114.0
58.6
24
Severin Freund
Niemcy
111.5
58.5
25
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
117.0
58.4
26
Gregor Schlierenzauer
Austria
108.5
57.5
27
Vladimir Zografski
Bułgaria
112.0
56.3
28
Jan Ziobro
Polska
113.5
55.2
29
Kaarel Nurmsalu
Estonia
112.0
54.3
30
Davide Bresadola
Włochy
111.5
54.2
31
Matti Hautamäki
Finlandia
112.0
52.6
32
Andreas Kofler
Austria
106.5
51.0
33
Daiki Ito
Japonia
112.5
50.9
34
Andrea Morassi
Włochy
112.5
49.9
35
Jernej Damjan
Słowenia
111.5
49.7
36
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
109.5
49.6
37
Shohei Tochimoto
Japonia
109.0
48.7
38
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
107.5
47.3
39
Anssi Koivuranta
Finlandia
105.5
46.4
40
Andreas Wank
Niemcy
107.0
45.3
41
Stephan Hocke
Niemcy
106.5
44.1
42
Borek Sedlak
Czechy
105.0
43.7
43
Maciej Kot
Polska
104.5
43.4
44
David Zauner
Austria
108.5
43.3
45
Anton Kalinitschenko
Rosja
103.5
42.4
46
Björn Einar Romören
Norwegia
106.0
41.1
47
Dejan Judez
Słowenia
104.5
39.8
48
Nicolas Mayer
Francja
109.5
39.3
49
Marco Grigoli
Szwajcaria
102.5
39.2
50
Stefan Hula
Polska
103.5
38.7
51
Dimitry Vassiliev
Rosja
97.0
37.2
52
Jan Matura
Czechy
99.0
35.8
53
Heung Chul Choi
Korea Pd.
102.5
35.4
54
Marcin Bachleda
Polska
107.5
34.7
55
Piotr Żyła
Polska
102.0
31.8
56
Dawid Kubacki
Polska
97.0
30.1
57
Reruhi Shimizu
Japonia
98.0
25.8
58
Jakub Janda
Czechy
94.0
25.1
59
Richard Freitag
Niemcy
92.0
22.4
60
Vincent Descombes Sevoie
Francja
92.5
16.2
61
Junshiro Kobayashi
Japonia
89.0
8.1
62
Emmanuel Chedal
Francja
89.5
3.3
63
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
80.0
0.0
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
80.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Matius
Loteria
(17.12.2011, 11:40)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Engelberg: Obfite opady ¶niegu, Morgenstern wygrywa trening
P¦ Engelberg: Obfite opady ¶niegu, Morgenstern wygrywa trening

P¦ Engelberg: Obfite opady ¶niegu, Morgenstern wygrywa trening

Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich