Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
23.09.2017, godz. 15:30
Rasnov HS-100
(Letni CoC)

Drugi trening to istna loteria. Wiatr był bardzo zmienny, przez co czę¶ć zawodników l±dowała bardzo blisko. Z trudnymi warunkami atmosferycznymi nie poradził sobie niestety Kamil Stoch, który po skoku na 87,5 metra zaj±ł 43. lokatę.

Nieco lepiej zaprezentowali się Schlierenzauer (92,5 m) i Morgenstern (91,5 m), ale to Kofler pokazał klasę - 95,5 metra. Lider P¦ był tylko za Jure Sinkovcem, który skakał w dobrych warunkach i uzyskał 99,5 metra. W czołówce znaleĽli się też Taku Takeuchi, MAnuel Fettner, Sebastian Colloredo i wracaj±cy po kontuzji David Zauner.

Z Polaków najlepszy okazał się Stefan Hula - 26. miejsce.

Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jure Sinkovec
Słowenia
99.5
89.1
2
Andreas Kofler
Austria
95.5
88.9
3
Taku Takeuchi
Japonia
99.5
87.6
4
Manuel Fettner
Austria
97.0
84.1
5
Sebastian Colloredo
Włochy
96.5
83.4
6
David Zauner
Austria
96.5
83.3
7
Robert Kranjec
Słowenia
95.5
83.0
8
Martin Schmitt
Niemcy
96.5
82.8
9
Gregor Schlierenzauer
Austria
92.5
80.9
10
Anders Bardal
Norwegia
92.0
80.2
 
Peter Prevc
Słowenia
92.5
80.2
12
Anton Kalinitchenko
Rosja
95.0
79.7
13
Thomas Morgenstern
Austria
91.5
79.4
14
Roman Koudelka
Czechy
91.5
79.2
 
Andreas Wank
Niemcy
93.5
79.2
16
Richard Freitag
Niemcy
91.0
78.7
17
Maximilian Mechler
Niemcy
94.5
78.5
 
Simon Ammann
Szwajcaria
94.0
78.5
19
Daiki Ito
Japonia
94.5
78.1
20
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
93.5
77.9
21
Vladimir Zografski
Bułgaria
93.5
77.1
22
Björn Einar Romören
Norwegia
93.5
77.0
23
Andrea Morassi
Włochy
92.5
76.6
24
Tom Hilde
Norwegia
89.5
76.5
25
Dejan Judez
Słowenia
92.5
76.1
26
Stefan Hula
Polska
92.0
75.8
27
Emmanuel Chedal
Francja
93.0
75.7
28
Wolfgang Loitzl
Austria
90.5
75.3
29
Dawid Kubacki
Polska
92.5
75.2
 
Johan Martin Brandt
Norwegia
92.5
75.2
31
Lukas Hlava
Czechy
92.0
75.0
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
92.0
75.0
33
Andreas Stjernen
Norwegia
92.0
74.6
34
Maciej Kot
Polska
92.5
74.5
35
Piotr Żyła
Polska
90.0
74.0
36
Denis Kornilov
Rosja
89.0
73.7
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
92.0
73.7
38
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
91.0
73.0
39
Rune Velta
Norwegia
88.5
72.7
40
Dimitry Vassiliev
Rosja
90.5
72.1
41
Kenneth Gangnes
Norwegia
91.0
71.9
42
Jernej Damjan
Słowenia
88.5
71.7
43
Kamil Stoch
Polska
87.5
71.6
44
Jan Matura
Czechy
90.5
71.2
45
Dimitry Ipatov
Rosja
90.5
71.0
46
Junshiroh Kobayashi
Japonia
89.0
70.5
47
Olli Muotka
Finlandia
89.5
70.2
48
Michael Neumayer
Niemcy
87.0
69.9
49
Shohei Tochimoto
Japonia
86.5
69.6
50
Yong-Jik Choi
Korea Pd.
89.5
69.3
51
Jan Ziobro
Polska
88.5
69.2
52
Severin Freund
Niemcy
86.0
69.0
 
Johan Remen Evensen
Norwegia
86.5
69.0
54
Jakub Janda
Czechy
87.0
68.7
55
Matti Hautamäki
Finlandia
88.0
68.0
56
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
88.5
67.9
57
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
89.5
67.8
58
Vincent Descombes Sevoie
Francja
88.0
67.3
59
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
88.5
67.2
60
Janne Happonen
Finlandia
85.5
66.9
61
Nicolas Mayer
Francja
85.5
66.6
62
Felix Schoft
Niemcy
86.5
66.2
63
Fumihisa Yumoto
Japonia
87.0
65.1
64
Anssi Koivuranta
Finlandia
84.5
64.7
 
Krzysztof Miętus
Polska
87.5
64.7
66
Davide Bresadola
Włochy
86.5
62.9
67
Nikolay Karpenko
Kazachstan
84.5
60.2
68
Evgeni Levkin
Kazachstan
84.5
58.8
69
Carl Nordin
Szwecja
82.0
55.9
70
Jurij Tepes
Słowenia
79.5
49.0
71
Vojtech Stursa
Czechy
78.5
47.4
72
Noriaki Kasai
Japonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Skoczek120
E ty @fanie Sinkoveca - twój faworyt się odezwał... ;)
(03.12.2011, 12:24)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦: Sinkovec wygrywa 2. trening, złe warunki dla Stocha
P¦: Sinkovec wygrywa 2. trening, złe warunki dla Stocha

P¦: Sinkovec wygrywa 2. trening, złe warunki dla Stocha

Kalendarium
David Unterberger
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Sebastian Szczęsny (1972)
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich