Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.

Adam Małysz podpisał najbardziej lukratywny kontrakt reklamowy, jaki kiedykolwiek podpisał polski sportowiec. Skoczek tuż po zakończeniu kariery nadal jest najbardziej popularną osobą w Polsce. Po ostatnich reklamach herbaty, Lotto czy norweskiego operatora telefonii komórkowej, Adaś będzie promował firmę Gillette.

Kontrakt opiewa na 30 milionów złotych, z tego aż 45% trafi w ręce skoczka. Umowa podpisana została na 3 różne spoty reklamowe, radiowe oraz kampanię billboardową. Pierwsze plakaty pojawią się przy polskich drogach już w czerwcu.

Przekonywanie Adama do wystąpienia w reklamie Gillette trwało ponad 1,5 roku. Reprezentanci firmy chcieli przekonać skoczka do zgolenia wąsów. Ten nie chciał się zgodzić w trakcie swojej kariery. Teraz, po jej zakończeniu i zwiększeniu stawki, skoczek dał się namówić. Nie ukrywa, że miał przejścia z żoną, która nie chciała zgodzić się na te warunki. Ostatecznie górę wzięła przyszłość rodziny.

Przypomnijmy, że Gillette już raz namówiła znaną postać do ogolenia się na łyso. Wtedy był to znany tenisista - Andre Agassi.

Oficjalne zgolenie wąsów Adama nastąpi w reklamie telewizyjnej. Miejmy nadzieję, że skoczkowi zarost szybko odrośnie i tylko na chwilę zmieni swój image.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
David de la Cruz
45% z 3 mln! szkoda że to tylko prima aprilis...
(02.04.2018, 19:53)
KS KARASICA
prima aprilis
(01.04.2011, 17:31)
Hej
oby tylko nie golił wąsów
(01.04.2011, 17:22)
Matylda
Co do żartu TVP, że Adam kończy karierę, to wydaje mi się że to było w 2007r. Po Planicy.
(01.04.2011, 15:19)
kate89
a pamiętacie żart na 1 kwietnia w wykonaniu TVP rok temu jak ogłosili, że Adam Małysz kończy kariery, pamiętam jak się wtedy przeraziłam bo nie zajarzyłam, że mieliśmy 1 kwietnia a rok dalej i wszyscy widzą co mamy...

ach...
a rok temu nikt nie przypuszczał, że to stanie się naprawdę i w tak krótkim czasie....
(01.04.2011, 14:19)
kate89
Andre Agassi akurat lepiej prezentuje się na łyso a co do Małysza to jakoś tego nie widzę bo Adasiowi wąsy pasują i dzięki nim jest bardziej przystojny:)

wiec rozumiem, że to taki żarcik na PRIMA APRILIS hehe
(01.04.2011, 14:12)
Wilk94
mi najbardziej prima aprilisowe wydaj się:

"Nie ukrywa, że miał przejścia z żoną, która nie chciała zgodzić się na te warunki. Ostatecznie górę wzięła przyszłość rodziny." ...
(01.04.2011, 13:39)
;)
Szkoda, że to nieprawda, bo on zasłużył nie tylko na taką kasę. A nas zwykłych podatników nie stać by mu zapewnioć dostatnie życie na emeryturze sportowej
(01.04.2011, 12:50)
Fan Sinkoveca
Już chciałem pisać, że skandal, ciąg na forsę itd.
(01.04.2011, 12:15)
Matylda
Taki żarcik na 'PRIMA APRILIS' ;-)

Ciekawe, że akurat 1 kwietnia się to ukazuje. Nie 2-go i nie 31 marca :-)
(01.04.2011, 11:46)
krwisty
@Paweł za 1000 zł mógłbym sobie ogolić to i tamto,
ale chyba nie namówiłby wąsa by wyrósł mi za tą kwotę na czole ;-))
(01.04.2011, 10:50)
Mega-agniesia
Super żart:)Małysz i maszynka do golenia, nie ma opcji
(01.04.2011, 10:37)
Paweł Stawowczyk
krwisty: a za 1000?
(01.04.2011, 09:31)
lol
LOOOOOOOOOOOOL
(01.04.2011, 09:28)
Zakrza
Ahahaha!
(01.04.2011, 09:24)
krwisty
Nawet jakby to była prawda, to co z tego, że zgoliłby wąsy. Dla dobra rodziny i za taką kasę, to ja bym zgolił sobie coby chcieli, a nawet zapuścił wąsy na czole ;-))))
(01.04.2011, 09:20)
mil
też sądziłam, że będzie coś o powrocie. miłe zaskoczenie. ;)
(01.04.2011, 08:54)
Glon
Prima aprilis...

A ja myślałem, że napiszecie iż Adam się rozmyślił i będzie skakał w Pucharze do pięćdziesiątki :))
(01.04.2011, 08:49)