Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
3
6
7
8
9
20
21
22
23
27
28
29
30
31
marzec 2017
Najbliższe zawody
24.03.2017, godz. 15:15
Planica HS-225
(P¦ loty)

51 skoczków znalazło się na li¶cie startowej konkursów Pucharu Kontynentalnego w Wi¶le. W pi±tek i sobotę odbęd± się na Malince finałowe zawody cyklu zimowego.

W zawodach weĽmie udział Mario Innauer - lider cyklu, który chce przypieczętować swój sukces. Wbrew wcze¶niejszym doniesieniom, w mie¶cie Małysza pojawi się Thomas Thurnbichler, natomiast zabraknie jego starszego brata - Stefana.

Polacy w pi±tek pojawi± się w sile o¶miu w składzie: Rafał ¦liż, Bartłomiej Kłusek, Maciej Kot, Jakub Kot, Klemens Murańka, Marcin Bachleda, Grzegorz Miętus i Dawid Kubacki. Niestety Polska nie może wystawić więcej zawodników, gdyż limit kwoty narodowej wykorzystali¶my w Zakopanem dwa tygodnie temu.

Program zawodów:

10 marca, czwartek
16:00 - oficjalne treningi

11 marca, pi±tek
16:00 - seria próbna
17:00 - konkurs

12 marca, sobota
10:00 - seria próbna
11:00 - konkurs

Bilety wstępu kosztować będ± 10 zł. Wszystkich kibiców zapraszamy do Wisły.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
pav
Wyniki 2 treningu:
1.Hayboeck 134
2.Wank 131
3.M.Kot 131
4.Dobosvek 130
5.Strozl 130
6.Mechler 130
@ arekm18
Transmisja jest na: fisskijumping.com w zakładce COC-M LIVE
(10.03.2011, 17:22)
taka będzie
taka będzie
składy kadr polskich skoczków na nowy sezon 2011 / 2012
KADRA A:
Zawodnicy: Kamil Stoch Piotr Żyła Stefan Hula, Łukasz Rutkowski, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus Grzegorz Miętus, Klemens Murańka,
Aleksander Zniszczoł, Bartłomiej Kłusek i Tomasz Byrt
(10.03.2011, 17:14)
arekm18
pav skod wiesz
(10.03.2011, 16:43)
pav
Kubacki(123) wygrywa 1-trening,
1.Kubacki 123
2.Velta 122,5
3.Pungenrtar122,5
4.Unterberger 122
5.Bachleda 122
(10.03.2011, 16:33)
...
Nawet nie bedzie zadnej transmisji telewizyjnej z tych zawodow co w tym sezonie nie jest nowoscia bo skoki sa wyjatkowo olewane.Dawniej PK transmitowali albo na Silesii albo na TVP regionalnej.Nawet na TVP 1 pamietam ze byla transmisja.A teraz nic a nic nie pokazuja.Ludzie skoki to nie tylko Małysz, z checia bym obejrzal jak sobie radzi zaplecze.A tu finalowe zawody PK, w Wisle gdzie powinno byc wielu kibicow.Slabo oj slabo polska telewizjo.
(10.03.2011, 14:35)
uskotko
Juz nawet z Coca sciagaja kase, co za pazerny narod...
(10.03.2011, 13:17)
paq
Dlaczego tak mało zawodników to w końcu finał PK??? Powinna byc njlepsza 50-stka+Polacy!!!
(10.03.2011, 13:16)
melon
Nie rozumiem argumentacji Kruczka po zabraniu do Lahti nie 6, a 5 zawodników, czym po raz kolejny nie wykorzystuje on pełnego limitu. Tłumaczenie, że najlepsi z zaplecza musz± być w Wi¶le jest po prostu ¶mieszne, zwłaszcza, że kilku z nich nie wejdzie do 30. Nie rozumiem decyzji pseudo-trenera, który wozi Murańkę na pocz±tku po Finlandii, potem Kubackiego aż do TCS, potem korzysta z usług J. Kota w Harrachovie, następnie z usług M. Kota w Vikersund, próbuje Bachledę, ¦liża. Wg mnie to kompletna głupota tre(s)era. Teraz powinien wypróbować Kłuska w Lahti. Dlaczego tego nie zrobił. Do Lahti powinien jako 6. wybrać się kto¶ z trójki: ¦liż, Kłusek, Kubacki. Taka, a nie inna decyzja jest spowodowana pewnie dlatego, że Kruczek wraz z Celejem chc± oszczędzić sobie kompromitacji na własnym terenie. Jestem wręcz pewien, że to wła¶nie ci trzej zawodnicy będ± ratować honor polskich skoków w Wi¶le. Niestety, nie można spodziewać się tego po Bachledzie, Kotach, Murańce i G. Miętusie.
(10.03.2011, 11:48)
Evill
Pewnie polowa i tak odpadnie po 1 serii, do finału wejd± Kłusek, Bachleda i Maciek Kot, za¶ Rafał może albo być na podium, albo być ostatni :)
(10.03.2011, 11:24)
Djaq
My¶lę, że Innauer przypieczętuje triumf w PK dwoma zwycięstwami. O podium będ± walczyć T. Thurnbichler, Judez, Pungertar, Zima, Wank, Mechler i mam nadzieję, że również Rafał ¦liż i pozostali Polacy skocz± jak należy.
(10.03.2011, 11:10)