Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP

Kolejny sezon Pucharu Świata zapowiada się wyjątkowo emocjonująco dla fanów skoków narciarskich w Polsce. Tym razem najlepsi skoczkowie świata wezmą udział nie tylko w tradycyjnych zawodach w Zakopanem, ale - po raz pierwszy - wystartują w Wiśle.

- Już kilkukrotnie organizowaliśmy mistrzostwa Polski oraz Puchar Kontynentalny, czas więc na kolejny krok do przodu. W sierpniu będziemy gościć uczestników Letniej Grand Prix, natomiast w grudniu na skoczni im. Adama Małysza odbędzie się Puchar Świata - mówi Tomasz Furtak, rzecznik prasowy imprezy.

Początkowo Wisła miała być gospodarzem zawodów PŚ dopiero w sezonie 2011/2012, jednak władze Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) doceniły sprawność organizatorów oraz jakość obiektu, określanego jako jeden z najnowocześniejszych w Europie. Nie bez znaczenia była też liczba kibiców, których są w stanie zgromadzić zawody w naszym kraju.

Dwa konkursy PŚ w Wiśle odbędą się w dniach 11-12 grudnia 2010. Nieco ponad miesiąc później (21-22 stycznia 2011) skoczkowie wystartują w Zakopanem.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
Nairo Quintana
@Huzz
bywały tam zawody...
(02.04.2018, 20:52)
Huzz
@krzez1986 dokładnie jeszcze 1 w szczyrku mógły być :-D
(02.04.2014, 16:07)
kzez1986
Patrząc z perspektywy czasu, prawie się sprawdziło. Mamy 3 konkursy i faktycznie są skoki w Wiśle.
(02.04.2014, 08:26)
RajaN
szkoda ze to primaaprylis
(13.05.2010, 07:22)
Czech
A w Czechach??
(19.04.2010, 13:30)
leomessi13
czy serwis skoki narciarskie nie robi nas w bambuko bo 1.04 prima aprilis
(02.04.2010, 10:04)
maciekczerniak
@ps
ale dałeś się nabrać,pewnie też uwierzyłeś,że w Zakopanem będzie mamut ;)
(02.04.2010, 07:39)
Mark
Fajna ściema.. Domyśliłem się patrząc na daty.. Wtedy mają być rozegrane zawody we Włoszech/Czechach/Niemczech ;) To samo z mamutem.. Niezła akcja ;D
(01.04.2010, 20:32)
WÓJTAS
przecież dzisiaj prima aprilis więc oszukali nas!!!
(01.04.2010, 20:19)
gogo
znowu sie nabralam xD
(01.04.2010, 20:08)
kaban
a co do wisły to tez pic chiciaz w kalnedzarzu jeszcze nie ma ustalonych 5 i 6 zawodów
(01.04.2010, 20:08)
kaban
a wiecie co przed chwila mówili na tvp1 w sporcie, ze buduja w zakopanym mamuta na którym bedzie sie skakac 250m
(01.04.2010, 20:07)
mmm
szkoda ze to sciema fajnie bybylo
(01.04.2010, 19:07)
Jasiek96
Ciekawe, czy to prawda, czy tylko okrutny żart primaaprilisowy. Po za tym zgadzam się z @antypajank.
(01.04.2010, 17:27)
antypajank
zart primaaprilisowy powinien byc raczej zla wiadomoscia zeby pozniej czlowiek mial ulge a nie ze robi sie nadzieje a potem .......
(01.04.2010, 17:20)
wojtekiki
Szkoda, ale może w przyszłości tak będzie.
(01.04.2010, 17:00)
www.lodz-ski-team.pl
juz prawie uwierzyłem ;)
(01.04.2010, 16:16)
Nikki
Aż żaluję, że to Prima aprilis ;(
(01.04.2010, 14:27)
koń, który pisze
Atrakcji ma być. dla mnaszych kibiców, jeszcze więcej.
Podobno Mistrzostwa Świata Juniorów Mało Utalentowanych mają byc zorganizowane na nowo otwartej skoczni K15 w Łodzi, a jednym z przedskoczków będzie pitolący jak dziecko Bartoszewski. Władysław zresztą.
(01.04.2010, 14:17)
Jadwiga
Wiecie co? To naprawdę jest żart primaaprilisowy, bo szkoda byłoby zastąpić którekolwiek z dotychczasowych konkursów konkursami rozgrywanymi w Polsce.
(01.04.2010, 12:52)
SARNA_XD
to dobrze
(01.04.2010, 12:29)
ps
Wiecie kiedy będzie można kupować bilety na PŚ w Wiśle?
(01.04.2010, 11:36)
1988weronika
Nieeeeeeee to nie może być prima aprilis !!!
ja chce w Wiśle mieć zawody :))))
(01.04.2010, 11:27)
vxc
ciekawe czy to prima aprilis? ale pewnie tak bo by na innych portalach pisali o tym
(01.04.2010, 11:23)
kamas91
Szkoda, że Prima.
Lepsze by było, że Artur Pauli rezygnuje z kadry Austrii, kosztem Polski!
(01.04.2010, 11:21)
szczepan
PRIMA APRILIS
(01.04.2010, 11:18)
piotr186
he he prima aprilis ale było by dobrze - w sumie FIS tylko by zarobił na 4 Pś w Polsce..
(01.04.2010, 11:04)
Radek
Ostatnie kilka lat pokazało ze śniegu to u nas nie mam w tym terminie, mimo że bywał już nawet w październiku. To byłąby raczej klapa i przniesione zawody-ale wiadomo - chciałoby się tego PŚ w Wiśle, ale z drugiej strony - trybun nie ma na takiezawody.
(01.04.2010, 11:00)
Skoczek12
Eh szkoda że to prima aprillis bo byłoby fajnie :/
(01.04.2010, 10:56)
cobra11
:):):):):):):):):):):):):):):) :):):):)
byłoby fajnie
(01.04.2010, 10:41)
David
Ladna sciema;] szkoda ze w Wisle niema pucharu zawsze to dodatkowy konkurs w Polsce ;]Moze do wisly te zjada skoczkowie;]
(01.04.2010, 10:21)
wika
gdyby nie dziś to bym uwierzyła- słabe
(01.04.2010, 10:19)
Kibic
Bardzo znakomita wiadomość. Zazwyczaj w tym czasie był albo Harrachov, albo raczej odwoływane zawody, lub przenoszone do Lillehammer. Mam nadzieję, że teraz w Polsce pogoda dopisze.
(01.04.2010, 10:17)
Papi
Ładny prima aprilis :):d