Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2014
Najbliższe zawody
04.10.2014, godz. 14:15
(LGP)

Na oficjalnej stronie Gregora Schlierenzauera dostępny jest sklep z ubraniami marki "GS" - skrót od inicjałów skoczka. Jest to nie lada gratka dla fanów zawodnika, który sam pomagał w ich projektowaniu. W ofercie na razie są podkoszulki, bluzy i czapki. Na ubraniach są różne nadruki, np. "Nie wiesz, że jest to własność prywatna?" (wszystkie napisy umieszczone zostały w języku niemieckim). Na każdym z produktów znajduje się także logo "GS".

"Godzinami opracowywałem i projektowałem ubrania. Było dużo pracy, która opłaciła się. Mam nadzieję, że kolekcja się Wam spodoba" - pisze na swojej stronie Austriak.

zoabcz kolekcję ubrań GS »
« luty 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
tommm
GS kojarzy mi się jednoznacznie z Gminnymi Spółdzielniami, czyli popularnymi na wsiach sklepami ogólnospożywczymi, tzw. gieesami ;)
(12.02.2010, 15:37)
Martuśka
Lubię Schlieriego, ale jako skoczka nie projektanta mody ;p
(12.02.2010, 10:20)
Fanka
Jasne, czapka wymiata!
(12.02.2010, 08:07)
Aaaadrian16
Najbardziej mi sie podoba czapeczka:-D a koszulki takie sobie
(11.02.2010, 22:00)
Ewulka
fajna ta kolekcja. podoba mi się. Chciałąbym mieć chociaż jedną koszulkę albo czapeczkę... Może kiedyś...

Ale jak na początkującego projektanta ubrań to całkiem nieźle :)
(11.02.2010, 21:32)
Zuzka
Jak ta kolekcja by bez czapki z pomponem wyglądała? ;)
(11.02.2010, 21:23)
Beata
niech on sie lepiej zajmie skokami na vancouver, bo panie schlierenzauer jak medalu nie bd to sie obraze:D:D
zartuje, fajne ma te clothes
(11.02.2010, 19:55)
mart
eee.... wg mnie to, co jest napisane na koszulkach jest po ang, chyba, ze ja mam jakieś zwidy =/

a kolekcja taka sobie - zwykłe bluzki, koszulki :)
a czapka mi sie nie podoba, nawet kadry Austrii czapki z pomponem bym nie założył :)
(11.02.2010, 19:02)
Sadzio105
Mi się GS kojarzy ze Słupskiem, ponieważ jestem ze Słupska, a słupskie tablice rejestracyjne na samochodach mają skrót GS.
(11.02.2010, 19:01)
krwisty
Czułem że będzie w jego kolekcji ta smieszna zimowa czapeczka z pomponem. Ostatnio je lansują.
Austriacy wyglądają w nich jak duże przedszkolaki na wycieczce.
Co do skrótu kolekcji GS, to z racji wieku przypomniały mi się czasy PRL i sklepów GS Samopomoc Chłopska ;-)
(11.02.2010, 18:33)
kibic147
,,nie wiesz, że jest to własność prywatna?'' o co tu chodzi panie Greg
(11.02.2010, 18:15)
Sadzio105
Hahaha, pewnie Gregor wziął przykład z Małysz Fashion :D
(11.02.2010, 17:11)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Podobne artykuły
Kolekcja Schlierenzauera już dostępna
Kolekcja Schlierenzauera już dostępna

Kolekcja Schlierenzauera już dostępna

Dodano: 11 lutego 2010, 17:09