ruszył nowy sezon TYPERA - doł±cz do zabawy, typuj wyniki i wygrywaj nagrody »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
20.12.2014, godz. 11:30
(FIS Cup)

Na oficjalnej stronie Gregora Schlierenzauera dostępny jest sklep z ubraniami marki "GS" - skrót od inicjałów skoczka. Jest to nie lada gratka dla fanów zawodnika, który sam pomagał w ich projektowaniu. W ofercie na razie s± podkoszulki, bluzy i czapki. Na ubraniach s± różne nadruki, np. "Nie wiesz, że jest to własno¶ć prywatna?" (wszystkie napisy umieszczone zostały w języku niemieckim). Na każdym z produktów znajduje się także logo "GS".

"Godzinami opracowywałem i projektowałem ubrania. Było dużo pracy, która opłaciła się. Mam nadzieję, że kolekcja się Wam spodoba" - pisze na swojej stronie Austriak.

zoabcz kolekcję ubrań GS »
« luty 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
tommm
GS kojarzy mi się jednoznacznie z Gminnymi Spółdzielniami, czyli popularnymi na wsiach sklepami ogólnospożywczymi, tzw. gieesami ;)
(12.02.2010, 15:37)
Martu¶ka
Lubię Schlieriego, ale jako skoczka nie projektanta mody ;p
(12.02.2010, 10:20)
Fanka
Jasne, czapka wymiata!
(12.02.2010, 08:07)
Aaaadrian16
Najbardziej mi sie podoba czapeczka:-D a koszulki takie sobie
(11.02.2010, 22:00)
Ewulka
fajna ta kolekcja. podoba mi się. Chciał±bym mieć chociaż jedn± koszulkę albo czapeczkę... Może kiedy¶...

Ale jak na pocz±tkuj±cego projektanta ubrań to całkiem nieĽle :)
(11.02.2010, 21:32)
Zuzka
Jak ta kolekcja by bez czapki z pomponem wygl±dała? ;)
(11.02.2010, 21:23)
Beata
niech on sie lepiej zajmie skokami na vancouver, bo panie schlierenzauer jak medalu nie bd to sie obraze:D:D
zartuje, fajne ma te clothes
(11.02.2010, 19:55)
mart
eee.... wg mnie to, co jest napisane na koszulkach jest po ang, chyba, ze ja mam jakie¶ zwidy =/

a kolekcja taka sobie - zwykłe bluzki, koszulki :)
a czapka mi sie nie podoba, nawet kadry Austrii czapki z pomponem bym nie założył :)
(11.02.2010, 19:02)
Sadzio105
Mi się GS kojarzy ze Słupskiem, ponieważ jestem ze Słupska, a słupskie tablice rejestracyjne na samochodach maj± skrót GS.
(11.02.2010, 19:01)
krwisty
Czułem że będzie w jego kolekcji ta smieszna zimowa czapeczka z pomponem. Ostatnio je lansuj±.
Austriacy wygl±daj± w nich jak duże przedszkolaki na wycieczce.
Co do skrótu kolekcji GS, to z racji wieku przypomniały mi się czasy PRL i sklepów GS Samopomoc Chłopska ;-)
(11.02.2010, 18:33)
kibic147
,,nie wiesz, że jest to własno¶ć prywatna?'' o co tu chodzi panie Greg