Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
93.0 |
93.0 |
237.5 |
2 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
89.5 |
92.0 |
231.0 |
3 |
Jan Ziobro (Polska) |
90.5 |
90.5 |
226.5 |
4 |
Tomasz Byrt (Polska) |
89.0 |
89.5 |
222.0 |
5 |
Stefan Lang (Niemcy) |
88.5 |
89.0 |
221.5 |
6 |
Mikhail Maksimochkin (Rosja) |
90.5 |
86.5 |
220.0 |
|
Nico Hermann (Niemcy) |
86.5 |
90.0 |
220.0 |
8 |
Jens Kratzel (Niemcy) |
89.5 |
88.0 |
217.0 |
9 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
85.5 |
90.0 |
215.5 |
10 |
Mateusz Cieślar (Polska) |
90.0 |
84.0 |
212.5 |
|
Kamil Kowal (Polska) |
86.5 |
87.0 |
212.5 |
12 |
Kamil Skrobot (Polska) |
87.5 |
86.0 |
211.0 |
13 |
Ilmir Hazetdinov (Rosja) |
85.0 |
88.0 |
209.5 |
14 |
Jan Jeske (Niemcy) |
87.5 |
85.0 |
209.0 |
15 |
David Winkler (Niemcy) |
83.0 |
89.0 |
207.5 |
16 |
Aleksander Zniszczoł (Polska) |
87.0 |
84.5 |
206.0 |
17 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
84.5 |
86.5 |
205.0 |
18 |
Dawid Kowal (Polska) |
86.5 |
83.5 |
204.0 |
19 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
84.5 |
86.0 |
203.0 |
20 |
Matus Mistrik (Słowacja) |
87.0 |
81.0 |
198.5 |
21 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
84.5 |
83.0 |
198.0 |
22 |
Artur Kukuła (Polska) |
82.0 |
86.0 |
197.0 |
23 |
Mojmir Nosal (Słowacja) |
81.0 |
82.0 |
187.0 |
24 |
Vladimir Rosko (Słowacja) |
81.0 |
81.5 |
185.5 |
25 |
Yaroslav Dysko (Ukraina) |
81.0 |
80.0 |
181.0 |
26 |
Ramil Zarifullin (Rosja) |
81.0 |
78.5 |
178.0 |
27 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
79.5 |
79.5 |
177.5 |
28 |
Alexey Buyvolov (Rosja) |
80.5 |
77.5 |
175.0 |
29 |
Ruben de Wit (Holandia) |
83.0 |
72.5 |
170.0 |
30 |
Oldrik van den Aalst (Holandia) |
84.5 |
70.0 |
166.5 |
31 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
79.0 |
87.5 |
|
32 |
Pavel Farkas (Czechy) |
78.5 |
86.0 |
|
|
Denis Sindler (Słowacja) |
78.0 |
86.0 |
|
34 |
Faik Yuksel (Turcja) |
77.0 |
82.5 |
|
35 |
Pavel Rajnoch (Czechy) |
76.5 |
82.0 |
|
|
Jędrzej Ścisłowicz (Polska) |
76.0 |
82.0 |
|
37 |
Dawid Ripper (Czechy) |
76.5 |
81.5 |
|
|
Jiri Struhar (Czechy) |
77.5 |
81.5 |
|
39 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
74.5 |
78.5 |
|
40 |
Bartłomiej Kłusek (Polska) |
75.0 |
78.0 |
|
41 |
Aleksandr Hancharou (Białoruś) |
74.5 |
77.5 |
|
42 |
Patrik Lichy (Słowacja) |
74.5 |
77.0 |
|
|
Assymzhan Khashirov (Kazachstan) |
74.0 |
77.0 |
|
44 |
Vit Hacek (Czechy) |
74.0 |
76.5 |
|
45 |
Roman Kuryavskiv (Kazachstan) |
74.0 |
76.0 |
|
46 |
Robert Kartik (Słowacja) |
73.0 |
75.5 |
|
47 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
73.0 |
74.0 |
|
|
Remmus Tudor (Rumunia) |
73.0 |
74.0 |
|
49 |
Alexander Sardyko (Rosja) |
72.5 |
73.5 |
|
50 |
Martin Plhal (Czechy) |
73.0 |
73.0 |
|
51 |
Krzysztof Kowalczyk (USA) |
71.0 |
70.5 |
|
52 |
Mikhail Zabegalov (Rosja) |
70.0 |
68.5 |
|
|
Adrian Vormicu (Rumunia) |
71.0 |
68.5 |
|
54 |
Tomas Friedrich (Czechy) |
69.5 |
67.0 |
|
55 |
Samet Karta (Turcja) |
66.5 |
60.0 |
|
56 |
Jeremy Baig (Kanada) |
64.5 |
56.5 |
|
57 |
Istvan Pungor (Węgry) |
66.0 |
56.0 |
|
58 |
Sabirzhan Muminov (Kazachstan) |
65.0 |
54.0 |
|
59 |
Tomas Karoly (Słowacja) |
63.5 |
52.0 |
|
60 |
Taras Dysko (Ukraina) |
62.5 |
51.5 |
|
|
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
62.5 |
51.5 |
|
|
Armin Csukovics (Węgry) |
65.0 |
51.5 |
|
63 |
David Cseke (Węgry) |
55.5 |
32.5 |
|
64 |
Akos Szilagyi (Węgry) |
52.0 |
22.5 |
|
65 |
Jaka Kosec (Słowenia) |
DNS |
DNS |
|
|
Silard Gal (Rumunia) |
DNS |
DNS |
|
67 |
Mustafa Oztasyonar (Turcja) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Szilvester Fulop (Rumunia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Yuriy Samsonov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna letniego FIS Cup »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |