Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Daniel Wenig (Niemcy) |
91.0 |
94.0 |
214.0 |
2 |
Jonas Faller (Niemcy) |
90.0 |
91.5 |
206.5 |
3 |
Michael J Glasder (USA) |
88.0 |
92.5 |
203.5 |
|
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
86.5 |
95.0 |
203.5 |
|
Thomas Lackner (Austria) |
90.0 |
89.5 |
203.5 |
6 |
Andrea Morassi (Włochy) |
88.5 |
91.5 |
203.0 |
7 |
Arthur Pauli (Austria) |
84.0 |
94.0 |
199.0 |
8 |
Espen Enger Halvorsen (Norwegia) |
89.5 |
88.0 |
197.5 |
9 |
Nico Hermann (Niemcy) |
86.5 |
90.0 |
196.0 |
10 |
Stefan Kraft (Austria) |
86.0 |
90.0 |
194.5 |
11 |
Markus Eisenbichler (Niemcy) |
83.5 |
89.0 |
185.5 |
12 |
David Winkler (Niemcy) |
84.0 |
88.5 |
185.0 |
13 |
Danny Queck (Niemcy) |
84.0 |
88.0 |
184.5 |
|
Felix Brodauf (Niemcy) |
83.0 |
89.0 |
184.5 |
15 |
Stephen Leyhe (Niemcy) |
87.0 |
86.5 |
183.5 |
|
Jan Jeske (Niemcy) |
82.0 |
90.0 |
183.5 |
|
Peter Frenette (USA) |
83.5 |
88.5 |
183.5 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
80.5 |
91.5 |
183.5 |
19 |
Marinus Kraus (Niemcy) |
84.0 |
86.5 |
180.0 |
20 |
Diego Dellasega (Włochy) |
81.0 |
88.5 |
178.5 |
21 |
Roman Gornostaev (Rosja) |
80.5 |
88.5 |
177.0 |
22 |
Lukas Dilitz (Austria) |
84.5 |
83.0 |
175.5 |
23 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
80.0 |
87.5 |
174.0 |
24 |
Jan Maylaender (Niemcy) |
82.0 |
84.0 |
169.0 |
|
Denis Sindler (Słowacja) |
81.5 |
83.5 |
169.0 |
26 |
Daniel Huber (Austria) |
81.0 |
83.0 |
165.5 |
27 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
79.5 |
82.5 |
161.0 |
28 |
Antonin Hajek (Czechy) |
79.5 |
82.0 |
160.5 |
29 |
Bjoern Einar Hagemoen (Norwegia) |
81.5 |
77.0 |
151.0 |
30 |
Krzysztof Kowalczyk (USA) |
80.5 |
70.5 |
139.0 |
31 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
80.0 |
73.5 |
137.5 |
32 |
Alexey Romashov (Rosja) |
78.5 |
75.0 |
|
|
Benedikt Wider (Niemcy) |
78.0 |
75.0 |
|
|
Christof Stauder (Austria) |
78.0 |
75.0 |
|
35 |
Michael Lunardi (Włochy) |
78.0 |
74.0 |
|
36 |
Alexey Buyvolov (Rosja) |
77.5 |
73.5 |
|
|
Robert Johansson (Norwegia) |
78.5 |
73.5 |
|
|
Anders Fannemel (Norwegia) |
80.0 |
73.5 |
|
39 |
Marc Ganserer (Niemcy) |
77.5 |
73.0 |
|
|
Ivan Savvateev (Rosja) |
77.0 |
73.0 |
|
|
Robert Kuban (Czechy) |
77.5 |
73.0 |
|
|
Alexander Herr (Niemcy) |
79.0 |
73.0 |
|
43 |
Szilvester Kozma (Rumunia) |
77.0 |
72.0 |
|
44 |
Patrik Lichy (Słowacja) |
76.0 |
70.0 |
|
45 |
Nick Johnson (USA) |
75.5 |
69.0 |
|
|
Alexander Haupt (USA) |
75.5 |
69.0 |
|
47 |
Mojmir Nosal (Słowacja) |
75.0 |
68.0 |
|
48 |
Joachim Hauer (Norwegia) |
76.5 |
67.5 |
|
49 |
Ruben de Wit (Holandia) |
74.5 |
67.0 |
|
50 |
Christian Fendt (Niemcy) |
74.5 |
66.5 |
|
|
Florian Horst (Niemcy) |
75.5 |
66.5 |
|
|
Jan Fuhre (Norwegia) |
75.5 |
66.5 |
|
53 |
Alexander Sardyko (Rosja) |
74.0 |
66.0 |
|
54 |
Vit Hacek (Czechy) |
74.0 |
65.5 |
|
55 |
Matus Mistrik (Słowacja) |
74.0 |
65.0 |
|
56 |
David Danler-Swat (Austria) |
74.0 |
64.0 |
|
|
Yukon de Leeuw (Kanada) |
73.5 |
64.0 |
|
58 |
Mikhail Maksimochkin (Rosja) |
74.5 |
63.5 |
|
59 |
Oldrik van den Aalst (Holandia) |
73.0 |
62.0 |
|
|
Trevor Wert (USA) |
72.5 |
62.0 |
|
|
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
74.5 |
62.0 |
|
62 |
Hubert Blaha (Czechy) |
74.0 |
61.5 |
|
63 |
Deyan Funtarov (Bułgaria) |
73.5 |
60.0 |
|
|
Roman Kuryavskiv (Kazachstan) |
72.0 |
60.0 |
|
65 |
Lukas Ramesberger (Niemcy) |
72.0 |
59.0 |
|
|
Szilvester Fulop (Rumunia) |
74.0 |
59.0 |
|
67 |
Ilmir Hazetdinov (Rosja) |
73.0 |
57.5 |
|
68 |
Egor Usachev (Rosja) |
70.0 |
56.5 |
|
|
Petar Fartunov (Bułgaria) |
70.0 |
56.5 |
|
|
Remmus Tudor (Rumunia) |
70.0 |
56.5 |
|
71 |
Will Schott (USA) |
68.5 |
53.5 |
|
72 |
Radim Berka (Czechy) |
68.5 |
53.0 |
|
|
Tomas Friedrich (Czechy) |
69.5 |
53.0 |
|
74 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
68.0 |
52.5 |
|
75 |
Alex Barton (Kanada) |
67.5 |
51.5 |
|
76 |
Thomas de Wit (Holandia) |
69.5 |
51.0 |
|
77 |
Matthew Rowley (Kanada) |
66.5 |
49.5 |
|
78 |
Tommy Lianes (Norwegia) |
68.5 |
48.5 |
|
79 |
Martin Sutor (Słowacja) |
66.0 |
48.0 |
|
80 |
Je-Un Park (Korea Pd.) |
67.0 |
46.0 |
|
81 |
Sabirzhan Muminov (Kazachstan) |
65.0 |
41.5 |
|
82 |
Assymzhan Khashirov (Kazachstan) |
60.5 |
36.5 |
|
83 |
Alex More (Kanada) |
58.0 |
30.5 |
|
84 |
Sebastien Dandurand (Kanada) |
55.0 |
21.5 |
|
85 |
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
DNS |
DNS |
|
|
Silard Gal (Rumunia) |
DNS |
DNS |
|
87 |
Federico Cecon (Włochy) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Simen Grimsrud (Norwegia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Alexey Vostretsov (Rosja) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna letniego FIS Cup »
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 02:44 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |