Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
67.0 |
65.5 |
237.8 |
2 |
Ayumi Watase (Japonia) |
65.0 |
64.0 |
227.9 |
3 |
Magdalena Schnurr (Niemcy) |
61.5 |
67.5 |
226.9 |
4 |
Sarah Hendrickson (USA) |
62.0 |
65.5 |
224.3 |
5 |
Elena Runggaldier (Włochy) |
61.0 |
66.5 |
223.8 |
6 |
Sara Takanashi (Japonia) |
64.0 |
63.0 |
222.1 |
7 |
Bigna Windmueller (Szwajcaria) |
64.0 |
63.5 |
221.8 |
8 |
Elisa Gronau (Niemcy) |
64.0 |
64.0 |
221.0 |
9 |
Eva Logar (Słowenia) |
64.5 |
63.0 |
220.8 |
10 |
Caroline Espiau (Francja) |
61.0 |
64.5 |
217.0 |
11 |
Lisa Demetz (Włochy) |
62.5 |
62.5 |
216.8 |
12 |
Melanie Faisst (Niemcy) |
63.5 |
62.5 |
216.7 |
13 |
Spela Rogelj (Słowenia) |
63.0 |
62.0 |
215.3 |
14 |
Rieko Kanai (Japonia) |
60.5 |
64.5 |
214.3 |
15 |
Michaela Dolezalova (Czechy) |
62.0 |
62.0 |
211.4 |
16 |
Barbara Stuffer (Włochy) |
62.5 |
60.5 |
211.0 |
17 |
Ramona Straub (Niemcy) |
62.0 |
66.5 |
207.7 |
18 |
Evelyn Insam (Włochy) |
60.0 |
62.0 |
207.6 |
19 |
Sabrina Windmueller (Szwajcaria) |
59.0 |
63.0 |
207.1 |
20 |
Anna Häfele (Niemcy) |
60.5 |
61.5 |
206.1 |
|
Salome Fuchs (Szwajcaria) |
60.0 |
62.0 |
206.1 |
22 |
Wendy Vuik (Holandia) |
59.0 |
62.0 |
203.7 |
23 |
Juliane Seyfahrt (Niemcy) |
59.5 |
61.5 |
200.7 |
24 |
Coline Mattel (Francja) |
58.0 |
61.5 |
200.6 |
25 |
Yuuki Itoh (Japonia) |
57.5 |
61.5 |
198.9 |
26 |
Carina Vogt (Niemcy) |
58.5 |
61.0 |
195.6 |
27 |
Mari Backe (Norwegia) |
59.0 |
58.0 |
193.6 |
28 |
Anja Tepes (Słowenia) |
59.0 |
57.5 |
189.9 |
29 |
Jenna Mohr (Niemcy) |
58.0 |
57.0 |
185.8 |
30 |
Julia Clair (Francja) |
57.5 |
56.5 |
183.9 |
31 |
Manja Pograjc (Słowenia) |
57.5 |
92.4 |
|
32 |
Karin Friberg (USA) |
56.5 |
90.0 |
|
33 |
Svenja Woerth (Niemcy) |
57.5 |
89.4 |
|
34 |
Lea Lemare (Francja) |
56.0 |
89.3 |
|
35 |
Anastasiya Gladysheva (Rosja) |
56.5 |
89.0 |
|
36 |
Barbara Klinec (Słowenia) |
56.0 |
88.8 |
|
|
Vladena Pustkova (Czechy) |
56.0 |
88.8 |
|
|
Nita Englund (USA) |
56.0 |
88.8 |
|
39 |
Nina Lussi (USA) |
55.5 |
87.6 |
|
40 |
Nadine Kostner (Włochy) |
55.0 |
86.4 |
|
|
Sarah Poeppel (Niemcy) |
55.0 |
86.4 |
|
|
Silje Sprakehaug (Norwegia) |
55.0 |
86.4 |
|
43 |
Lucienne Hoeppner (Niemcy) |
55.0 |
85.4 |
|
44 |
Jenny Loeffler (Niemcy) |
55.0 |
84.4 |
|
45 |
Simona Senoner (Włochy) |
54.0 |
84.0 |
|
|
Lara Thomae (Holandia) |
54.0 |
84.0 |
|
47 |
Cornelia Roider (Austria) |
55.0 |
83.4 |
|
48 |
Anna Kienzer (Austria) |
53.5 |
82.8 |
|
49 |
Julia Kykkaenen (Finlandia) |
54.5 |
82.2 |
|
50 |
Katharina Keil (Austria) |
53.0 |
81.6 |
|
51 |
Ann-Kristin Ahlers (Niemcy) |
53.5 |
79.8 |
|
52 |
Lea Wallewein (Niemcy) |
53.0 |
79.6 |
|
|
Maria Zotova (Rosja) |
53.0 |
79.6 |
|
54 |
Melanie Haeckert (Niemcy) |
54.0 |
79.5 |
|
55 |
Verena Pock (Austria) |
51.5 |
77.0 |
|
56 |
Charlotte Mitchell (Kanada) |
51.0 |
75.3 |
|
57 |
Franziska Schubert (Niemcy) |
52.0 |
75.2 |
|
58 |
Irina Taktaeva (Rosja) |
52.0 |
74.7 |
|
59 |
Katie Willis (Kanada) |
51.0 |
73.3 |
|
60 |
Nancy Brueckner (Niemcy) |
51.0 |
71.8 |
|
61 |
Veronica Gianmoena (Włochy) |
48.0 |
64.1 |
|
62 |
Joanna Gawron (Polska) |
48.0 |
63.6 |
|
63 |
Clara Gritsch (Austria) |
45.5 |
57.1 |
|
64 |
Malika Schuepbach (Szwajcaria) |
DNS |
DNS |
|
|
Anastasiya Veschekova (Rosja) |
DNS |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 02:49 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |