Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Adam Małysz (Polska) |
135.0 |
137.6 |
2 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
133.0 |
133.0 |
3 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
132.0 |
131.2 |
4 |
Jakub Janda (Czechy) |
132.5 |
130.1 |
5 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
131.0 |
128.9 |
6 |
Lukas Mueller (Austria) |
129.5 |
125.7 |
7 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
128.0 |
123.0 |
8 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
127.0 |
120.2 |
9 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
127.0 |
119.7 |
10 |
Andreas Kofler (Austria) |
125.5 |
118.0 |
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
125.5 |
118.0 |
12 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
125.0 |
117.6 |
13 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
125.5 |
117.5 |
14 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
125.5 |
117.0 |
15 |
Tom Hilde (Norwegia) |
124.0 |
115.3 |
16 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
124.0 |
114.3 |
17 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
124.5 |
114.2 |
18 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
124.0 |
113.8 |
19 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
123.0 |
112.5 |
20 |
Erik Simon (Niemcy) |
122.0 |
109.2 |
|
Daiki Ito (Japonia) |
122.0 |
109.2 |
22 |
Kamil Stoch (Polska) |
121.0 |
108.4 |
23 |
Stefan Hula (Polska) |
119.5 |
105.7 |
24 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
120.0 |
105.6 |
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
120.0 |
105.6 |
26 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
119.5 |
105.2 |
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
119.5 |
105.2 |
28 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
119.5 |
104.7 |
29 |
Martin Koch (Austria) |
117.5 |
101.6 |
30 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
118.0 |
101.5 |
31 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
117.5 |
100.6 |
32 |
Roman Koudelka (Czechy) |
116.5 |
99.3 |
33 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
115.5 |
97.0 |
34 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
116.0 |
96.4 |
35 |
Yuta Watase (Japonia) |
114.5 |
94.7 |
36 |
Sami Niemi (Finlandia) |
113.5 |
92.9 |
37 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
111.5 |
88.8 |
38 |
Andreas Aren (Szwecja) |
111.0 |
86.9 |
39 |
Anders Johnson (USA) |
110.0 |
86.1 |
40 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
109.5 |
85.2 |
41 |
Felix Schoft (Niemcy) |
110.0 |
85.1 |
42 |
Martin Cikl (Czechy) |
110.0 |
84.6 |
43 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
109.5 |
84.2 |
44 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
109.0 |
83.3 |
45 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
108.5 |
82.9 |
|
Pavel Karelin (Rosja) |
108.5 |
82.9 |
47 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
108.0 |
81.0 |
48 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
107.0 |
80.7 |
49 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
105.0 |
77.1 |
50 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
104.0 |
73.8 |
51 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
102.5 |
71.1 |
52 |
Johan Erikson (Szwecja) |
102.5 |
70.1 |
53 |
Alexandre Mabboux (Francja) |
99.5 |
64.2 |
54 |
Nicholas Fairall (USA) |
97.5 |
61.6 |
55 |
Anatoliy Karpenko (Kazachstan) |
93.5 |
53.4 |
56 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
90.5 |
44.5 |
57 |
Anders Bardal (Norwegia) |
123.5 |
|
|
Ville Larinto (Finlandia) |
112.0 |
|
|
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
131.5 |
|
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
129.5 |
|
|
Harri Olli (Finlandia) |
DNS |
|
|
Martin Schmitt (Niemcy) |
127.0 |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
126.0 |
|
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
130.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
117.5 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
132.5 |
|
67 |
Andrea Morassi (Włochy) |
109.0 |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |