Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Nicholas Fairall (USA) |
95.0 |
97.5 |
251.0 |
2 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
94.0 |
97.0 |
249.0 |
3 |
Stefan Hayboeck (Austria) |
93.0 |
94.5 |
245.0 |
4 |
Elias Pfannenstill (Austria) |
93.5 |
94.0 |
243.5 |
5 |
Anders Johnson (USA) |
95.0 |
93.5 |
241.5 |
6 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
92.0 |
93.0 |
238.0 |
7 |
Mario Innauer (Austria) |
91.0 |
94.5 |
237.0 |
8 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
91.0 |
96.5 |
234.0 |
9 |
Diego Dellasega (Włochy) |
89.5 |
92.5 |
229.0 |
10 |
Alessio de Crignis (Włochy) |
89.5 |
92.0 |
228.5 |
11 |
David Winkler (Niemcy) |
91.0 |
90.0 |
228.0 |
|
Nicolas Fettner (Austria) |
90.5 |
89.5 |
228.0 |
13 |
Christof Stauder (Austria) |
89.0 |
90.5 |
224.0 |
14 |
Thomas Lackner (Austria) |
92.5 |
86.0 |
221.0 |
|
Nejc Frank (Słowenia) |
89.5 |
89.5 |
221.0 |
|
Felix Brodauf (Niemcy) |
89.0 |
89.5 |
221.0 |
17 |
Rok Mandl (Słowenia) |
89.5 |
89.5 |
219.5 |
18 |
Michael J Glasder (USA) |
88.5 |
89.0 |
218.5 |
19 |
Thomas Diethart (Austria) |
88.5 |
88.5 |
217.0 |
20 |
Jan Druzina (Słowenia) |
88.0 |
89.0 |
216.5 |
|
Stefan Lang (Niemcy) |
88.0 |
88.5 |
216.5 |
22 |
Ilmir Hazetdinov (Rosja) |
87.0 |
88.0 |
215.0 |
23 |
Christopher Lamb (USA) |
87.5 |
88.5 |
213.0 |
24 |
Tim Babnik (Słowenia) |
88.0 |
88.0 |
212.5 |
|
Klemen Omladic (Słowenia) |
87.5 |
88.0 |
212.5 |
26 |
Matej Dobovsek (Słowenia) |
87.5 |
87.0 |
210.0 |
27 |
Nico Polichronidis (Niemcy) |
87.5 |
86.5 |
209.0 |
28 |
Jan Jeske (Niemcy) |
86.5 |
86.0 |
206.5 |
29 |
Markus Schiffner (Austria) |
86.0 |
87.0 |
206.0 |
30 |
Jens Kratzel (Niemcy) |
85.5 |
85.0 |
202.5 |
31 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
85.5 |
85.0 |
201.5 |
32 |
Stefan Kraft (Austria) |
86.0 |
80.5 |
194.5 |
33 |
Primoz Zupan (Słowenia) |
84.5 |
99.0 |
|
|
Martin Machreich (Austria) |
84.5 |
99.0 |
|
35 |
Michael Lunardi (Włochy) |
83.5 |
97.5 |
|
|
Vladimir Zografski (Bułgaria) |
84.5 |
97.5 |
|
37 |
Sebastian Sperl (Austria) |
84.0 |
97.0 |
|
38 |
Ivan Savvateev (Rosja) |
84.0 |
96.5 |
|
39 |
Stefan Lechner (Austria) |
82.5 |
94.5 |
|
40 |
Johannes Obermaier (Austria) |
82.0 |
93.5 |
|
41 |
Bjoern Koch (Austria) |
82.0 |
92.5 |
|
42 |
Manuel Resch (Austria) |
82.0 |
92.0 |
|
43 |
Lukas Dilitz (Austria) |
80.5 |
90.0 |
|
|
Simone Morassi (Włochy) |
81.0 |
90.0 |
|
45 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
80.0 |
88.0 |
|
|
Andrew Bliss (USA) |
79.5 |
88.0 |
|
|
Matus Mistrik (Słowacja) |
80.5 |
88.0 |
|
48 |
Robert Kartik (Słowacja) |
80.5 |
87.5 |
|
49 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
79.0 |
87.0 |
|
50 |
Alexander Sardyko (Rosja) |
79.0 |
86.0 |
|
51 |
Patrik Lichy (Słowacja) |
78.5 |
85.0 |
|
52 |
Denis Sindler (Słowacja) |
78.0 |
84.0 |
|
53 |
Alexey Pchelintsev (Kazachstan) |
77.5 |
83.0 |
|
54 |
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
75.5 |
78.5 |
|
55 |
Stefan Klade (Austria) |
74.5 |
76.5 |
|
|
Christian Reiter (Austria) |
83.5 |
76.5 |
|
57 |
Peter Frenette (USA) |
73.0 |
72.5 |
|
58 |
Mojmir Nosal (Słowacja) |
71.5 |
69.5 |
|
59 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
80.0 |
65.0 |
|
60 |
Florian Altenburger (Austria) |
69.5 |
62.5 |
|
|
Istvan Pungor (Węgry) |
70.5 |
62.5 |
|
62 |
Roman Kuryavskiv (Kazachstan) |
64.5 |
49.5 |
|
63 |
Armin Csukovics (Węgry) |
60.5 |
43.0 |
|
64 |
Abilay Kapesbayev (Kazachstan) |
51.0 |
25.5 |
|
65 |
David Cseke (Węgry) |
50.0 |
22.5 |
|
66 |
Akos Szilagyi (Węgry) |
50.0 |
22.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |