Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
120.5 |
114.9 |
2 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
119.5 |
113.1 |
3 |
Andreas Strolz (Austria) |
118.0 |
108.9 |
4 |
Felix Schoft (Niemcy) |
117.5 |
108.0 |
5 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
117.0 |
107.1 |
6 |
Daiki Ito (Japonia) |
115.0 |
103.0 |
7 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
114.5 |
102.1 |
8 |
Yukio Sakano (Japonia) |
114.5 |
101.1 |
9 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
113.0 |
98.9 |
10 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
112.0 |
97.6 |
11 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
111.5 |
95.7 |
12 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
108.5 |
89.8 |
13 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
108.0 |
89.4 |
14 |
Kento Sakuyama (Japonia) |
111.0 |
88.8 |
|
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
108.5 |
88.8 |
16 |
Nikolas Fettner (Austria) |
107.5 |
88.5 |
17 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
108.0 |
88.4 |
18 |
Kazuya Yoshioka (Japonia) |
109.5 |
87.6 |
19 |
Andreas Aren (Szwecja) |
107.0 |
87.1 |
20 |
Denis Kornilov (Rosja) |
106.5 |
86.7 |
21 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
105.5 |
83.9 |
22 |
Marcin Bachleda (Polska) |
104.5 |
82.1 |
23 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
105.0 |
82.0 |
24 |
Yuta Watase (Japonia) |
106.0 |
80.8 |
25 |
Martin Cikl (Czechy) |
104.0 |
80.7 |
26 |
Stefan Hula (Polska) |
103.0 |
78.9 |
27 |
Pavel Karelin (Rosja) |
103.5 |
78.8 |
28 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
103.5 |
78.3 |
29 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
102.5 |
78.0 |
30 |
Shusaku Hosoyama (Japonia) |
104.0 |
75.7 |
31 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
103.5 |
75.3 |
32 |
Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada) |
101.0 |
73.8 |
33 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
102.0 |
72.6 |
34 |
Stefan Read (Kanada) |
99.0 |
67.2 |
35 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
98.5 |
65.3 |
36 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
98.5 |
64.3 |
37 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
116.0 |
|
|
Andreas Wank (Niemcy) |
101.5 |
|
|
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
116.0 |
|
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
117.0 |
|
|
Shohei Tochimoto (Japonia) |
112.5 |
|
|
Łukasz Rutkowski (Polska) |
115.5 |
|
|
Maciej Kot (Polska) |
96.5 |
|
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
114.0 |
|
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
126.0 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
128.5 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |