Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
127.5 |
128.0 |
2 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
127.5 |
127.5 |
3 |
Adam Małysz (Polska) |
127.0 |
126.6 |
4 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
126.5 |
125.7 |
5 |
Borek Sedlak (Czechy) |
126.0 |
124.8 |
6 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
126.0 |
124.3 |
7 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
126.5 |
124.2 |
8 |
Maciej Kot (Polska) |
125.5 |
123.9 |
9 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
125.0 |
123.0 |
10 |
Anders Bardal (Norwegia) |
125.0 |
122.5 |
11 |
Marcin Bachleda (Polska) |
124.5 |
122.1 |
12 |
Martin Koch (Austria) |
125.0 |
122.0 |
13 |
Ville Larinto (Finlandia) |
124.5 |
121.6 |
14 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
124.0 |
119.7 |
15 |
Andreas Wank (Niemcy) |
123.0 |
118.4 |
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
123.0 |
118.4 |
17 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
122.0 |
116.1 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
122.0 |
116.1 |
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
122.0 |
116.1 |
20 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
121.5 |
115.7 |
21 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
120.0 |
112.5 |
22 |
Piotr Żyła (Polska) |
119.5 |
111.1 |
23 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
119.0 |
110.2 |
24 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
119.5 |
110.1 |
25 |
Jan Matura (Czechy) |
118.5 |
109.8 |
26 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
118.5 |
109.3 |
27 |
Tom Hilde (Norwegia) |
119.0 |
109.2 |
28 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
118.5 |
108.3 |
29 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
118.0 |
107.9 |
30 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
118.5 |
107.8 |
31 |
Stefan Hula (Polska) |
117.0 |
107.1 |
32 |
Rafał Śliż (Polska) |
116.5 |
104.7 |
33 |
Wojciech Skupień (Polska) |
116.0 |
103.8 |
34 |
Luka Leban (Słowenia) |
116.5 |
103.7 |
35 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
116.0 |
103.3 |
36 |
Sami Niemi (Finlandia) |
115.5 |
102.9 |
|
Tomas Zmoray (Słowacja) |
115.5 |
102.9 |
38 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
114.5 |
101.1 |
39 |
Felix Schoft (Niemcy) |
114.5 |
100.6 |
40 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
113.5 |
98.8 |
|
Krzysztof Miętus (Polska) |
113.5 |
98.8 |
|
Tomasz Pochwała (Polska) |
113.5 |
98.8 |
43 |
Denis Kornilov (Rosja) |
113.5 |
97.8 |
44 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
112.5 |
96.5 |
45 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
111.5 |
92.7 |
46 |
Roman Trofimov (Rosja) |
110.5 |
92.4 |
47 |
Andreas Aren (Szwecja) |
109.5 |
91.1 |
48 |
Martin Cikl (Czechy) |
107.0 |
86.1 |
49 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
107.0 |
84.6 |
50 |
Pavel Karelin (Rosja) |
104.5 |
81.1 |
51 |
David Lazzaroni (Francja) |
118.0 |
|
|
Emanuel Chedal (Francja) |
127.0 |
|
|
Martin Schmitt (Niemcy) |
128.0 |
|
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
125.0 |
|
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
125.0 |
|
|
Roman Koudelka (Czechy) |
127.5 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
127.5 |
|
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
128.5 |
|
|
Andreas Kofler (Austria) |
125.0 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
134.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |