Wyniki końcowe | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Andreas Kofler (Austria) |
118.0 |
139.4 |
2 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
121.0 |
138.3 |
3 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
115.5 |
135.4 |
4 |
Georg Späth (Niemcy) |
116.0 |
134.8 |
5 |
Emanuel Chedal (Francja) |
115.0 |
133.5 |
6 |
Roman Koudelka (Czechy) |
114.5 |
131.6 |
7 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
113.5 |
130.8 |
8 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
112.5 |
129.0 |
9 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
113.0 |
128.9 |
10 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
112.0 |
127.1 |
11 |
Yuta Watase (Japonia) |
110.5 |
124.4 |
12 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
110.5 |
123.9 |
|
Maciej Kot (Polska) |
110.5 |
123.9 |
|
Borek Sedlak (Czechy) |
110.5 |
123.9 |
15 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
109.5 |
123.6 |
16 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
110.5 |
123.4 |
17 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
112.5 |
123.0 |
18 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
110.0 |
122.5 |
19 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
112.0 |
122.1 |
20 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
110.5 |
121.9 |
21 |
David Lazzaroni (Francja) |
109.5 |
121.6 |
22 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
109.0 |
121.2 |
23 |
Jan Matura (Czechy) |
108.5 |
120.3 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
108.5 |
120.3 |
25 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
108.5 |
119.8 |
26 |
Harri Olli (Finlandia) |
108.0 |
119.4 |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
108.0 |
119.4 |
28 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
108.0 |
118.9 |
29 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
108.5 |
118.8 |
30 |
Marcin Bachleda (Polska) |
107.5 |
118.0 |
31 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
108.5 |
117.3 |
32 |
Roland Mueller (Austria) |
106.5 |
116.7 |
33 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
106.5 |
116.2 |
34 |
Stefan Read (Kanada) |
107.0 |
116.1 |
35 |
Martin Cikl (Czechy) |
106.5 |
115.2 |
36 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
106.0 |
113.8 |
37 |
Roman Trofimov (Rosja) |
105.5 |
113.4 |
|
Arttu Lappi (Finlandia) |
105.5 |
113.4 |
|
Stefan Hula (Polska) |
105.5 |
113.4 |
40 |
Sami Niemi (Finlandia) |
106.0 |
113.3 |
41 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
105.0 |
113.0 |
42 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
105.0 |
112.0 |
43 |
Ville Larinto (Finlandia) |
104.5 |
110.6 |
44 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
105.0 |
110.5 |
45 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
103.5 |
108.8 |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
103.5 |
108.8 |
47 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
103.0 |
107.4 |
48 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
102.5 |
106.5 |
49 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
102.5 |
105.0 |
50 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
97.5 |
96.0 |
klasyfikacja generalna Letniej Grand Prix »
klasyfikacja generalna Grand Prix Czterech Narodów »
wirtualna klasyfikacja Światowej Listy Rankingowej (WRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |