Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
112.5 |
2 |
Andreas Kofler (Austria) |
111.0 |
3 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
109.0 |
4 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
108.5 |
5 |
Roman Koudelka (Czechy) |
108.0 |
|
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
108.0 |
7 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
107.5 |
|
Arttu Lappi (Finlandia) |
107.5 |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
107.5 |
|
Primoz Pikl (Słowenia) |
107.5 |
11 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
106.5 |
12 |
Emanuel Chedal (Francja) |
106.0 |
|
Jure Bogataj (Słowenia) |
106.0 |
14 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
105.5 |
15 |
Martin Cikl (Czechy) |
105.0 |
|
Łukasz Rutkowski (Polska) |
105.0 |
17 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
104.5 |
|
Marcin Bachleda (Polska) |
104.5 |
|
Roland Mueller (Austria) |
104.5 |
|
Sami Niemi (Finlandia) |
104.5 |
21 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
104.0 |
|
Takanobu Okabe (Japonia) |
104.0 |
23 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
103.5 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
103.5 |
|
Roman Trofimov (Rosja) |
103.5 |
26 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
103.0 |
|
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
103.0 |
|
Stefan Hula (Polska) |
103.0 |
29 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
102.5 |
30 |
Ville Larinto (Finlandia) |
102.0 |
31 |
Borek Sedlak (Czechy) |
101.0 |
|
Taku Takeuchi (Japonia) |
101.0 |
|
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
101.0 |
|
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
101.0 |
35 |
Jan Matura (Czechy) |
100.5 |
36 |
Yuta Watase (Japonia) |
99.5 |
|
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
99.5 |
38 |
Maciej Kot (Polska) |
99.0 |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
99.0 |
40 |
David Lazzaroni (Francja) |
98.0 |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
98.0 |
42 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
97.0 |
43 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
96.5 |
44 |
Stefan Read (Kanada) |
96.0 |
45 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
90.5 |
46 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
86.5 |
47 |
Georg Späth (Niemcy) |
DNS |
|
Michael Uhrmann (Niemcy) |
DNS |
|
Harri Olli (Finlandia) |
DNS |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |