Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Po długim i wyczerpującym sezonie Gregor Schlierenzauer nie próżnuje. Pod koniec kwietnia zdał egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem.

Już na drugi dzień po egzaminie Gregor otrzymał nagrodę od sponsora reprezentacji Austrii, firmy Citroen Schoellauf - nowiuteńki samochód z własnym autografem. Jest to Citroen C-Crosser, wart około 34 000 euro.

Po odebraniu samochodu Schlieri powiedział: "Nareszcie jestem zmotoryzowany." Świeżo upieczonemu kierowcy życzymy szerokiej drogi.


Foto: www.gregorschlierenzauer.com
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
monisia
szerokiej drogi i gumowych drzew!!!

a czy xxx nie uważa, że ona jest trochę za młoda na jego dziewczynę???
(31.05.2008, 20:40)
Żaneta
Dołączam się do Was i również życzę szerokiej drogi.
(24.05.2008, 13:19)
necik
Gregor nie ma jeszcze dziewczyny. Teraz jest na etapie podziwiania piękna Heidi Klum ;)
(20.05.2008, 08:51)
gość
To nie jego dziewczyna ! to jest córka sponsora ..:)
(16.05.2008, 12:49)
xxx
@necik
Ale Gregor ma dziewczynę...
(14.05.2008, 22:58)
antonia
@necik
no cos ty !!!
ta dziewczynka ma12 / 13 lat no gora 14 !!
obstawiam ze to corka sponsora lub kogos takiego .
(08.05.2008, 18:19)
paula.lion
np ja??
Subcio!!
(08.05.2008, 16:37)
necik
ciekawe, czy ta dziewczyna obok to jego... mógłby sobie w końcu kogoś znależć... ;)
(08.05.2008, 10:05)
kasiunia
Bardzo faja focia.
(06.05.2008, 15:39)
Martina S
brawo pasuje do ciebie Gregorku to autko szerokiej drogi i uprzejmych kierowców
(05.05.2008, 13:07)
Fanka
@ fanka
Jak to nieważne infor? Zaraz Cię fanki Gregora zakrzyczą, że każde info dotyczące Schlieriego jest superważne.
Szerokiej drogi i bezpiecznej jazdy! Niech wieści z Czech będą dla Niego przestrogą :-(.
(05.05.2008, 08:57)
klawunio
ale którego kwietnia?niewazne !!! Brawo Gregor! !! huuuuuurra!!
(04.05.2008, 15:07)
Cuki_94
Lepiej późno, niż wcale, prawda? :)

Powodzenia w przyszłym sezonie :))
(04.05.2008, 14:40)
fanka
No właśnie co z tego, że później dodali? Nie jest to jakoś szczególnie ważne info;)
(02.05.2008, 15:31)
kasia fanka Małysza
Adam wierze w Ciebie!!
(02.05.2008, 11:25)
obserwator
I co z tego ze pozniej dodali ? Pali sie czy co.W sezonie ogorkowym takie newsu moga sie pojawiac i miesiac po fakcie.
(01.05.2008, 21:00)
fankaa skokow
Ale wy jestescie szybcy.Juz to bylo z dwa lub trzy tyg. temu.
(01.05.2008, 20:47)
Zula
Info na czasie ... Ale może lepiej późno niż wcale ...