Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
132.5 |
129.5 |
267.1 |
2 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
129.5 |
127.0 |
260.2 |
3 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
126.5 |
125.0 |
252.2 |
4 |
Nikolas Fettner (Austria) |
125.5 |
125.5 |
249.8 |
5 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
127.0 |
119.5 |
240.2 |
6 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
123.0 |
121.0 |
234.7 |
7 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
127.0 |
116.0 |
232.4 |
8 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
113.5 |
130.5 |
230.2 |
9 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
122.0 |
118.0 |
225.5 |
10 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
125.5 |
114.0 |
224.6 |
11 |
Roland Mueller (Austria) |
125.0 |
113.0 |
222.4 |
12 |
Lukas Hlava (Czechy) |
113.0 |
124.0 |
219.6 |
13 |
Łukasz Rutkowski (Polska) |
119.5 |
118.5 |
218.9 |
14 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
115.0 |
121.5 |
218.2 |
15 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
116.0 |
119.5 |
216.9 |
16 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
117.5 |
113.0 |
207.4 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
120.5 |
110.0 |
207.4 |
18 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
118.0 |
113.0 |
207.3 |
19 |
Terje Hilde (Norwegia) |
116.5 |
112.5 |
205.7 |
20 |
Felix Schoft (Niemcy) |
119.0 |
111.0 |
205.0 |
21 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
115.5 |
113.0 |
200.8 |
22 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
120.5 |
106.5 |
200.6 |
23 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
113.0 |
111.0 |
195.7 |
24 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
112.0 |
112.5 |
193.6 |
25 |
Carl Nordin (Szwecja) |
117.5 |
107.5 |
193.0 |
26 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
112.0 |
112.0 |
191.7 |
27 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
115.0 |
106.0 |
188.3 |
28 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
113.0 |
106.0 |
184.7 |
29 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
113.0 |
106.0 |
182.7 |
30 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
111.5 |
104.5 |
172.8 |
31 |
Stefan Hula (Polska) |
110.5 |
95.9 |
|
32 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
111.5 |
95.7 |
|
33 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
111.5 |
94.7 |
|
34 |
Severin Freund (Niemcy) |
110.5 |
93.9 |
|
|
Thomas Lobben (Norwegia) |
110.5 |
93.9 |
|
36 |
Andreas Strolz (Austria) |
110.0 |
93.5 |
|
37 |
Erik Leine Wangen (Norwegia) |
111.0 |
93.3 |
|
38 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
111.0 |
92.8 |
|
39 |
Ole Ingvaldsen (Norwegia) |
110.5 |
91.4 |
|
40 |
Dawid Kowal (Polska) |
108.5 |
90.3 |
|
41 |
Roman Trofimov (Rosja) |
110.0 |
90.0 |
|
42 |
Daniel Lackner (Austria) |
108.5 |
89.8 |
|
43 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
110.0 |
89.0 |
|
44 |
Rok Mandl (Słowenia) |
108.0 |
87.9 |
|
45 |
Tord-Markusen Hammer (Norwegia) |
108.0 |
86.9 |
|
46 |
Lukas Kuban (Czechy) |
107.0 |
86.6 |
|
47 |
Benedikt Wider (Niemcy) |
105.5 |
84.9 |
|
48 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
105.0 |
81.5 |
|
49 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
104.5 |
80.6 |
|
50 |
Illimar Paern (Estonia) |
105.0 |
80.5 |
|
51 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
105.0 |
78.0 |
|
52 |
Jens Salumäe (Estonia) |
101.0 |
76.8 |
|
53 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
98.5 |
64.8 |
|
54 |
Alexander Mitz (Szwecja) |
87.0 |
47.1 |
|
55 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
82.0 |
36.1 |
|
56 |
Thomas de Wit (Holandia) |
80.5 |
34.4 |
|
57 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
82.0 |
33.1 |
|
58 |
Toenis Kartau (Estonia) |
80.5 |
27.9 |
|
59 |
Robert Johansson (Norwegia) |
DSQ |
DSQ |
|
|
Martin Plhal (Czechy) |
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |